יפן

הטיולים הבאים

ההרשמה בעיצומה
בהדרכת ליהי קימורה
16 ימים
23.10 -
08.10

הטיולים שהיו

ההרשמה בעיצומה
ללא תאריך יציאה
בהדרכת זיוה קימורה
15 ימים
ללא תאריך יציאה
בהדרכת ליהי קימורה
17 ימים

צוות המומחים שלנו כאן לסייע לכם. השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

למה מטיילים ממליצים על ״יעדים״?

יפן

חנה מר חיים – טיול ליפן

תמהיל טוב של תרבות עתיקה וחיים מודרניים. תנאים טובים מאוד. מלונות טובים טובים, אוטובוסים טובים, חברת תעופה טובה. היה נהדר, אחד הטיולים הטובים שעשינו!

אלה גוטמן – טיול ליפן

חג שמח לצוות יעדים. שוב תודה על טיול מאורגן, מוקפד, מעניין ומרתק. תודה גדולה לצוות שירותי הקרקע ותודה מיוחדת למדריכה המעולה דר’ דלית בלוך.

אתי קריסטל – טיול ליפן

דלית היקרה,את אישיות מדהימה, השקט הנפשי והרוגע שאת מקרינה משפיע על כל הסובבים אותך.
נעם הליכותייך, הבנתך העמוקה בתרבות, היכולת לתקשר ביפנית אפשרו לתת מענה לכל בעיה או בקשה ותרמו ליצירת אוירה נעימה בין אנשי הקבוצה….מעל לכל, ההרגשה הייתה של למידה, התנסות, יופי, הנאה וכיף.
לך דלית תודה רבה וחמה מעומק הלב. היה זה טיול שלא ישכח לעד.

טיול ליפן

ליהי,נולדת וגדלת ביפן ואת חיה את יפן על כל רבדיה.
בפגישתנו הראשונה, סיפרת לנו שאת 100% ישראלית ו – 100% יפנית.ראשית, לא יכולנו לבקש יותר !!! שילבת את ניסיונך האישי, בנדיבות, במסירות, בלבביות ובאנרגיה שלא נגמרת, כבת יפן עם ידע על כל נושא שצף. שיתפת אותנו בחוויות מילדותך, מחיי משפחתך, ושיקפת לנו ממקור ראשון את התרבות היפנית – ידע ששווה משקלו בזהב!
ליהי יקירתנו, בשם כל חברי הקבוצה, אנו מודים ומעריכים את שעשית עבורנו. מודים לך על מי שאת!

עמית ויאיר – טיול ליפן

לזיוה, חזרנו מיפן- טיול מאורגן בהובלתך, ולמרות רצוני המיידי לשבת ולהודות לך על שבועיים מדהימים- מענגים- מרתקים, מתקשה גם עכשיו לרכז לעצמי את התחושות והחויות שהצלחת למלא אותנו בהן בנדיבות.
ראשית זיוה, זכינו בזכותך לטיול מרתק בעל אופי מיוחד במינו. הצלחת להעביר לנו את יפן מזוויות מיוחדות נוספות –  בזכות העובדה שהינך ״שילוב מיוחד במינו של ישראל יפן״- בתפיסה בהוויה ברגש ובידע.
הצלחת לתת לנו טעימה אחרת( שהשאירה חשק רב לטעימות נוספות), מכל אותן ערים יפיפיות ( קיוטו, הירושימה, מיאגימה, טוקיו ועוד).זכינו באמצעותך  לטיול מרתק באוירה מיוחדת

איה ולד הכט – טיול ליפן

טיול מגוון ועשיר, תנאי טיול מצויינים – רמה מעולה של בתי מלון. מדריכת הטיול ליהי – מעולה! מעולה!

 

 

גילה ורון זוהר – טיול ליפן

טיול מתוכנן ומבוצע היטב. ליהי מדריכה נפלאה עם יכולות תקשורת ומנהיגות גבוהה! רוצים להודות לכולם על האכפתיות וההתייחסות האישית.

 

 

צרו איתנו קשר

השאירו פרטים והמומחים שלנו יחזרו אליכם בהקדם  

מה תרצו לחפש?