הודו

הטיולים הבאים

ההרשמה בעיצומה
בהדרכת עופר צבי
15 ימים
22.02 -
08.02

הטיולים שהיו

ההרשמה בעיצומה
ללא תאריך יציאה
ללא תאריך יציאה
ללא תאריך יציאה
ללא תאריך יציאה
בהדרכת עופר צבי
15 ימים
ללא תאריך יציאה
בהדרכת עופר צבי
12 ימים
ללא תאריך יציאה
בהדרכת עופר צבי
15 ימים
ללא תאריך יציאה
ללא תאריך יציאה

צוות המומחים שלנו כאן לסייע לכם. השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

למה מטיילים ממליצים על ״יעדים״?

גליה דורון – טיול להודו

הייתה לי הזכות להשתתף בטיול להודו בהדרכת עפר צבי,
אין לי מילים לתאר את התפעלותי מן הידע המעמיק שלו בתולדות הודו, הפילוסופיות ההודיות השונות והתובנות לגבי אורח החיים, ממעבר לידע וליכולת העברת ידע זה, עפר מצטיין ביחסי אנוש מופלאים – סבלנות אין קץ, חיוך שאינו סר מפניו, תשומת לב לכל אחד מן המטיילים וצרכיהם, נעם הליכות ורוגע מדבק. נראה לי שכל מי שיטייל עם עפר בעתיד יזכה הן בחוויה אינטלקטואלית והן בחוויה אישית מרגשת.

מלכי ומיקי דמשק – טיול לרג’סטאן הודו

עופר שלום, חזרנו מטיול יוצא דופן במדינת רג’סטאן בהודו. מדובר בטיול עומק לא שיגרתי, ידיעותיך הבלתי נדלות בתחומים השונים, היסטוריה, מדיניות,פוליטיקה, מנהגים, שפות, דתות, מיתולוגיה, אוכלוסיה, אומנות וגאוגרפיה, הפכו את הטיול ליוצא דופן כזה שקורה לך פעם בחיים. נועם הליכותיך, התחשבותך בחברים ובתנאים, נתת מענה לכל פניה בחפץ לב וברוח טובה, שליטתך בשפת ההינדו, יכולתך ליצור יחסי עבודה מצוינים עם נותני שירותים ומקומיים שאירחו אותנו תרמו רבות, כל אילו גרמו להצלחת הטיול והבאתו לרמה שנראית רק לעתים רחוקות, על כך אנו מודים לך

חני נחמיאס – טיול פרטי להודו

היי גולן, שבנו ממסענו בהודו המרתקת, הצבעונית והלא קלה לטיול כשחיוך גדול ומלאי של זיכרונות מסעירים ומופלאים איתנו. אין לי ספק שההצלחה הגדולה כל כך של הטיול קשורה באופן ישיר לתכנונו. רצינו להודות לך באופן אישי על תכנון המסלול הנהדר שכלל הצצה להודו אמיתית, אותנטית ורבת פנים. ארגנת לנו את החוויה של החיים ואנחנו מודות לך עד כלות ונשמח להמליץ בכל פה עליך ועל משרדך. אה…הכי חשוב, תודה שהתעקשת על ארמיצר ועל מקדש הזהב, מבחינתנו זה היה שיא הטיול.

אורנה גלבוע – טיול לרג’סטאן הודו

לעופר היקר,עדיין מרגישה כמו בחלום שקשה להתעורר ממנו.יצאתי לטיול עם צפיות גדולות. התרגשתי וקיוויתי לטיול שונה, אך חוויה כמו שחוויתי, עלתה על כל הציפיות ואף יותר.
בזכותך עופר, הרגשתי את רג’סטאן בכל החושים. אתה באר של ידע שאין לו סוף. לכל זה מתווספת אישיותך המיוחדת. סבלנות אין קץ, דאגה לפרטים הקטנים כגדולים והכל באהבה גדולה. מקווה לחזור ולטייל איתך.

ד”ר פנינה אנגלמן – טיול לרג’סטאן – הודו

עדיין כמו בחלום. זה היה הטיול המוצלח ביותר שאי פעם נטלתי בו חלק. מסלול נהדר. לוגיסטיקה מצוינת, בתי מלון נפלאים.
מעל לכל המדריך עופר צבי שמעבר לידע ואהבתו להודו דאג לכל אחד ואחד מאיתנו. רוצה להודות לכם על הטיול המוצלח ועל כך שלא חסכתם בתנאים הנפלאים שהיו לנו וההפתעות הרבות על הדרך.
הצבתם רף שאני לא חושבת שחברות אחרות יכולות לו

