יעדים לטיולים מאורגנים לפי אזורים

מזרח תיכון

פולין

ירדן

ישראל

מצרים

צוות המומחים שלנו כאן לסייע לכם. השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

למה מטיילים ממליצים על ״יעדים״?

ציפי סודרי – טיול לפרו

לחברת “יעדים”, גולן, רותם ודליה ,לסוכן/סוכנים המקומיים בפרו שהשתדלו כל הזמן דאגו ופינקו….לד”ר דיצה קמפלר שהדריכה בצורה מושלמת והשאירה את קבוצת המטיילים מוקסמת.
בשם כל חברי הקבוצה אני מברכת ומודה, שלכם ציפי

טיול לסיציליה

אי משולש מוקף ימים
היה משאת נפשם של החברים
התקשרנו, אם כן, לחברת “יעדים
והיא שלחה אלינו את הטובה במדריכים.

כולם עברו כאן, אך נשארו האיטלקים.

את כל זה אנו יודעים מנעמה
הסבריה היו מלאים ומעניינים
ובזכותה כולנו הפכנו לידענים

על כל זאת תודה רבה
ונקווה להיפגש בגלגול הבא

תמר שמואל – סיור בירושלים – בעקבות העדות הנוצריות בארץ הקודש

הטיול לירושלים היה מענין ומאלף. פגשנו את עופר ונזכרנו בחווית הדרכה מקצועית ואנושית. בעל ידע רב, יכולת ביטוי גבוהה ויכולת אמפטיה וקריאה נכונה של הסיטואציה. כששמעתי שנבחר היום הראשון של חול המועד סוכות כתאריך לטיול חששתי מצפיפות יתר אך בחירת המסלול המסוים אפשרה לנו כמטיילים לחוות הכרות עם עולם מענין וקסום. תודה לכם. מקווה לימים בריאים ולטיולים נוספים

 

ד”ר פנינה אנגלמן – טיול לרג’סטאן – הודו

עדיין כמו בחלום. זה היה הטיול המוצלח ביותר שאי פעם נטלתי בו חלק. מסלול נהדר. לוגיסטיקה מצוינת, בתי מלון נפלאים.
מעל לכל המדריך עופר צבי שמעבר לידע ואהבתו להודו דאג לכל אחד ואחד מאיתנו. רוצה להודות לכם על הטיול המוצלח ועל כך שלא חסכתם בתנאים הנפלאים שהיו לנו וההפתעות הרבות על הדרך.
הצבתם רף שאני לא חושבת שחברות אחרות יכולות לו

ההימאליה ההודית

ארנה ויורם קרין – טיול עצמאי לצפון הודו

גולן שלום, היה לנו טיול נהדר, מאוד נהנינו מהמסלולים, מהמדריך והנהג בהרים, מהאווירה, מהתוכן, מהמלונות ומהארגון הכללי שהיה מתוקתק. מסלולים נהדרים בשילוב של נופים וכפרים כמו שאנחנו אוהבים, בעיקר הרשימה אותנו הרגישות לטעם שלנו. סיכום כללי – המסלול, התוכן, המלונות, המדריך קובי והאווירה היו מצוינים, נשמח להמליץ לחברים!

שרה ויגאל אשד – טיול לסרי לנקה

לכל החברים בקבוצת ה”זכרונים המאושרים”, תודה על הקליטה החמה והמחבקת שעזרה לנו להתחבר לקבוצה המלוכדת. תודה מיוחד לעופר וכמובן לגולן, דליה וברק מחברת “יעדים”, היה מעניין, נעים וחוויה מרעננת, במיוחד בתקופה כל כך מאתגרת.

מלכה וברוך דרין – טיול לדרום אפריקה

חזרנו מטיול מדהים לדרום אפריקה, שעלה מעל לכל הציפיות שהיו לנו (והיו), טיול ארוך.החברה- “יעדים”, למיטב ידיעתי, הטובה בחברות הישראליות כיום! (חפשו את הטיולים שלהם וסעו איתם, לא תצטערו) המדריכה – נעמה מורג מטובי המדריכים שהכרתי.המסלול והתנאים – מעולים, לא דומים לאלה של חברות אחרות.

