טיולים מאורגנים ליפן

טיולים קרובים ליפן

ההרשמה בעיצומה
בהדרכת זיוה קימורה
16 ימים
28.10 -
13.10

הטיולים שהיו

ללא תאריך יציאה
בהדרכת זיוה קימורה
ללא תאריך יציאה
ללא תאריך יציאה
בהדרכת זיוה קימורה
16 ימים
ללא תאריך יציאה
בהדרכת ליהי קימורה
16 ימים
ללא תאריך יציאה
בהדרכת עדי ענבר
16 ימים

צוות המומחים שלנו כאן לסייע לכם. השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

למה מטיילים ממליצים על ״יעדים״?

טיול ליפן עם חברת יעדים טיולי תרבות וטבע

יפן מסקרנת, תרבותית, מודרנית, מסורתית ובעיקר אחרת. בטיול ליפן נפגוש את טוקיו, בירת יפן, לצד קיוטו הבירה המסורתית, מרכז התרבות של יפן בה נשתמרו מאות מקדשים וסמטאות ציוריות, הירושימה ופארק השלום ושמורות הטבע באלפים היפנים.

טיול מאורגן ליפן עם חברת יעדים הוא טיול עם מדריכים המתמחים ביפן ובתרבותה ודוברים את השפה. בטיול נכיר את דתות הבודהיזם והשינטו, הגנים המופלאים, האסתטיקה המוקפדת והעושר הוויזואלי הייחודי.

טיולינו ליפן כוללים נסיעה ברכבת מהירה (שינקנסן), בתי מלון טובים, ביקור בשמורות טבע, ביקור במוזיאון המרהיב הTeam Lab  בטוקיו, קומפלקס המקדשים של ניקו, הפתעות נוספות וכמובן מפגש עם היפנים עצמם, הגיישות היפהפיות, מקדשי הזן הנפלאים והנופים הגעשיים.

זיכרונות הטיול ליפן עם חברת יעדים יישארו חקוקים אצלכם עוד תקופה ארוכה לאחר החזרה הביתה.

מתי לטייל ביפן?

העונות הטובות ביותר לביקור ביפן הן בחודשי האביב מרץ ואפריל או בחודשי הסתיו אוקטובר ונובמבר. האביב ביפן מפורסם בזכות הסאקורה – פריחת הדובדבן. תיירים מגיעים ליפן מכל העולם על מנת לפגוש בפריחת הדובדבן המופלאה. השלכת ביפן מופיעה לרוב בסוף אוקטובר /תחילת נובמבר. בחודשים אלו יפן מהממת ביופייה בזכות החלפת צבעם של העלים לכתום ואדום.

לאן נטייל ביפן?

ריכזנו עבורכם את אתרי התיירות החשובים ביפן בהם אנו מבקרים בטיולים המאורגנים שלנו:

נארה – נארה היא עיר הבירה הראשונה של יפן הידועה גם כמרכז בודהיזם חשוב. במקדש טודאיג’י שבנארה נמצא פסל הברונזה הגדול ביותר ביפן שנמצא בתוך מבנה, פארק האיילים המיוחד בו מסתובבים איילים באופן חופשי ואפשר לקנות מזון בדוכנים ולהאכיל אותם.

הר קויה –אחד מחוויות הטיול הגדולות הוא לינה וטיול בהר קויה. לינה במנזר היא חווית אירוח יפני אותנטית הכוללת ארוחת ערב יפנית צמחונית ומסורתית ומפגש עם טקסי הנזירים הבודהיסטיים במנזר, שיאפשרו לכם הצצה מרתקת לעולמם הרוחני.

הירושימה – הירושימה היא העיר שהוחרבה ע”י פצצת אטום במלחמת העולם השנייה, והיום היא מוקדשת להפצת מסר של שלום לעולם. הביקור בהירושימה מתחיל באתר ההנצחה ובפארק השלום, הממוקם בדיוק במקום שהיה לב אזור המסחר בעיר טרם ההפצצה. מהירושימה תצאו בשייט לאי מיאג’ימה, שעל פי האמונה המקומית משמש כמקום משכנם של אלי השינטו.

