טיולים מאורגנים לאיחוד האמירויות

טיולים קרובים לאיחוד האמירויות

הטיולים יעודכנו בהקדם‎

הטיולים שהיו

ללא תאריך יציאה
בהדרכת אלון ויינר
9 ימים
ללא תאריך יציאה
ללא תאריך יציאה
ללא תאריך יציאה

צוות המומחים שלנו כאן לסייע לכם. השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

למה מטיילים ממליצים על ״יעדים״?

טיול לאיחוד האמירויות עם חברת יעדים טיולי תרבות וטבע

איחוד האמירויות היא מדינה מרתקת שנוצרה מאיחודן של שבע נסיכויות לחופי המפרץ הפרסי. ביקור במדינה מדברית זו, הוא מסע אל העבר עם קפיצה חדה אל העתיד – שילוב בין קדמה כמעט עתידנית, יחד עם מסורות עתיקות בשנים.

העיר דובאי, כמרכז הסחר המודרני והמרהיב של האיחוד, היא גולת הכותרת בתהליך הפיתוח המואץ שחל במדינה לאחר גילוי מרבצי הנפט. אבו דאבי, עיר הבירה של איחוד האמירויות וגם שמה של האמירות הגדולה ביותר מבין השבע. אבו דאבי נחשבת ל”מרכז התרבות” של האמירויות ולעיר העשירה ביותר בעולם. המסגד הגדול של שייח’ זייד, מוקדש לשיח זייד בין סולטן אל נהיאן. מוזיאונים מעניינים לצד מסגדים מלכותיים, שווקים ססגוניים לצד מרכזי קניות, בשילוב אירוח ומיסטיקה ערבית – הופכים את אבו דאבי ליעד מרתק.

בטיול המאורגן לאיחוד האמירויות עם חברת יעדים נבקר בארבע אמירויות  – דובאי, אבו דאבי, שארג’ה ופוג’ירה. שמן של דובאי ואבו דאבי הולך לפניהן – הטיול מתחיל בדובאי, המהווה אבן שואבת לתיירים ולעובדים זרים. העושר העצום הביא לפיתוח מואץ, אך יחד עם זאת, לעיר יש רובע ישן שמספק הצצה לחיים טרם עידן הנפט. במהלך הטיול נבקר גם בנאת המדבר באל עין, באמירות שארג’ה, בירת התרבות הערבית, באמירות פוג’ירה במפרץ עומאן, נערוך ספארי בדיונות ועוד. נסיים את הטיול באבו דאבי, בירתה של המדינה, בה נבקר במסגד היקר בעולם והגדול ביותר באמירויות, במוזיאונים ובאתרי מורשת.

טיול מאורגן לאיחוד האמירויות בחברת יעדים – טיול מקיף ומהנה, בקבוצות קטנות, בתי מלון מעולים, מדריכים מובילים, אתרים מגוונים ומפגשים אנושיים שמרחיבים את הלב והדעת. צרו קשר לתכנון הטיול הבא שלכם לאיחוד האמירויות.

צרו איתנו קשר

השאירו פרטים והמומחים שלנו יחזרו אליכם בהקדם  

מה תרצו לחפש?