טיולים מאורגנים לוייטנאם

טיולים קרובים לוייטנאם

ללא תאריך יציאה
בהדרכת יובל כלב
15 ימים
09.03 -
23.02

הטיולים שהיו

ללא תאריך יציאה
בהדרכת פיקי דיין
18 ימים
ללא תאריך יציאה
ללא תאריך יציאה

צוות המומחים שלנו כאן לסייע לכם. השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

למה מטיילים ממליצים על ״יעדים״?

וייטנאם, מדינה קסומה בין הודו לסין

 

טיול לוייטנאם, מדינה יפהפייה ומרתקת, הוא מסע מרתק אל הרים נישאים, תרבות מפוארת, מטבח טעים ושווקים צבעוניים. וייטנאם נולדה מהאפר של מלחמת וייטנאם כאשר הצפון והדרום התאחדו למדינה אחת, עושה מאמץ ניכר להשתלב במערב.

 

טיול מאורגן לוייטנאם אל הו צ’י מין סיטי היא העיר סייגון ממנה נצא דרך נופים חקלאיים אל טאי נין, העיר בה נמצא המקדש המרכזי של כת קאו דאי, אחת הדתות המיוחדות של וייטנאם. נבקר גם במחילות קו צ’י, אתר מחילות תת-קרקעי שהכשירה מחתרת הווייטקונג. נשלב ביקור בדלתא של המקונג. במרכז וייטנאם נבקר בערים הואה, דנאנג והוי אן, היום עיירה שקטה, ובעברה עיירת מסחר אשר הזמינה סוחרים מרחבי כל העולם לשבת ולסחור בה.

 

שיאו של הטיול הוא במפגש עם צפון וייטנאם, העיר האנוי, עיר נעימה המשובצת אגמים וגנים יפיפיים, היא היום מוזיאון ארכיטקטוני המשמרת את עברה. מהאנוי נצא לבקר בסאפה, אזור של טרסות אורז, שווקים ושבטים מקומיים. נשוט במפרץ הלונג ביי ונלון במפרץ המדהים ביופיו.

 

הטיול לוייטנאם מזמן חוויות מפגש מרתקות עם שבטים וקבוצות מיעוטים, ביקור בכפרים, שווקים מקומיים, שמורות טבע, נופי הרים וטרסות אורז מרשימות. הטיולים מתקיימים בקבוצות קטנות, עם מדריכים מובילים ולינה במלונות בוטיק טובים ומפנקים.

לחברת יעדים ניסיון רב בטיולים לוייטנאם וקמבודיה ולעיתים אנו משלבים גם את חבל יונאן שבסין. צרו איתנו קשר לטיול איכותי לוייטנאם.

צרו איתנו קשר

השאירו פרטים והמומחים שלנו יחזרו אליכם בהקדם  

מה תרצו לחפש?