קורשיקי – העיר קורשיקי היא עיר סוחרים מתקופת אדו, בעלת מורשת אדריכלית מסורתית שהייתה לצומת חשובה במסחר באורז ועל כן הייתה תחת שליטתו של השוגון. בקורשיקי תבקרו ברובע העתיק “ביקאן” בין חנויות מסורתיות וגלריות יפות.

קיוטו – העיר קיוטו היא הבירה העתיקה של יפן ונחשבת כיום למרכז התרבות המסורתית של יפן. בקיוטו השתמרו מאות מקדשים, סמטאות קסומות וגנים יפניים מסורתיים. אתרי העיר החשובים הם מקדש הזהב קינקאקוג’י, גן הזן המפורסם –’גן האבנים’, שוק האוכל המקורה נישיקי, מקדש קיומיזו הבודהיסטי, המתנשא מעל רובע גיון העתיק, “דרך הפילוסופים” היפה, תחנת הרכבת של קיוטו – התחנה הגדולה ביפן המהווה מוקד עלייה לרגל של אדריכלים ומעצבים מרחבי העולם. אחד האתרים החשובים ביותר בקיוטו הוא מקדש השינטו פושימי אינרי המדהים ביופיו בו מאות שערי שינטו כתומים.

שירקוואה גו – הכפר המסורתי שירקוואה גו, שוכן בלב הרי האלפים היפנים. זהו כפר בעל סגנון בנייה ייחודי של בתים מעץ וקש, חלקם בני יותר מ-250 שנה. הכפר שירקוואה גו הוא אתר מורשת עולמית של אונסק”ו.

טקאיאמה – טקאיאמה היא עיירה ציורית בלב הרי האלפים היפנים, המפורסמת במבני העץ השמורים שבה.

מצומוטו ושמורת קמיקוצ’י – העיר מצומוטו יושבת בלב האלפים היפניים. האתר המעניין בעיר הוא טירת מצומוטו, הידועה גם כ”טירת העורב” בשל צבעה השחור וגגות הרעפים הנראים ככנפיים. בדרך למצומוטו נמצאת שמורת הטבע קמיקוצ’י בה תפגשו מסלולי הליכה בטבע העוברים בנופים אלפיניים ובצבעים אופייניים לעונת האביב או הסתיו – טבע יפני במלוא הדרו.

האקונה והר פוג’י – העיירה האקונה ידועה במעיינות החמים שבה והיא נמצאת בקרבת הר פוג’י המתנשא לגובה 3,776 מ’. בעיירה האקונה תבקרו במוזיאון הפתוח המשתרע על פני שטח נרחב ובו גן פסלים ייחודיים פרי ידם של אמנים יפנים ושל אמנים מרחבי העולם. מהאקונה ניתן לצפות בהר פוג’י –  ההר הגבוה ביותר ביפן וסמלה של יפן.

טוקיו, בירת יפן – טוקיו היא עיר הבירה של יפן והיא מהווה את המרכז התרבותי והכלכלי של המדינה. טוקיו הפכה לימים מכפר דייגים לאחת הערים המודרניות בעולם. בטוקיו תשהו מספר ימים ותבקרו בשכונת גינזה, מפרץ טוקיו והאי המלאכותי אודייבה. אזור אסקוסה והמקדש סנסוג’י המרשים, בשוק אמייוקו הצבעוני בין דוכנים וחנויות, מקדש השינטו הגדול ביותר בטוקיו – מייג’י, הממוקם במרכז העיר בלב פארק בשכונת שיבויה.

 למה לצאת איתנו לטיול מאורגן ביפן?

הייחוד של הטיולים המאורגנים שלנו ליפן הוא קודם כל במדריכים שלנו המתמחים ביפן ובתרבותה –זיוה קימורה, מדריכה ישראלית דוברת יפנית התגוררה ביפן תקופה ארוכה והקימה בה את משפחתה. זיוה תיקח אתכם אל יפן האמיתית, השונה, המיוחדת והמפתיעה דרך טקס תה מסורתי, הופעת גיישה בקיוטו, קולינריה מקומית ומפגש עם התושבים היפנים בפארקים ובמרכזי הבילויים הענקיים.

