טיולים מאורגנים לקירגיזסטן

טיולים קרובים לקירגיזסטן

הטיולים יעודכנו בהקדם‎

הטיולים שהיו

ללא תאריך יציאה
בהדרכת ד”ר זאב לוין
10 ימים
ללא תאריך יציאה
בהדרכת אלון ויינר
10 ימים
ללא תאריך יציאה
ללא תאריך יציאה
בהדרכת אלון ויינר
15 ימים
ללא תאריך יציאה
בהדרכת שמעון דיגה
10 ימים

צוות המומחים שלנו כאן לסייע לכם. השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

למה מטיילים ממליצים על ״יעדים״?

טיול לקירגיזסטן עם יעדים טיולי תרבות וטבע

 

טיול לקירגיסטן הינו מסע יוצא דופן ומיוחד אל התושבים הקירגיזיים ותרבותם הנוודית מכניסת האורחים, טיול מאורגן אל טבע פראי וירוק, מפגש עם עדרי סוסים הרועים בערבות בלתי נגמרות. הטיול לקירגיסטן הוא מסע למחוזות אותנטיים קסומים, הולכים ונעלמים.

 

ניתן לטייל בקירגיזסטן בצורות שונות, כשאחת הדרכים הפופולאריות ביותר לטייל במדינה היא בטיול מאורגן עם קבוצות של מטיילים ובהדרכת מדריך מקצועי. טיול מאורגן לקירגיסטן נמשך לרוב עשרה ימים והוא כולל ביקור במקומות ובאתרים המשמעותיים ביותר במדינה, מקומות כמו בישקק, אגם איסיק קול, קראקול, אגם סון קול וגם ביקור בכפרים רחוקים ובאתרי טבע עם נופים משגעים.

 

טיול מאורגן לקירגיסטן הוא הדרך הטובה והנוחה ביותר לבקר במדינה וליהנות מכל מה שיש לה להציע. להבדיל ממדינות אחרות, לא כל אחד יכול לטייל במדינה בצורה נוחה ובטוחה. בשביל להפיק תועלת מהטיול, להגיע ממקום למקום בצורה בטוחה ולבקר במקומות הנכונים ובזמן הנכון, רצוי לצאת עם קבוצה ומדריך שמכיר את קירגיזסטן, מכיר את התרבות המקומית ומדריך מומחה המלווה בצורה מלאה ואופטימלית.

 

הטיול מאורגן על ידי אנשי מקצוע מומחים לקירגיזסטן אשר בונים מסלול אטרקטיבי ומיוחד, ומלווה על ידי מדריך מקצועי שנמצא עם הקבוצה במשך כל ימות הנסיעה, דואג לכל פרט, וכמובן מדריך ומרצה בפניהם על המקומות השונים. בין אם זה בראייה היסטורית, תרבותית, חברתית ואחרת. צרו קשר לטיול הבא שלכם לקירגיזסטן.

 

צרו איתנו קשר

השאירו פרטים והמומחים שלנו יחזרו אליכם בהקדם  

מה תרצו לחפש?