טיולי ספארי באפריקה

הטיולים הבאים

יציאה מובטחת
טיול מלא
בהדרכת ד”ר אבי שפיר
14 ימים
13.07 -
30.06

הטיולים שהיו

הטיולים יעודכנו בהקדם‎

צוות המומחים שלנו כאן לסייע לכם. השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

למה מטיילים ממליצים על ״יעדים״?

טיולי ספארי מאורגנים לאפריקה

טיול ספארי באפריקה הינו חוויה ייחודית שמזמינה מטיילים לגלות את הטבע הפראי  האפריקאי על רקע הנופים המדהימים של היבשת. הספארי הוא לא רק טיול אלא גם מסע אישי המאפשר לכם לפגוש את הטבע בצורה אותנטית ובלתי אמצעית. אפריקה מציעה מגוון עצום של שמורות טבע ופארקים לאומיים שבהם ניתן לצפות במגוון רחב של בעלי חיים בסביבתם הטבעית.

בניגוד לסיור עירוני, למשל, בו חוזר המדריך פעם אחר פעם לאותו רחוב, נכנס לאותה קתדרלה וצופה באותו פסל, הרי שבטיולי ספארי באפריקה, כל מפגש עם בעלי חיים הוא מפגש ראשוני, חדש, שונה לגמרי מכל אחד ואחד מהמפגשים הקודמים לו.

כל מפגש עם פיל או אריה בטנזניה או עם גורילה באוגנדה מלווה באותה התרגשות ראשונית, התרגשות שחשים כאשר פוגשים את היצורים המופלאים הללו

שמורות טבע ופארקים מרכזיים לטיולי ספארי באפריקה

אפריקה מכילה מספר שמורות טבע מפורסמות, כל אחת מהן מציעה חוויות ייחודיות:

הפארק הלאומי סרנגטי, טנזניה

מדובר באחת מהשמורות המפורסמות ביותר באפריקה. הפארק ידוע בעיקר בזכות נדידת בעלי החיים השנתית, שבה מיליוני גנו, זברות ואנטילופות נודדים בחיפוש אחר שטחי מרעה חדשים. נדידה זו מושכת גם טורפים כמו אריות, נמרים וצ’יטות, מה שהופך את החוויה לעוד יותר מרתקת .שטח השמורה הוא  14,763 קמ”ר, כ 2/3 משטחה של מדינת ישראל, משמעות השם סרנגטי בשפת המסאי- “ערבות אין סופיות”.

שמורת מסאי מארה, קניה

שמורת מסאי מארה מחוברת לפארק הסרנגטי מצפון והיא מפורסמת בזכות אותם תופעות טבע של נדידת הגנו והזברות. שמורת המסאי מארה היא גם ביתם של שבט המסאי. מדריכת הטיולים אתי דיין קשרה את חייה באופן ייחודי ומרתק עם בני המסאי בקניה והוציאה ספר בשם “אחת משלהם” בו היא מגוללת את סיפור חייה הייחודי בין בני המסאי בערבות קניה. לאחרונה הקימה אתי מוזיאון חרוזים הראשון בקניה, החרוזים הם חלק חשוב בעולמם של בני שבט המסאי.

הפארק הלאומי קרוגר, דרום אפריקה

אחד מהפארקים הגדולים והידועים ביותר בדרום אפריקה. הוא משתרע על פני שטח עצום ומכיל מגוון רחב של בעלי חיים, כולל את חמשת הגדולים: אריה, פיל, נמר, קרנף ובופאלו. שמורת הקרוגר מציעה גם אפשרויות לינה מגוונות, מקמפינג ועד ללודג’ים יוקרתיים.

דלתת אוקבנגו, בוצואנה

דלתת האוקבנגו היא הדלתה הפנים יבשתית של נהר אוקבנגו, המיוחד בך שהוא משתרע באנגולה, נמיביה ובוטסואנה, דלתת אוקבנגו היא פנינה אקולוגית ייחודית, אזור ביצתי גדול המוצף במים רוב השנה וניתן לצאת לספארי בשייט ולצפות בהיפופוטמים, תנינים וציפורים נדירות.

