גיאורגיה

הטיולים הבאים

הטיולים יעודכנו בהקדם‎

הטיולים שהיו

ללא תאריך יציאה
בהדרכת יובל כלב
11 ימים
ללא תאריך יציאה
ללא תאריך יציאה
ללא תאריך יציאה
ללא תאריך יציאה
ללא תאריך יציאה
בהדרכת שמעון דיגה
8 ימים

צוות המומחים שלנו כאן לסייע לכם. השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

למה מטיילים ממליצים על ״יעדים״?

פרופ’ שחל עבו – טיול לגיאורגיה וארמניה

לגולן שלום רב,
אני מבקש במכתב זה להודות לך על האירגון ללא הדופי של הנסיעה שלי לגאורגיה ולארמניה. היו לי הרבה חששות לקראת הנסיעה לארצות לא מוכרות אלו, וביחוד העניין של מעבר הגבול בין שתי המדינות לתוך ארמניה, החלפת נהג ומדריך, וחזרה רק כמה שעות לפני הטיסה הביתה מטביליסי. המסלול, ומקומות הלינה, גם בבתי מלון וגם בפנסיונים היו מצוינים.
מודה לך מקרב לב על הסיוע והארגון ומקווה שאוכל גם בעתיד להסתייע בשרותיך המצוינים

משה שי – טיול לגיאורגיה

הגענו חזרה לטיביליסי,
הטיול היה מקסים – אזורי הקווקז הגבוה- חבל סוואנטי ואזור קזבגי מדהימים ביופים תודה על הטיפים הקטנים ועל האירגון – הכל הלך מצויין .תודה. טיול צלמים לגיאורגיה

בלהה סמורז’יק – טיול לגיאורגיה

שלום גולן, הטיול היה נהדר מכל הבחינות. מיותר לאמר ש”אין עליך”. תודה על הכל. בריאות טובה ובשורות טובות. בהערכה רבה.

רות שרר – טיול עצמאי לגיאורגיה

גולן שלום,  ברצוני להודות לך על “תפירת” הטיול שלנו לגאורגיה, אין ספק שזאת הייתה תפירה עילית! הקפדה על כול פרט ופרט, לוח זמנים מתוכנן לעילא , אתרים ומקומות מרהיבים ומעניינים, בתי מלון מצוינים, שלא לדבר על גולת הכותרת – מרים המדריכה וגיאה הנהג, צוות לעניין, אנשים שנהנינו במחיצתם לאורך כול הטיול.

אבישי אמיתי – טיול לגיאורגיה

מסלול הטיול לגיאורגיה היה תערובת של טבע, ערים ואתרים הסטוריים. אין לי מילים של שמעון מלבד “מצוין”. שופע ידע ומסיבר פנים. ברצוני להוסיף את הערכתי הרבה לסיכום הנפלא לטיול, ששמעון הכין ושלח בתוך שעות ספורות. כל הכבוד וישר כוחו של שמעון ושלכם.

מורי ואלינור שניידר – טיול לגיאורגיה

המקומות שבקרנו בהם שלבו היסטוריה, ארכיאולוגיה, טבע, תרבות ואוכל. היה מעניין ומהנה.ערב הפולקלור במסטייה היה מאוד מעניין ומהנה.נהננו במיוחד מכל המאפים המיוחדים של גיאורגיה שאכלנו. שמעון דיגה הוא מדריך מעולה!! המסלול שהכין היה טוב מאוד, ידע לשנות את התוכנית בהתאם לתנאי מזג האוויר, מצב הקבוצה, ומגבלות הקורונה. רמת הידע שלו מרשים ביותר והעמיק בכל הנושאים.

 

גור בליי – טיול לגיאורגיה – טרק סוונטי

גולן שלום, רציתי להגיד שוב תודה על הטיול הנהדר שארגנת לנו בגיאורגיה הטיול היה מאורגן ומתוקתק, הטרק היה מרהיב וגם האתרים שביקרנו בדרך אל הטרק ואחריו היו מוצלחים מאוד (ראה למטה מדגם קטן ממאות התמונות שצילמנו…). המדריך המקומי היה ממש אחלה. הוא היה ״ראש גדול״, זרם איתנו ועשה שינויים בתכנית לפי בקשתנו ובמטרה להבטיח הנאה מקסימלית. גם מבחינת אוכל ולינה הכל אורגן בצורה מיטבית ולא היו בעיות או ״כשלים לוגיסטיים״, דבר שהוא לא מובן מאליו במדינה שהיא בכל זאת לא מדינה אירופית מסודרת. בשורה התחתונה – היה מעולה ונשמח להמליץ לאחרים!

פרומית ושלמה ארגוב – טיול לגיאורגיה

המסלול ותנאי הטיול היו מצויינים. מגוונים, טעמנו מכל מה שהיה לגיאורגיה להציע. שמעון מקצוען, במלוא מובן המילה, בעל ידע נרחב, נעים הליכות ומלכד את הקבוצה. עשה הכל למען הצלחת הטיול. צוות המשרד עמד לרשותנו בכל רגע ולכל הנדרש. עושים את מלאכתכם באהבה ובמסירות.

ד”ר אבינוח עירוני – טרק משפחות לגיאורגיה

גולן שלום,
היה מדהים ואתגרי. המשפחה הופתעה מהאתגר שניצב בפניה – החוויה הייתה נפלאה
הנופים היו מדהימים פריחה עשירה שלא ראינו בשום מקום והמדריך בשם אלקו עשה עבודה מצוינת והיה נחמד ביותר
שמחתי על התוכנית העשירה ובמיוחד על הטרק של סבנטי
תודה מקרב לב
ד”ר אבינוח עירוני

צרו איתנו קשר

השאירו פרטים והמומחים שלנו יחזרו אליכם בהקדם  

מה תרצו לחפש?