טיולים מאורגנים לאוזבקיסטן

טיולים קרובים לאוזבקיסטן

מקומות אחרונים
יציאה מובטחת
בהדרכת אלון ויינר
9 ימים
22.10 -
14.10
ההרשמה בעיצומה
בהדרכת שמעון דיגה
10 ימים
22.10 -
13.10

הטיולים שהיו

ללא תאריך יציאה
בהדרכת אלון ויינר
10 ימים
ללא תאריך יציאה
בהדרכת אלון ויינר
15 ימים
ללא תאריך יציאה
בהדרכת אלון ויינר
9 ימים

צוות המומחים שלנו כאן לסייע לכם. השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

למה מטיילים ממליצים על ״יעדים״?

טיול לאוזבקיסטן – תרבות מרתקת בלב מדבר

אוזבקיסטן ממוקמת במרכזה של יבשת אסיה, בליבה של דרך המשי, החוצה אותה דרך טשקנט, סמרקנד ובוכרה, בה פסעו אלכסנדר הגדול, ג’ינגיס חאן ואחרים. מדינה מדברית ונרחבת,  מעוטרת בפניני אדריכלות מרשימה ועל זמנית, עשירה בחוויות אותנטיות, תושבים מזמיני אורחים ואוכל מיוחד. כדאי לטייל באוזבקיסטן בעונות המעבר – חודשים אפריל מאי ואוקטובר, נובמבר.

בטיול מאורגן לאוזבקיסטן נכיר את פניה הרבות של מדינה מרתקת זו, שעברה תהפוכות אין ספור, שילטון אימפריות, כיבוש סובייטי ובניה מחדש כרפובליקה עצמאית. נלמד על התרבות, נהנה מהנופים, מהפולקלור המקומי, השווקים הססגוניים, מדרסות וארמונות ענק, נטעם מאכלים מסורתיים ונפגוש אנשים מקומיים. התושבים הם מוסלמים שעדיין משמרים מסורות עתיקות ואורח החיים מושפע גם היום מעברם כחלק מהאיחוד הסובייטי.

טיולינו יוצאים לאוזבקיסטן בטיסות ישירות, המסלולים מאורגנים ומסודרים בצורה כזו שניתן לראות את כל מה שחשוב וליהנות מחוויה יוצאת דופן עם מדריך מומחה וליהנות מטיול של 9 ימים, עם מסלול הכולל בתי מלון טובים ואוכל נהדר. נבקר בטשקנט הבירה, בבזארים בשווקים ובמסגדים, בחיווה, עיר המוזיאון בנווה המדבר,  בבוכרה, הנחשבת ליפה מבין הערים על דרך המשי ובסמרקנד על כיפותיה המרשימות.

טיול מאורגן לאוזבקיסטן בחברת יעדים – טיול בקבוצה קטנה, מלונות טובים ומדריכים מעולים. צרו קשר לטעימה ממה שיש ליעד המרתק הזה להציע.

צרו איתנו קשר

השאירו פרטים והמומחים שלנו יחזרו אליכם בהקדם  

מה תרצו לחפש?