אבי רהב – טיול ליונאן, וייטנאם וקמבודיה

מסלול הטיול: מעולה! מסלול טוב מאוד, מגוון ומרשים ביותר. תנאי הטיול היו טובים מאוד – אוטובוס, מלונות, אספקת מייל, טיסות וכל השאר
דור חג’בי – אחד יחיד ומיוחד. כל המרבה גורע – מדריך משכמו ומעלה בכל ההבטים, מומלץ ביותר. ראוי לציון מיוחד, הן ברמת הידע וההבנה של הגיאוגרפיה, ההיסטוריה והמציאות והן ביחסי אנוש מעולים ודאגה ואחריות לכל אחד מחברי הקבוצה

פרופ’ יצחק פולצ’ק – טיול לקורסיקה וסרדיניה

דיצה, רציתי להודות לך באופן אישי ובשם הקבוצה על טיול מהנה ומעניין מכל הבחינות.. במחיצתך חווית הטיול הייתה מהנה ומרגשת מאוד. אנו שמחים שזכינו להיות מודרכים על ידך ועל כך נאמר בפה מלא – תודה.אני רוצה להוסיף גם ברכת תודה לחברת יעדים, שעמדה מאחורי הטיול ואפשרה את ביצועו המוצלח בתכנון ובארגון. לקחה על עצמה בלי להניד עפעף הוצאות בלתי צפויות שהתעוררו ברגע האחרון. לדליה – שעסקה באדמיניסטרציה, לרותם – שלמעשה טיפל ביעילות ובמסירות בטיול ופתר מאחורי הקלעים את הבעיות שהתעוררו כגון דחית ההפלגה ותוספת הלינה, וכמובן לגולן שעמד מאחור כמנצח על תזמורת שעבדה בהרמוניה ואפשרה את הטיול המוצלח.

ד”ר אבינוח עירוני – טרק משפחות לגיאורגיה

גולן שלום,
היה מדהים ואתגרי. המשפחה הופתעה מהאתגר שניצב בפניה – החוויה הייתה נפלאה
הנופים היו מדהימים פריחה עשירה שלא ראינו בשום מקום והמדריך בשם אלקו עשה עבודה מצוינת והיה נחמד ביותר
שמחתי על התוכנית העשירה ובמיוחד על הטרק של סבנטי
תודה מקרב לב
ד”ר אבינוח עירוני

אורה קרן – טיול לרוסיה

לגולן –מחברת “יעדים”, אתמול שבתי מטיול ברוסיה שהתמקד במוסקבה, סנט פטרבורג וסביבתן. אין מילים בפי לתאר את שביעות רצוני מטיול זה. כמי שנסעה לעשרות מדינות בעולם, אני חייבת לסכם ולומר שהיה טיול מעולה !!! בהזדמנות זו אציין שהקשר עם משרדכם, טרם הטיול, אתך, עם דליה ובעיקר עם רותם – היה נעים וענייני. תודה לכל מי שהיה לו חלק בארגון וביצוע טיול יפהפה ומהנה זה.מי ייתן ודניאל גולדנברג תרחיב את מגוון הארצות שהיא מתמחה בהדרכה בהן ואוכל שוב להנות מכול מה שהיא מעניקה בחום אנושי רב לנוסעים עמה. בהחלט אמליץ לחברי. עלו והצליחו והמשיכו לשמור על רמה הכי גבוהה שניתן.

רינה צבר – טיול לרומניה בשלכת

הי גולן,זה עתה חזרתי ארצה מרומניה יחד עם הקבוצה של לינדה ובהדרכתו המעולה של אדריאן. אני רוצה להודות לך על טיול מקסים, מהנה ומלמד שניכר היה שהושקעו בתכנונו מחשבה רבה והמון רצון טוב
אשמח לקבל מידע על טיולים נוספים של יעדים

צרו איתנו קשר

השאירו פרטים והמומחים שלנו יחזרו אליכם בהקדם  

מה תרצו לחפש?