טיולים מאורגנים להודו

טיולים קרובים להודו

ההרשמה בעיצומה
בהדרכת אורי רמון
15 ימים
21.01 -
07.01
ההרשמה בעיצומה
בהדרכת עופר צבי
15 ימים
13.02 -
30.01
ההרשמה בעיצומה
בהדרכת עופר צבי
15 ימים
20.10 -
06.10
יציאה מובטחת
ההרשמה בעיצומה
בהדרכת עופר צבי
15 ימים
01.09 -
18.08

הטיולים שהיו

ללא תאריך יציאה
בהדרכת אהד נבו
12 ימים
ללא תאריך יציאה
ללא תאריך יציאה
ללא תאריך יציאה
בהדרכת עופר צבי
15 ימים
ללא תאריך יציאה
בהדרכת עופר צבי
15 ימים
ללא תאריך יציאה
בהדרכת עופר צבי
15 ימים

צוות המומחים שלנו כאן לסייע לכם. השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

למה מטיילים ממליצים על ״יעדים״?

טיול להודו עם חברת יעדים טיולי תרבות וטבע

הודו היא אחת מהמדינות המרתקות ביותר בעולם. היא בעלת עושר תרבותי, דתי, לשוני, גאוגרפי והיסטורי נרחבים ביותר. תת היבשת ההודית משלבת בתוכה מגוון עצום של עמים ותרבויות, שפות, אמונות ודעות, מאכלים ונופים מרהיבים – ממדבריות עצומים ועד לפסגות ההימלאיה המושלגות, מהערים הצבעוניות ברג’סטאן ועד שדות התבלינים של דרום הודו – פנו אלינו לפרטים נוספים.

ההיסטוריה של הודו מרתקת בת אלפי שנים, ולה אין ספור פנים. מתוך התרבות ההודית צמחו שתיים מהדתות הגדולות בעולם – ההינדואיזם והבודהיזם לצד דתות נוספות. בטיול בהודו תפגשו אמונות ודעות, אלים וטקסים ססגוניים – הודו תפתיע ותרגש אתכם.

גולת הכותרת בטיולים להודו היא המפגשים הנפלאים עם התושבים המקומיים והחייכניים, נהגי הריקשה והברהמינים הקדושים, בעלי הדוכנים והאומנים בעבודתם. כל יום בטיול להודו יהיה מרתק ומרגש יותר מהיום שקדם לו.

למה כדאי לטייל איתנו להודו?

צוות חברת יעדים מתמחה בטיולים להודו. עופר צבי, מדריך מוביל להודו, בוגר החוג ללימודי הודו באוניברסיטה העברית בירושלים, דובר הינדי וסנסקריט ומשלב בין לימודים אקדמאיים לבין שנות ניסיונו כמטייל עצמאי שפגש וחווה את הודו ואנשיה. גולן לובנוב, מנכ”ל חברת יעדים אשר טייל בהודו מס’ שנים והדריך טיולים רבים להודו וגם רותם ודליה טיילו רבות בתת היבשת ההודית.

אנו מציעים טיולים מאורגנים להודו המשלבים בעיקר את ניסיוננו ואהבתנו לתת היבשת ולאנשיה. צוות המומחים שלנו, שוקד על תכנון מסלולים יצירתיים המשלבים חוויות ייחודיות. לצד הקפדה על הפרטים הקטנים והחשובים, אנו לנים רק בבתי מלון מעולים ונוסעים באוטובוסים גדולים, חדישים ומרווחים. הטיולים בחברת יעדים להודו יוצאים בקבוצות קטנות והם כוללים מפגשים והפתעות שיהפכו לכם את הטיול להודו לטיול של פעם בחיים.

לאן נטייל בהודו ובאילו חודשים?

שטחה של תת היבשת ההודית עצום (כמעט 3.3 מיליון קמ”ר) ותנאי האקלים שונים מאוד באזורי הודו השונים. לאקלים בצפון הודו אין קשר עם האקלים בדרום תת היבשת ההודית.

להלן הטיולים שלנו להודו המותאמים לאקלים ולעונות השנה:

חבל רג’סטאן – טיול אל מדינת רג’סטאן, תמציתה של הודו כולה, אל הלב הפועם של הודו. טיול אל ערים עתיקות וציוריות כמו ג’איפור – העיר הוורודה, גו’דפור – העיר הכחולה, אודאיפור – העיר הלבנה וג’איסלאמר – העיר הזהובה. העונה הטובה לטיול ברג’סטאן – חודשים אוקטובר עד מרץ.

דרום הודו – טיול לדרום הטרופי של תת היבשת ההודית, אל תרבות עתיקה ומרתקת, שלל צבעים, נופים עוצרי נשימה. טיול אל מדינת קרנטקה, שטחים כפריים וחקלאיים לצד מקדשי ג’יין, טאמיל נאדו, ואל קרלה הירוקה. העונה הטובה לטיול בדרום הודו – חודשים דצמבר עד פברואר.

טיול להימלאיה ההודית – מסע מרתק בנופים עוצרי נשימה של הרי ההימלאיה, כפרים פסטורליים השוכנים בין ההרים, אנשים שלווים ונעימים, ומפגש עם תרבויות מגוונות ומרתקות. טיול למדינת הימצ’אל פראדש בתקופת הפריחה. העונה הטובה לטיול בהימלאיה – חודשים אפריל/מאי ואוקטובר/נובמבר

טיול לצפון הודו וחבל לדאק – טיול ללדאק, “ארץ מעברי ההרים הגבוהים” אל נופי המדבר הגבוה המשובצים מנזרים בודהיסטים, עמקים ירוקים וכפרים קטנים. זהו מסע של פעם בחיים אל עמק הנוברה ואל עוצמתו האדירה של הטבע. העונה הטובה לטיול בלדאק – חודשים יולי עד ספטמבר.

