תכנון טיולים לנוסע העצמאי

טיולים בהתאמה אישית

מהו טיול החלומות שלכם? המומחים שלנו ישמחו לפגוש אתכם ולתכנן עבורכם טיול מאורגן פרטי מיוחד. אנו נלווה אתכם לפני הטיול ובמהלכו. אנו מקפידים לעבוד רק עם ספקים ברמה הגבוהה ביותר על מנת לוודא כי טיולכם יהיה חוויה בלתי מתפשרת, מיוחדת ומרתקת

יעדים נבחרים

נפאל

אוגנדה

אוגנדה

סרי לנקה (Hero 2)

סרי לנקה

בהוטן

טנזניה

טנזניה

טיול להודו - ההימלאיה ההודית

הודו

רשימת המדינות

אוגנדה

אוגנדה

אוזבקיסטן

אוזבקיסטן

מגדלי הלהבה, מוארים בלילה, עיר הבירה באקו, אזרבייג'ן

אזרבייג’ן

אמירויות דובאי

איחוד האמירויות

דרום_איטליה

איטליה

מלדיבים

איים המלדיביים

אינדונזיה

אינדונזיה

אלבניה

אקוודור ואיי גלאפגוס

קרחון פריטו מורנו ארגנטינה

ארגנטינה

ארמניה

ארמניה

אתיופיה

צוות המומחים שלנו כאן לסייע לכם. השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

למה מטיילים ממליצים על ״יעדים״?

דפנה שגב – טיול לאינדונזיה

למיכל דליה וגולן,
תודה גדולה על טיול נפלא וחווייתי באינדונזיה.
הדרכתו המצוינת של פיקי דיין – ידע רב, היכרות מעמיקה עם התרבות ומנהגי המקום, ויחס נהדר לכל מטייל.
חברי הקבוצה ציינו גם את הארגון המעולה שאפשר זרימה טובה בכל ימי הטיול והיחס הטוב לו זכו אלו שפנו בבקשות לחברת “יעדים”.
ועל כל אלו אנו מודים מאד

עדנה ומנחם רונן – טיול פרטי לסנט פטרבורג

לרותם קלמר, האופריטור ביעדים טיולי תרבות וטבע, לדליה, ולגולן לובנוב, שלום רב, רצינו שתדע… ארגון לוח הזמנים האינטנסיבי בפרק הזמן הקצר, התאים לנו…ונהנינו מכל מה שראינו וחוינו… מראות העיר הנפלאה הזו, על בניניה המפוארים, רחובותיה הנקיים, המוזיאונים רבי העוצמה, הכנסיות המרשימות והנהר על ספינותיו, וכן אנשיה ותייריה, נחרטו בזכרוננו וילוו אותנו לאורך זמן….
אנו מודים לך בפרט ולחברת ‘יעדים’ בכלל על הארגון, ההקפדה על הפרטים, והביצוע של טיול נפלא בעיר נפלאה בחברה טובה !
מקוים להמשיך ולטייל אתכם עוד שנים רבות וטובות

איחוד האמירויות

טיול לאמירויות – צביה לניר

למדריך שלנו אלון, תודה על מסע מרתק באיחוד האמירויות!  תודה על הידע שלך, המקצועיות ודרך העברת הנושאים השונים. על שמונה ימים מרתקים, מעניינים ונעימים – הרבה מאוד תודה! יישר כוח!

רבקה שליט – טיול לאינדונזיה

שלום רב,
שבתי ממסע אנתרופולוגי מעניין ומרתק באינדונזיה.
משבחת את ההתנהלות שלכם כחברה. דאגתם לכל בצורה יוצאת מן הכלל.
המדריך פיקי מצויין, בנוסף להדרכה מצויינת, דאג לכולנו ולכל ענין במהלך הטיול בצורה נפלאה.
תודה לכולכם,

חני נחמיאס – טיול פרטי להודו

היי גולן, שבנו ממסענו בהודו המרתקת, הצבעונית והלא קלה לטיול כשחיוך גדול ומלאי של זיכרונות מסעירים ומופלאים איתנו. אין לי ספק שההצלחה הגדולה כל כך של הטיול קשורה באופן ישיר לתכנונו. רצינו להודות לך באופן אישי על תכנון המסלול הנהדר שכלל הצצה להודו אמיתית, אותנטית ורבת פנים. ארגנת לנו את החוויה של החיים ואנחנו מודות לך עד כלות ונשמח להמליץ בכל פה עליך ועל משרדך. אה…הכי חשוב, תודה שהתעקשת על ארמיצר ועל מקדש הזהב, מבחינתנו זה היה שיא הטיול.

רות ואהרון כהן – טיול לדרום הודו

לעופר היקר המדריך הכי טוב בעולם, הפכת להיות יקר בשל אישיותך השלווה ורצונך לרצות כל אחד ואחת לתת מענה לכל בקשה ולדאוג לכל הבקשות של מטיילי הקבוצה, קשוב ואיש נפלא בעל ידע רב, שיודע להעביר זאת גם לנו המטיילים ולמדנו רבות במשך הטיול על הודו. מודים לך מקרב לב ומאחלים לך הצלחה בכל מעשה ידיך.

