טיולים מאורגנים לדרום אפריקה

טיולים קרובים לדרום אפריקה

הטיולים יעודכנו בהקדם‎

הטיולים שהיו

ללא תאריך יציאה
בהדרכת ד”ר אבי שפיר
17 ימים
ללא תאריך יציאה
בהדרכת ד”ר אבי שפיר
19 ימים
ללא תאריך יציאה
בהדרכת ד”ר נעמה מורג
19 ימים
ללא תאריך יציאה
בהדרכת ד”ר אבי שפיר
20 ימים

צוות המומחים שלנו כאן לסייע לכם. השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

למה מטיילים ממליצים על ״יעדים״?

לטייל בדרום אפריקה עם המומחים של יעדים

דרום אפריקה הינה מדינה המשתרעת על חלקה הדרומי של יבשת אפריקה, בין האוקיינוס האטלנטי במערב וההודי במזרח. זוהי כנראה המדינה המערבית ביותר ביבשת, למרות שהיא משמרת את מורשתה האפריקאית.

הארץ היא ברובה הגדול רמה בגובה ממוצע של כ 800 מ’ והיא משופעת בנופים מגוונים: הרים גבוהים, יערות עבותים, קניונים, מפלי מים ומדבריות למחצה. לדרום אפריקה מגוון גדול של שמורות טבע מרתקות עם בעלי חיים כאריות, נמרים, פילים, בופאלו וקרנפים. בדרום אפריקה נמצאת אחת הערים היפות בעולם – קייפטאון, השוכנת באזור כף התקווה הטובה ודרך הגנים הנפלאה.

אנו מציעים טיולים מאורגנים לדרום אפריקה המשלבים בעיקר את ניסיוננו רב השנים. צוות המומחים שלנו, יחד עם צוות המדריכים, שוקד על תכנון מסלולים יצירתיים המשלבים חוויות ייחודיות.

לצד הקפדה על הפרטים הקטנים והחשובים, אנו לנים רק בבתי מלון טובים מאוד ובשמורות פרטיות, ונוסעים באוטובוסים גדולים, חדשים ומרווחים.

המדריכים שלנו טיילו רבות בדרום אפריקה והם מהמובילים בענף הטיולים, הם משלבים ידע רב לצד יחסי אנוש מעולים. הטיולים יוצאים בקבוצות קטנות והם כוללים ארוחות טובות, מפגשים והפתעות שיהפכו לכם את הטיול לדרום אפריקה – לטיול של פעם בחיים.

בטיול לדרום אפריקה נבקר בקייפטאון היפה ואזור כף התקוה הטובה, ב”דרך הגנים” הנפלאה, בשמורות טבע מרתקות ובהן בעלי חיים לרוב, ובנופים מגוונים – בין הרים גבוהים, יערות עבותים, קניונים ומפלי מים. נקנח במפלי ויקטוריה המרשימים. פנו אלינו!

צרו איתנו קשר

השאירו פרטים והמומחים שלנו יחזרו אליכם בהקדם  

מה תרצו לחפש?