טיולים מאורגנים לאקוודור וגלפגוס

טיולים קרובים לאקוודור וגלפגוס

הטיולים יעודכנו בהקדם‎

הטיולים שהיו

יציאה מובטחת
טיול מלא
בהדרכת משה מנע
21 ימים
15.05 -
25.04

צוות המומחים שלנו כאן לסייע לכם. השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

למה מטיילים ממליצים על ״יעדים״?

גלו את אקוודור וגלאפגוס עם יעדים

אקוודור, הינה מדינה קטנה בהרי האנדים, מהמדינות המרתקות והפחות מתויירות בדרום אמריקה. אקוודור עשירה במגוון אתרי טבע מופלאים ובנופים מרהיבים – הרי געש, אגמים, מעיינות חמים, לגונות, מפלים וכמובן – הג’ונגל האמזוני הפראי.
ביקור באקוודור משלב מחד את עמקי הג’ונגל האמזוני ומאידך את הרמה האנדית בגובה 3000 מ’ ממנה מזדקרות פסגות הרי הגעש האדירים של אקוואדור ממש על קו המשווה.

אוכלוסיית אקוודור, הינה אינדיאנית ברובה, ויושבת הן בערים הקולוניאליות, והן בכפרים ההרריים. מפגש עם אוכלוסיית אקוודור הינו מפגש עם עולם קסום של מסורות עתיקות המגיעות עד לעידן של ממלכת האינקה ההיסטורית.

בדרום אקוודור נגלה גם את העתיקות של תרבות האינקה העתיקה ונלמד על ההיסטוריה הרוחנית והתרבותית של אחת האימפריות החזקות והמצליחות בעולם.

שייט באיי הגלאפגוס, הינו אחת מחווית הטבע מהמרתקות ביותר ולא בכדי המפגש עם בעלי החיים באיים אלו הביא את צ’רלס דארווין לפיתוח תאוריית האבולוציה ותורת המינים.

איי הגלפגוס הם פלא טבע ייחודי שאין דומה לו בעולם, עקב מיקומם המיוחד, תנאי האקלים והשוני במבנה הגאוגרפי ועובדת היותם בלתי מיושבים,  התפתחו בהם מינים של בעלי חיים וצמחים אנדמיים ייחודים. הביקור באיי הגלפגוס הינו חוויה יוצאת דופן!

צרו איתנו קשר

השאירו פרטים והמומחים שלנו יחזרו אליכם בהקדם  

מה תרצו לחפש?