טיולים מאורגנים לקזחסטן

טיולים קרובים לקזחסטן

הטיולים יעודכנו בהקדם‎

הטיולים שהיו

ללא תאריך יציאה
בהדרכת אלון ויינר
9 ימים

צוות המומחים שלנו כאן לסייע לכם. השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

למה מטיילים ממליצים על ״יעדים״?

קזחסטן, מאסטנה לאלמטי

 

קזחסטן, “ארץ הנוודים”, היא מדינה  ענקית באסיה התיכונה. קזחסטן הינה התשיעית בגודלה בעולם, והיא גובלת בסין וברוסיה. זאת מדינה מוסלמית אך חילונית וסובלנית עם תושבים מקומיים ידידותיים, נופים מגוונים, ערים עתידניות והיסטוריה מרתקת. הקזחים היו שבטים נודדים שנפלו לשלטון מונגולי במאה השלוש עשרה ומאז התפתחו למדינה הקזחית של ימנו.

 

בטיול לקזחסטן נפגוש נוף מגוון מאוד, הרים מושלגים לצד ערבות, קניונים לצד מדבריות. רכס הרי האלטאי הוא אחד מהרכסים היפים באסיה התיכונה, לצד הרים מושלגים זורמים בו אגמים ונהרות.

 

טיול מאורגן לקזחסטן כולל ביקור בעיר המרתקת אסטנה, לאחרונה נקראת נור סולטן והיא עיר הבירה של קזחסטן. אסטנה היא עיר מודרנית ומתוכננת להפליא שלאורך השנים הפכה לפנינה ארכיטקטונית בזכות המבנים המודרניים שנשיא קזחסטן הקים. בטיול נבקר בשמורת הטבע של אגם בורובאי, הפנינה של “קזחסטן”. אלמטי היא העיר הגדולה והחשובה שבערי קזחסטן, מסביבה נמצאים אתרי טבע נפלאים, כמו קניון צ’ארין עם תצורות האבן המרהיבות.

 

לחברת יעדים טיולי תרבות וטבע ניסיון רב עם טיולים לקזחסטן, הטיול המאורגן לקזחסטן מתקיים במלונות מעולים, בקבוצה קטנה ובהדרכת מדריך המתמחה בקזחסטן ובתרבותה. צרו קשר לטיול מיוחד אל קזחסטן, הגדולה במדינות אסיה התיכונה.

צרו איתנו קשר

השאירו פרטים והמומחים שלנו יחזרו אליכם בהקדם  

מה תרצו לחפש?