טיולים מאורגנים לפורטוגל

טיולים קרובים לפורטוגל

הטיולים יעודכנו בהקדם‎

הטיולים שהיו

ללא תאריך יציאה

צוות המומחים שלנו כאן לסייע לכם. השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

למה מטיילים ממליצים על ״יעדים״?

טיול לפורטוגל עם חברת יעדים טיולי תרבות וטבע

 

טיול לפורטוגל הוא טיול מרתק שיוביל אותנו לאורך 2000 שנות היסטוריה רווית תהפוכות, מלחמות וכיבושים, יורדי ים אמיצים, שלטון דיקטטורי ומעבר חד למאה ה21. פורטוגל היא אחת המדינות הקטנות באירופה ובין הוותיקות שבהן. צאצאי שבטים עתיקים, רומאים, מוסלמים וצלבנים אשר הקימו במאה ה-12 את הממלכה העצמאית של פורטוגל, משמרים אורח חיים מסורתי בו משתלבות כמה קהילות של יהודים אשר עברו גירוש-לא-גירוש, היו לנוצרים חדשים-לא-נוצרים, וחיו עד עומק המאה ה-20 כאנוסים-לא-אנוסים.

 

נוכח ההרים הפראיים וערי המצודה בגבולה עם ספרד במזרח ומרחבי האוקינוס האטלנטי במערב, נקל להבין את התנאים שדחפו את הפורטוגלים לצאת למסעות גילוי הארצות ועיצבו את התעוזה הנדרשת כדי להפליג אל הלא נודע. מאז הפלת המשטר הדיקטטורי האחרון במערב אירופה ב-1974 חווה פורטוגל עיור מוגבר, התחזקות מערכת רווחה ושינויים באורחות החיים. פורטוגל-שאחרי-סלאזאר ויתרה על הקולוניאליזם והשתלבה באיחוד האירופאי ובגוש הארו.

 

את הטיול המאורגן לפורטוגל נפתח בביקור בעיירה אלבורה, עיירה ימי בינימית ציורית, נבקר באלבאס ומרבאו, נתחקה אחר עברה של הקהילה היהודית בקסטלו דה וידה הציורית ובבלמונטה. נבקר בעמק הדאורו הירוק בינות ליקבים ונשוט על גבי נהר הדואורו לפורטו. נסייר בקויאמברה ופאטימה ונקנח בעיר הבירה ליסבון.

 

אנו מזמינים אתכם לצאת לטיול מאורגן לפורטוגל, בקבוצות קטנות, בתנאים טובים ועם המדריכים המובילים בענף. צרו קשר לתכנון הטיול הבא שלכם לפורטוגל.

צרו איתנו קשר

השאירו פרטים והמומחים שלנו יחזרו אליכם בהקדם  

מה תרצו לחפש?