הטיול שלנו ליפן מתקיים בקבוצה קטנה, לינה במלונות מעולים, ארוחות נוספות ואוטובוס צמוד. זהו טיול איכותי הכולל ארוחת ערב יפנית לצד הופעת גיישה, ביקור במוזיאון הTeam Lab  בטוקיו, נסיעה ברכבת המהירה, השינקנסן, לינה במנזר בהר קויה, חוויה יפנית ייחודית. במהלך הטיול נפתיע אתכם בעוד סדנאות וטקסים, שווקים מקומיים ועוד מגוון חוויות ייחודיות.

 עשו ואל תעשו ביפן

ברומא תהייה רומאי! ביפן, גם אם נתאמץ מאוד לא נצליח להיות יפנים.
לקראת נסיעתכם ליפן, ההמלצות שלנו – איך להתנהג בטיול ביפן?

ביפן לא מקובל בכלל לאכול ברחוב. (ליד כל דוכן רחוב ישנה פינה בה ניתן לעמוד ולאכול(

ביפן יש להיצמד לצד אחד במדרגות הנעות ולא לחסום את הדרך לממהרים.

כאשר תעצרו מונית, הנהג יפתח את החלון כדי לשמוע את מיקום נסיעתכם, ולאחר מכן הנהג יפתח את הדלת. אל תנסו לפתוח או לסגור את דלת המונית בעצמכם.

באוטובוס וברכבת לא משוחחים בטלפון. היפנים מחוברים לטלפון בזמן נסיעות, אך לא לשם שיחה. באוטובוסים וברכבות לא משוחחים בקול רם.

אסור לאכול באוטובוס או ברכבת, למעט ברכבת המהירה ה- Shinkansen  ניתן לקנות לפני הנסיעה קופסת אוכל, Obento ושתיה, ולאכול תוך כדי הנסיעה.

יש מסעדות ומקומות אירוח שתדרשו לחלוץ נעליים בכניסה, תקבלו נעלי בית במקום הנעליים שתחלצו. אם נדרשתם לחלוץ נעליים בכניסה, תידרשו לנעול קבקבים שונים בכניסה לשירותים. כבדו נוהג זה.

ביפן אין לנעוץ מקלות אכילה באוכל, ואין להעביר אוכל ממקלות אכילה למקלות של סועד אחר. שני מנהגים אלה הם מנהגי אבלות.

לא משאירים טיפ ביפן. ניתן להשאיר מתנות קטנות אם נוצר קשר מסוים, או אם קיבלתם שרות יוצא דופן.

ברחבי יפן אין פחי אשפה, יש לקחת את האשפה שיצרתם ולזרוק בפח המיועד, לרוב ליד חנויות נוחות, או במרכזי קניות.

היפנים מקפידים מאוד על מיחזור, לכן יש לזרוק את הזבל לפח המיועד: נייר, פלסטיק וכד’.

מקובל ביפן לקוד קידה קלה כשנפגשים וכך גם כשנפרדים. לא מקובל להתחבק ולהתנשק, לא מקובל כל מגע כמביע רגשות.

מומלץ ללמוד מילות ברכה בסיסיות ביפנית, שכן הם מעריכים מאוד כאשר מברכים בשלום, תודה וכו’ בשפה היפנית.

טיול מאורגן ליפן עם חברת יעדים:

אנו נגרום לכם להתאהב ביפן ולחזור מוקסמים מטיול ביפן האקזוטית והמרתקת, אנו מבטיחים חוויה יפנית שתישאר איתכם לשנים ארוכות.

יפן היא יעד מושלם למטיילים המחפשים שילוב יוצא דופן של מסורת וטכנולוגיה מתקדמת. טיול ביפן הוא מסע אל נופים מרהיבים, תרבות מרתקת ואווירה בטוחה ומסבירת פנים. זהו טיול שמציע חוויות ייחודיות שלא ניתן למצוא בשום מקום אחר בעולם.

צרו איתנו קשר

השאירו פרטים והמומחים שלנו יחזרו אליכם בהקדם  

מה תרצו לחפש?