טיולים מאורגנים לטנזניה

טיולים קרובים לטנזניה

ההרשמה בעיצומה
בהדרכת ד”ר אבי שפיר
9 ימים
26.08 -
18.08

הטיולים שהיו

ללא תאריך יציאה
בהדרכת ד”ר אבי שפיר
9 ימים
ללא תאריך יציאה
בהדרכת ד”ר אבי שפיר
9 ימים

צוות המומחים שלנו כאן לסייע לכם. השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

למה מטיילים ממליצים על ״יעדים״?

ספארי בטנזניה

טנזניה היא ללא ספק יעד הספארי העשיר ביותר באפריקה. היא שופעת שמורות טבע, ביתם של מיליוני בעלי חיים – עדרי הזברות, נדידת עדרי הגנו, אנטילופות, טורפים לצד אנשי שבט המסאי –  אפריקה במיטבה.

 

טיול מאורגן לטנזניה כולל את שמורת טרנגירי בה נפגוש יערות של עצי באובב מרשימים ועצי שיטים, בהם מתגוררים רבבות של בעלי חיים, עדרי פילים, טורפים ומגוון גדול של ציפורים. מכתש נגורונגורו ובתוכו  – אגמי סודה ומים מתוקים לצד  נחלים וסוואנות פתוחות בהם שוכנים אלפי בעלי חיים הקיימים במזרח אפריקה. בספארי בטנזניה נפגוש את שבט המסאי המשמרים אורח חיים מסורתי. שמורת סרנגטי שגודלה כמעט כגודל מדינת ישראל ובה מערכת אקולוגית מגוונת ומרתקת. במרחבי הסרנגטי נפגוש אוכלוסיית טורפים עשירה אורבת לעדרים בדרכם האינסופית: להקות של אריות, צבועים מנומרים, נמרים וברדלסים.

 

טיול ספארי בחברת יעדים מתמקד בנדידה הגדולה של עדרי הגנו והזברות במהלך החודשים יולי ואוגוסט הם עוברים למסאי מרה בקניה שזהו החלק הצפוני ביותר של מסלול הנדידה. בחודשים דצמבר – ינואר, עונת ההמלטות בטנזניה, העדרים הגדולים מתרכזים בחלקים הדרומיים של שמורת הסרנגטי אזור מישורי נדוטו.

 

חלק עיקרי מטיול הספארי בטנזניה אשר משפיע על החוויה כולה, הוא  בחירת הלודג’ים הנהדרים איתם אנו עובדים לצד רכבי הספארי החדישים והנוחים. צוות אפריקה של חברת יעדים לרשותכם עם ניסיון של עשרות שנים ועם מדריכי הספארי המובילים.

 

כל מפגש עם פיל או עם אריה ילווה אתכם עם התרגשות אמיתית, ממש כמו זו שחוו חוקרי אפריקה הראשונים כאשר נתקלו באריות ובפילים המופלאים הללו. אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר ולהתרגש לקראת ספארי מיוחד בשמורות המרתקות של טנזניה.

צרו איתנו קשר

השאירו פרטים והמומחים שלנו יחזרו אליכם בהקדם  

מה תרצו לחפש?