טיולים מאורגנים לרומניה

טיולים קרובים לרומניה

הטיולים יעודכנו בהקדם‎

הטיולים שהיו

ללא תאריך יציאה
בהדרכת עופר צבי
10 ימים
ללא תאריך יציאה
ללא תאריך יציאה
בהדרכת עופר צבי
10 ימים
ללא תאריך יציאה
ללא תאריך יציאה
בהדרכת עופר צבי
10 ימים

צוות המומחים שלנו כאן לסייע לכם. השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

למה מטיילים ממליצים על ״יעדים״?

טיול לרומניה – מסע בזמן באזור טרנסילבניה והרי הקרפטים

 

טיול מאורגן לרומניה הינו מסע מרתק בזמן לערים עתיקות בהשפעה גרמנית של ימי הביניים כמו קלוז’ נפוקה, ברשוב וסיביו, מעברי הרים לצד אגמים מדהימים, ביקור במחוז מרמורש הגובל עם אוקראינה בצפון, אזור של כפרי איכרים המפורסמים בשערי העץ המגולפים להפליא ובכנסיות העץ הגבוהות שבהם. ברומניה נבקר בעונת השלכת המרהיבה בקרפטים או בעונת האביב.

 

בטיולנו נשלב ביקורים וטיולים רגליים באתרי טבע ובמחוזות שבהם המילה קידמה אינה מוכרת, נטעם ממטעמי המטבח הרומני, נבקר בבתי כנסת ונלמד על עברה המרשים של הקהילה היהודית. בטיול נתמקד באזור טרנסילבניה, השוכן באגן הרי הקרפטים ההררי והמיוער, על עריו המבוצרות, כפריו הציוריים וארמונותיו המפוארים. נראה את ה״זיבן בורגן״ – הערים הסקסוניות המבוצרות, אשר מספרות סיפור היסטורי ותרבותי מיוחד, להן מקום של כבוד בטיולנו. במהלך הסיור בהם לפעמים נדמה כי נשאבנו לתקופה אחרת, במקום אחר באירופה.

 

הטיול ברומניה מתקיים בבתי מלון טובים ומפנקים, חלקם מלונות בוטיק מיוחדים. טיול העומק ברומניה הוא באמת הפתעה מעניינת, בו אנו מגלים מראות שאולי לא ציפינו לראות דווקא כאן, ונחשפים למדינה מרתקת ויפהפייה. נפגוש עמים שונים אשר להם השפעה הניכרת עד היום – במאכלים, שפות, דתות, מנהגים ואורח חיים מרתק.

 

לחברת יעדים ניסיון רב בטיולים לרומניה – אנו מבטיחים לעשות הכול על מנת להעניק לכם חוויה מיוחדת במינה בטיול זה אל רומניה הירוקה – אל מחוז טרנסילבניה והרי הקרפטים – צרו קשר.

צרו איתנו קשר

השאירו פרטים והמומחים שלנו יחזרו אליכם בהקדם  

מה תרצו לחפש?