ציפי סודרי – טיול לנמיביה

תם ונישלם מסענו המרתק במרחבי נופיה ובקרב אנשיה של נמיביה. מדינה “ריקה” עם עושר אנושי מדהים, מחברת הציידים לקטים של הבושמן דרך רועי בקר הימבה ונמה, לבנים דוברי גרמנית וחקלאים קיומיים בנטו שחורים.
בין מי אוקינוס קרים למדבר הקלהרי, בין הרי גרניט עתיקה למצוקי סלע משקע אדומים. על כול אלו ניצח, הוביל והנחה מדריכנו ד”ר אבי שפיר.תודה מיוחדת לחברת יעדים, לגולן, רותם ודליה

בהוטן

כרמלה נהרי – טיול לבהוטן ונפאל

פיקי נתן תמונה מקיפה על נפאל ובהוטן, מבחינה היסטורית, מדינית ותרבותית והיה קשוב ביותר לבקשותי. הצוות המקומי הצליח להנעים את זמננו בכל המובנים. אמשיך בשמחה לטייל עם חברת יעדים.

נפאל

תמי ברוש – טיול עצמאי לנפאל ורג’סטאן

גולן שלום, ברצוננו להודות על הטיול המוצלח. הגענו עלייך בפעם השנייה לאחר ארגון קודם של נסיעה לדרום הודו לפני מספר שנים שהיה מוצלח ביותר. הפעם ביקשנו לטייל באזור רג’אסטן בהודו ונפאל-סה”כ שבועיים. ארגון הטיול והמקומות שהצעת לטייל בהם, בהתחשב בזה שחלק מהקבוצה היה כבר בחבל ארץ זה-היו מצוינים! . יש לציין את סבלנותך, הבנת דרישות הקבוצה, זמינותך, נעימותך, ומקצועיותך בכל האספקטים. אין לנו ספק שהטיול היה מוצלח ביותר בזכותך.

טיול למרוקו

תנאי הטיול היום טובים מאוד. הרכבים, בתי המלון והארוחות היו מעולים. יובל מדריך מעולה. הפגין ידע מעולה בכל התחומים החשובים מעבר לציפיות. יובל מסודר ודואג לכל, עד הפרט האחרון. מעבר לזה, הוא פשוט אדם נעים ואנטיליגנטי שכיף לשהות במחיצתו.

למור שחור, מדגסקר

טיול למדגסקר

טיול למדגסקר – ברצוני להביע תודה ענקית למדריכינו ד”ר אבי שפיר שאת דרכינו האיר בארץ פלאות טיול בגן עדן בסוף העולם. טרסות אורז בכל פינה ואנשים מחייכים בעלי עיניים נוצצות בלבן בוהק מתוך פנים כהות כלילה, שאנו בעלי צבע העור הלבן נקראים בפיהם קלופי עור. הבימה בטיול ניתנה לכל אחד שביקש לתרום מידיעותיו ולהרחיב את אופקינו. גדולתו של מדריך מתבטאת בשביעות רצון של כלל חברה הקבוצה. אבי שפיר המדריך יודע להעניק לכל אחד ואחד מתשומת ליבו במינון המדויק. בנוסף רמת הידע שלו עושה אותו למדריך מהשורה הראשונה.

רון שני – טיול לצפון פולין

לזאב, מה נאמר, ומה נגיד…..
לקחת קבוצת מטיילים, שראו דבר אחד או שניים בחייהם, ולגרום להם בזכות הכישרון הנדיר שלך, להבין את פולין.
הפה נפתח, המידע קולח ואנחנו יושבים פיעורי פה ומתמלאים התפעלות מהאיש הרגיש עם הידע העצום. גיליתי פולין אחרת שונה תכלית השינוי מכל הציפיות.
לסיכום זאב, אתה האדם היחיד, שמאתגר אותי מבחינה אינטלקטואלית, ידע, שכל ישר, רגישות כאדם, ובקיצור “מנטש”.

תכנון טיולים לנוסע העצמאי

טיולים מאורגנים בהתאמה אישית הם טיולים בהם החלומות שלכם הופכים למציאות.

אנו מתמחים בטיולים מאורגנים לנוסע העצמאי – טיולים התפורים לפי העדפות שלכם.

רוצים לטייל עם חברים? עם המשפחה? עם בן או בת הזוג? בחברת יעדים אנו נבנה לכם את הטיול בהתאם לבקשות שלכם אותם נשלב עם הניסיון והמקצועיות שלנו.  

טיול פרטי יאפשר לכם להתאים באופן אישי את מסלול הטיול ואת רמת בתי המלון המתאימים לכם ולתקציב שלכם! זהו טיול שיעניק לכם את הגמישות לטייל בקצב שלכם, ליצור את החוויות שלכם.

המומחים שלנו יפגשו אתכם ויתכננו עבורכם טיול מאורגן אישי ומיוחד.

אנו מקפידים לעבוד רק עם ספקים ברמה הגבוהה ביותר ועם מדריכים מקומיים מעולים על מנת לוודא כי טיולכם יהיה חוויה בלתי נשכחת ומיוחדת.

צרו איתנו קשר

השאירו פרטים והמומחים שלנו יחזרו אליכם בהקדם  

מה תרצו לחפש?