טיולים מאורגנים לאיסלנד

טיולים קרובים לאיסלנד

הטיולים יעודכנו בהקדם‎

הטיולים שהיו

ההרשמה בעיצומה
בהדרכת שמעון דיגה
12 ימים

צוות המומחים שלנו כאן לסייע לכם. השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

למה מטיילים ממליצים על ״יעדים״?

איסלנד עם יעדים טיולי תרבות וטבע

 

טיול לאיסלנד, ארץ הקרח והאש, ארץ “בראשית” עם שלל תופעות הטבע הייחודיות רק לה. בטיול לאיסלנד נפגוש מפלים, קרחונים והרי געש פעילים, כדור הארץ הדינמי מגיע כאן לשיאו.

טיול מאורגן לאיסלנד כולל בתוכו את משולש הזהב האיסלנדי, אל טינגווליר וגייזר, שמימיו המתפרצים לגובה (עד 30 מטר!) מדי מספר דקות, ושממנו נתנו את השם לתופעה בכל העולם. נבקר במפל גולפוס – “מפל הזהב”, המפל המוכר ביותר באיסלנד, קרוב לוודאי שתשמעו את המפלים עוד לפני שתראו אותם – אלפי טונות של מי קרח נופלים לתוך קניון מרשים. נבקר גם בחוות העגבניות הייחודית והמפורסמת ביותר באיסלנד ונכיר את ריבת העגבניות, המשקאות והמרקים בטעמים נפלאים.

נחצה דרך הרמות של איסלנד אל אל העיירה אקוריירי  ונמשיך אל “מפלי האלים”, מפלים מרשימים שקיבלו את שמם לפני כ-1,000 שנים, לכבוד המרת הדת באיסלנד לנצרות נמשיך לאגם מיוואטן, האגם הרביעי בגודלו במדינה, אחת האטרקציות הטבעיות המרהיבות באיסלנד.

 

נמשיך אל לב המדבר של מרכז האי שם מתנשא לוע הר געש מהמרתקים באיסלנד – אסקיה. ההר, שקוטרו כ- 50 ק”מ, זרוע סלעי בזלת ובתוכו אגם בצבע טורקיז. הדרך אל אסקיה צחיחה ופראית (נאס”א בחרה את האזור כאתר אימונים לאסטרונאוטים הראשונים שנחתו על הירח).

 

חברת יעדים טיולי תרבות וטבע מתמחה בטיולים לאיסלנד בקבוצות קטנות ועם המדריכים המובילים לאיסלנד – צרו קשר

צרו איתנו קשר

השאירו פרטים והמומחים שלנו יחזרו אליכם בהקדם  

מה תרצו לחפש?