טיול לאוריסה וקולקטה – טיול אל מדינת אוריסה (אודישה) בה נפגוש שבטים ושווקים ססגוניים. אוריסה שוכנת לחופה המזרחי של הודו, במפרץ בנגל, ולא נמצאת “במסלול הסטנדרטי” של המטיילים בהודו. נגיע אל קולקטה, בירתה של בנגל המערבית. העונה הטובה לטיול באוריסה – חודשים דצמבר עד פברואר.

טרק לננדה דווי או טרק לספיטי וקינור – כחברה המתמחה בהודו אנו מארגנים טרקים המתוכננים לפרטים הקטנים ולכם רק נשאר להתמקד בחוויית הטרק ולהשאיר לנו את להזמין לכם את מקומות הלינה, הארוחות, ההדרכה (מדריכים מקצועיים) בנופי ההימלאיה המדהימים.

טיול להודו ולנפאל – טיול המתחיל בחבל ראג’סטן, ממשיך לאגרה והטאג’ מהאל,  קהג’וראהו והמקדשים הארוטים ואל ווראנסי ונהר הגנגס הקדוש. מורנאסי נטוס לנפאל ונטייל בקטנדו ובעמק קטמנדו הציורי. העונה המתאימה לטיול להודו ונפאל היא חודשים אוקטובר עד מרץ.

טיולים בהתאמה אישית – טיול פרטי מאורגן להודו הוא טיול המשלב בין החלומות שלכם לבין הניסיון רב השנים שלנו בתכנון טיולים להודו. לאחר שתצרו קשר, נשב לפגישה משותפת ונתפור לכם טיול מיוחד בהתאמה אישית להודו.

דברים שחשוב לדעת לפני הטיול להודו:

עיר הבירה של הודו היא ניו דלהי שם גם נמצאת שגרירות ישראל.

ויזה להודו – ישראלים נדרשים לאשרת כניסה (ויזה) על מנת להיכנס להודו.

תרופות וחיסונים – יש לפנות ללשכות הבריאות, מרפאות מטיילים או לרופא המשפחה להתייעצות ולקבלת מידע טרם היציאה לטיול להודו.

שעון הודו מקדים את שעון ישראל ב-3 וחצי שעות (בזמן שעון חורף).

מי הברז בהודו אינם טובים לשתייה! יש לשתות אך ורק מים מינרלים.
המטבח ההודי הוא חוויה בפניה עצמה! הטעמים שונים ומיוחדים ואנו ממליצים לכם להתנסות ולטעום! אוכלים הרבה אורז, קטניות, ירקות מבושלים ומתובלים ובשר, בעיקר עוף או כבש.

ציוד מומלץ לטיול בהודו – לטיול להודו רצוי להביא בגדים קלים ונעליים קלות ונוחות. לנשים לא מומלץ לטייל במכנס קצר או בגופיה. שימו לב כי למקדשים (ולבתים) לא ניתן להיכנס עם נעלים ולא בלבוש חשוף. לפני יציאת הטיול אנו נעביר אליכם רשימת ציוד כמו גם מפגש הכנה עם מדריך הטיול.

מה מיוחד בטיולים שלנו להודו?

מסלולים – הטיולים שלנו נבנים על בסיס ניסיון רב שנים בהובלת טיולים להודו. מקצועיות ומצוינות הם הבסיס להצלחת הטיול. אנו מקפידים על הפרטים הקטנים ועל התייעצות עם המדריכים שלנו – להם חלק בתכנון הטיולים להודו.

תנאי הטיול – טיולינו משלבים תנאים טובים מאוד של נסיעה באוטובוסים חדישים וממוזגים או ג’יפים טובים מסוג טיוטה אינובה בהימלאיה ובלדאק. חשוב לנו שהלינה תיהיה במלונות מעולים (4 ו 5 כוכבים בלבד) חלקם מלונות בוטיק מיוחדים, כמו ארמונות מהרג’ה אותנטיים שהפכו לבתי מלון מפנקים.

המדריך – המדריך הוא מי שעושה את הטיול! עופר צבי הוא מדריך המתמחה בתת היבשת ההודית, לצד היותו “מנטש” אמיתי, עופר דובר הינדי וסנסקריט.

מפגשים בהודו –  בכל שוק מקומי, בכל תחנת רכבת, בכל ארמון או מקדש – אנו נדאג שתפגשו עם אנשיה של הודו – אנשים חמים ומחייכים. החיוך והחום הם חלק מהסדר הקוסמי של תת היבשת ואתם תתאהבו בתושביה של הודו.

הפתעות בטיול להודו – מדי יום נפתיע אתכם!  טיול ג’יפים או שייט במקום שלא חשבתם עליו לצד ארוחה לא מתוכננת בה תפגשו את תערובות התבלינים והמסאלה ההודית (האוכל נפלא בהודו). סדנאות ופולקלור, פסטיבלים וטקסים מקומיים – טיול להודו בחברת יעדים הוא הרפתקה מעשירה וחווייתית.

אנו נעשה הכול לפתוח עבורכם את הלב לחוויות ולאנשים אותם תפגשו – כך תקבלו הזדמנות פז להתרגש באמת! הודו ואנשיה באים מהלב ונכנסים אל הלב.

צרו איתנו קשר

השאירו פרטים והמומחים שלנו יחזרו אליכם בהקדם  

מה תרצו לחפש?