טיולים מאורגנים ללאוס

טיולים קרובים ללאוס

הטיולים יעודכנו בהקדם‎

הטיולים שהיו

ללא תאריך יציאה
בהדרכת פיקי דיין
16 ימים
ללא תאריך יציאה

צוות המומחים שלנו כאן לסייע לכם. השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

למה מטיילים ממליצים על ״יעדים״?

לאוס, ארץ מיליון הפילים

 

הטיול ללאוס הינו טיול אל אחת הארצות הפחות מתויירות במזרח אסיה. לאוס היא מדינה יוצאת דופן בה נמצאים בשפע היופי האנושי הפשוט, הנופים הירוקים ההרריים, הכפרים הקטנים לגדותיו של נהר המקונג, אתרי הטבע ומקדשיה הייחודיים.

דרך החיים בלאוס לא השתנתה ונשארה כפי שהייתה לפני מאה שנים – לכן תגלה לפנינו מדינה יפהפייה, המורכבת מפסיפס של בני מיעוטים, שדות אורז ציוריים, כפרים שלמים של בתי עץ וקש, שווקים ססגוניים אותנטיים וארמונות מלכים לשעבר בשיא תפארתם.
טיול מאורגן אל לאוס מתחיל בדרום לאוס, בעיר פקסה, ממנה יוצאים לבקר בוואט פו, אחד מהמקדשים החשובים של לאוס ובאזור 4000 האיים, הנקודה הדרומית ביותר של לאוס היכן שנהר המקונג מתרחב ויוצר שפע של איים קטנים. נמשיך דרך רמת בולוואן ונגיע לויינטיין, בירת לאוס. צפונה משם נבקר בעיירת התרמילאים ואנג ויאנג הממוקמת בנוף קרסטי.

מישור הכדים הוא אזור ארכיאולוגי מסתורי בלאוס בו מפוזרים אלפי כדים בגדלים וצורות שונות במרחב. עד היום, המחקר האקדמי עדיין מתקשה למצוא תשובות ולהבין מדוע נוצרו כדים אלו. שיאו של הטיול יהיה בעיר ללואנג פראבנג, בירת ממלכת לאוס לשעבר, שהוכרזה ע”י אונסק”ו כעיר המסורתית השמורה ביותר בדרום-מזרח אסיה.
חברת יעדים טיולי תרבות וטבע מתמחה בטיולים המתמקדים בלאוס בלבד לצד טיולים המשלבים את לאוס יחדיו עם וייטנאם או קמבודיה. צרו קשר לתכנון הטיול שלכם ללאוס הקסומה.

צרו איתנו קשר

השאירו פרטים והמומחים שלנו יחזרו אליכם בהקדם  

מה תרצו לחפש?