ההימאליה ההודית

אלונה אבט – טיול משפחתי לצפון הודו

שלום גולן, ברצוני להודות לך על ארגון טיול המשפחה שלנו לצפון הודו. למרות הזמן הקצר מאד (פחות משלושה שבועות!) הצלחת לתאם תוכנית עשירה ומגוונת שענתה על תחומי ענין מגוונים של בני גילאים שונים: בשבועיים של טיול דחוס במראות טעמים וחוויות , זכינו לראות נופים מרהיבים ולפגוש את פניה מעוררי הכבוד והתפעלות של הודו וזאת באמצעות מדריך מצוין שליווה אותנו, מפגשים אנושים מעניינים ומעוררי השראה, חווית של ספורט אתגרי, מלונת שנבחרו בקפידה ונהגים טובים. אנא העבר תודותינו גם לסוכן בהודו ודרכו – למדריך וחברת ההסעות- והנהגים ולדליה שסייעה עם הפקת הויזות.

רות ואהרון כהן – טיול לדרום הודו

לעופר היקר המדריך הכי טוב בעולם, הפכת להיות יקר בשל אישיותך השלווה ורצונך לרצות כל אחד ואחת לתת מענה לכל בקשה ולדאוג לכל הבקשות של מטיילי הקבוצה, קשוב ואיש נפלא בעל ידע רב, שיודע להעביר זאת גם לנו המטיילים ולמדנו רבות במשך הטיול על הודו. מודים לך מקרב לב ומאחלים לך הצלחה בכל מעשה ידיך.

משפחת שמיר – טיול לדרום הודו

מיכל שלום,
הרבה תודה,
הפתעתם אותנו בכל פרמטר!
מהמדריך המעולה דרך היחס שלכם אלינו
כל מה נרשם במשוב בטל בששים
היה מעולה

ראג'סטן

שרון זלצמן – טיול משפחות להודו

הטיול היה מצוין!!! אנחנו והילדים מאד נהנינו, היתה חוויה מושלמת!!! עמוסה אמנם (זה כי אני ביקשתי ממך להעמיס אבל בהחלט חוויית חיים.
תודה רבה לך על הכל, אנחנו מעריכים מאד את המקצועיות, ההקשבה, האכפתיות והיחס האישי שלך והיכולת שלך להבין מה בדיוק אנחנו מחפשים, לקלוע למטרה ולתפור עבורנו טיול מדהים. כבר התחלנו להמליץ עליך לכולם
שוב תודה רבה רבה מכל הלב.

נפאל

תמי ברוש – טיול עצמאי לנפאל ורג’סטאן

גולן שלום, ברצוננו להודות על הטיול המוצלח. הגענו עלייך בפעם השנייה לאחר ארגון קודם של נסיעה לדרום הודו לפני מספר שנים שהיה מוצלח ביותר. הפעם ביקשנו לטייל באזור רג’אסטן בהודו ונפאל-סה”כ שבועיים. ארגון הטיול והמקומות שהצעת לטייל בהם, בהתחשב בזה שחלק מהקבוצה היה כבר בחבל ארץ זה-היו מצוינים! . יש לציין את סבלנותך, הבנת דרישות הקבוצה, זמינותך, נעימותך, ומקצועיותך בכל האספקטים. אין לנו ספק שהטיול היה מוצלח ביותר בזכותך.

זהבה בוסתן – טיול להודו – רג’סטאן

בוקר טוב מיכל, חזרנו אתמול בערב מהטיול המהמנה והמיוחד בהודו. רציתי להודות לך על הארגון המוצלח, בחירת אתרי הטיול והמלונות, שהיה לו חלק נכבד ומרכזי בהנאה הכוללת שהיתה לנו. המדריכים שהועמדו לרשותנו במרבית המקומות היו מצויינים. תגובתך המהירה לכל בקשה שלנו שהועברה לך על ידי שפרה והענקת פתרון מידי ומספק לא מובנת מאליה וראויה להערכה.
בקיצור, אם לסכם במילה אחת את מה שרציתי לומר -תודה. ובשתי מילים – תודה רבה.

צפון הודו

ישראלה בר און – טיול להימלאיה ההודית

מסלול הטיול היה מגוון, מאתר ומהנה. עופר, מדריך הטיול בעל ידע רחב, מעמיק ומקצועי. נעים הליכות, רגוע וסובלני. הטיול היה מגוון, צבעוני, עופר הקנה ידע מגוון רחב של נושאים והשאיר אותי עם חוויות שילוו אותי עוד זמן רב.

צרו איתנו קשר

השאירו פרטים והמומחים שלנו יחזרו אליכם בהקדם  

מה תרצו לחפש?