פארק אטושה, נמיביה

הפארק הלאומי אטושה הוא הפארק הגדול ביותר בנמיביה ואחת משמורות הטבע הגדולות באפריקה. זהו פארק ענק, בגודל של יותר מ-20,000 קמ”ר ובו מגוון בעלי חיים, נוף מרשים של צמחיית סוואנה ובורות מים. באמצע השמורה ממוקם אגם מלח יבש המהווה כשליש משטח השמורה, בעונה היבשה הוא נראה כמדבר מלח צחיח אך בעונת הגשמים האגם מתמלא במים מושך אליו בעלי חיים ואלפי עופות מים.

אפריקה, תרבות ומסורת

אפריקה אינה רק בית לטבע פראי אלא גם למגוון תרבויות עשירות. המפגש עם שבטי המסאי בקניה ובטנזניה, שבט ההימבה בנמיביה ושבטים נוספים יאפשר לכם הצצה לאורחות החיים המסורתיים והמרתקים באפריקה.

מה כל כך מרתק בספארי באפריקה?

המגוון הביולוגי הייחודי

אפריקה היא ביתם של כמה מהמגוון הביולוגי המרשים ביותר בעולם. הספארי מציע לפגוש את “חמשת הגדולים” – האריה, הנמר, הפיל, הקרנף והתאו – בסביבתם הטבעית.

הנופים הפראיים והמרהיבים

הנופים באפריקה מגוונים ומרהיבים, החל ממישורי הסוואנה העצומים של הסרנגטי דרך ביצות דלתת האוקבנגו, שמורת אטושה בנמיביה ועד למדבר קלהרי. הנופים המרהיבים אותם תפגשו יעבירו לכם תחושה של חיבור עמוק לטבע.

תופעות טבע מדהימות

נדידת הגנו והזברות מושכת אחריה גם טורפים, כמו אריות ונמרים, ויוצרת מראות טבע מרהיבים ומותחים. בספארי תפגשו את עוצמתו של הטבע ואת מחזור החיים הפראי.

מפגש עם תרבויות מקומיות

הספארי באפריקה אינו רק מסע אל עולם החי, אלא גם הזדמנות לפגוש תרבויות מקומיות עשירות ומגוונות.

תרומה לשימור טבע

הספארי באפריקה עוזר  לשמור על הטבע ובעלי החיים. הכספים המגיעים מתיירות תורמים לשימור השמורות ולהגנה על בעלי החיים, בעיקר כהגנה מהציד הבלתי חוקי.

איך הלודג’ים בספארי באפריקה?

הלודג’ים בספארי באפריקה מציעים מגוון רחב של אפשרויות לינה שמתאימות לכל סוגי המטיילים, החל מהרפתקנים המחפשים חוויית קמפינג ועד למטיילים המעדיפים אירוח איכותי עם כל הפינוקים.

בחברת יעדים אנו אנו לנים רק בלודג’ים טובים, כאלו שיש לנו היכרות אישית איתם והם ממוקמים במיקומים אסטרטגיים קרוב לבעלי החיים.

בטיולי הספארי שלנו אנו נוסעים רק ברכבי שטח עם גג נפתח ובג’יפים חדישים ומרווחים.

מדריכי חברת יעדים לאפריקה – ד”ר אבי שפיר, אתי דיין, ד”ר נעמה מורג, ד”ר עמנואל לוריא וחבריהם מזמינים אתכם לחוות לחוויות ספארי באפריקה בקבוצות קטנות ובלודג’ים איכותיים

טיול ספארי לטנזניה, או ספארי בשמורת הקרוגר, טרק לגורילות באוגנדה או ברואנדה, אפריקה היא יבשת ענקית ומרתקת.

פנו אלינו והמומחים שלנו לאפריקה ישמחו להעניק לכם את כל המידע

צרו איתנו קשר

השאירו פרטים והמומחים שלנו יחזרו אליכם בהקדם  

מה תרצו לחפש?