טיולים מאורגנים לאלבניה

טיולים קרובים לאלבניה

יציאה מובטחת
ההרשמה בעיצומה
בהדרכת שמעון דיגה
10 ימים
11.09 -
02.09

הטיולים שהיו

ללא תאריך יציאה
בהדרכת ד”ר דיצה קמפלר
12 ימים
יציאה מובטחת
טיול מלא
בהדרכת עופר צבי
12 ימים
03.07 -
22.06
ללא תאריך יציאה

צוות המומחים שלנו כאן לסייע לכם. השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

למה מטיילים ממליצים על ״יעדים״?

אלבניה, הסוד של הבלקן

 

טיול לאלבניה היפה, אל ערים המשלבות ישן וחדש, פסגות הרים מושלגים באלפים האלבנים, שייט באגמים צלולים ותכולי מים, היסטוריה עתיקה ומרתקת, ערי מוזיאון בעלי שכונות עתיקות וציוריות, תרבות מיוחדת ומקסימה עם אנשים חמים וידידותיים, וכמובן הקפה המצוין!

 

טיול מאורגן לאלבניה שהייתה מבודדת מהעולם כולו. אנשיה היו שבויים בתוך שיגיונותיו הפרנואידים והמגלומנים של הדיקטטור הקומוניסטי ששלט ביד ברזל במדינה ובנפשם של תושביה במשך יותר מארבעים שנה. בידוד זה הוא חלק מהסיבה שהרבה אנשים לא יודעים הרבה על אלבניה, ולכן הביקור בה מהווה הפתעה וטומן בחובו חוויות ומראות שלא חשבנו שנתקל בהם.

 

טיול לאלבניה אשר הייתה סגורה במשך שנים מאחורי חומות של בידוד והסתגרות, בה השתמרו מסורות מקומיות המבוססות על חוקים עתיקים (קאנון) ונוקשים אשר התושבים עדיין נוהגים על פיהם. הביקור באלבניה מתמקד בנופי הבלקן ההרריים, המיוערים ושופעי המים, בין כפרים קטנים ומבודדים ושמורות טבע מקסימות, הרים פראיים, יערות חופים בתוליים ואתרים ארכיאולוגיים מרשימים. כל זאת יחד עם קבלת פנים לבבית של התושבים, מתובלת עם מאכלים בלקניים מעוררי תיאבון!

אלבניה ומקדוניה מציעות שילוב ממגנט של טבע פראי עם חופים לבנים ומי טורקיז צלולים, ערים עם שיק אורבני עדכני לצד אוכל נהדר, שופינג ותושבים מסבירי פנים.

 

חברת יעדים טיולי תרבות וטבע מתמחה בטיולים לאלבניה בהם אנו משלבים שייט וטיולים נעימים ברגל בין אגמים טבעיים ומלאכותיים ומעיינות מרהיבים הנמצאים בלב הבלקן המתעורר. צרו קשר לטיול טבע נפלא באלבניה.

צרו איתנו קשר

השאירו פרטים והמומחים שלנו יחזרו אליכם בהקדם  

מה תרצו לחפש?