טיולים מאורגנים לקוריאה

טיולים קרובים לקוריאה

ההרשמה בעיצומה
בהדרכת יובל כלב
13 ימים
04.11 -
23.10

הטיולים שהיו

ללא תאריך יציאה
בהדרכת ד”ר דיצה קמפלר
15 ימים

צוות המומחים שלנו כאן לסייע לכם. השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

למה מטיילים ממליצים על ״יעדים״?

טיול לדרום קוריאה – שילוב מיוחד של מזרח ומערב, מסורת וקידמה.

 

קוריאה הדרומית, מדינה צעירה וקטנה יחסית ששורשיה בני למעלה מ-4000 שנה, הייתה חלק גדול מההיסטוריה בצילן של סין ממערב ויפן ממזרח. מאז השתחררה מן הפרק העגום של האימפריאליזם היפני הוטל עליה צל כבד חדש – מלחמת קוריאה, ביטוי למאבק הבין-גושי, שהסתיימה בחלוקה שרירותית של חצי האי. מתוך כל אלה צומחת ישות חדשה, רעננה ובוטחת בעצמה, החווה “פלא כלכלי” ולצידו שינוי בערכים ובאורחות חיים. בעשורים האחרונים הקוריאנים בונים מחדש את מסורתם ואת ביטוייה החומריים מתוך כבוד לעבר ונחישות לקבוע את העתיד ומתוך אמונה ביכולתם להתקדם אישית ולאומית. אין מי שלא מכיר את סמסונג, LG ויונדאי – עדות לתנופה הכלכלית והטכנולוגית המאסיבית של דרום קוריאה.

 

נסייר באתרי הטבע המרהיבים של קוריאה הדרומית, נכיר את התרבות הקוריאנית בעבר ובהווה, הפולקלור והפעילות התוססת בערים הגדולות בוסאן וסיאול ונחווה את האתרים המרהיבים והשווקים הנפלאים, אתר אולימפיאדת החורף ב”אלפים” הקוריאנים, מערת הוהנסאון האדירה, מהגדולות באסיה, וכמובן האי הוולקני ג’ג’ו בו נכיר תופעות טבע ייחודיות ואף נצא למסע מרתק לבטן האדמה. נבקר במגוון כפרים, ערים ואתרים היסטוריים בהם נכיר את התרבות הקוריאנית בעבר ובהווה,הפולקלור ואורחות החיים של עמך ושל האצולה, הפעילות התוססת בערים הגדולות והקפאון סביב.

העונות המומלצות לביקור בקוריאה הן האביב – בו נפגוש את פריחת הדובדבן ועונת הסתיו, בתקופת השלכת הצבעונית המהממת.

 

לטיול מאורגן בדרום קוריאה נטוס לסיאול, עיר של גורדי שחקים וארכיטקטורה מודרנית, שדרות הומות אדם, שווקים צבעוניים ושפע הניכר לעין. סיאול משקפת את הטרנספורמציה הקוריאנית מעיר מלוכה פיאודלית שרק החלימה מהכיבוש היפני עת נכבשה בידי צבאות הצפון, לבירה עולמית של כלכלה, עסקים, חדשנות, פוליטיקה, אדריכלות ותרבות.  מסיאול נצא מזרחה את מחוז גאנג וון ההררי והמיוער, עיר הנמל סוקצ’יו, מחוז ג’יונסאנג בליבה המסורתי של קוריאה ולג’יונג ג’יו. נבקר בבוסאן, בירת האזור הדרום מזרחי ומרכז תעשייתי וגם עיר הנמל המרכזית של דרום קוריאה. מבוסאן נטוס לאי ג’ג’ו, הבוקע כמו פרח וולקני קודר.

 

לטיול מאורגן לדרום קוריאה עם חברת יעדים – נצא בקבוצות קטנות, נתארח בבתי מלון טובים, נסייר באתרי טבע, בערים ובשווקים ונטעם מכל מה שיש לארץ המקסימה הזו להציע. צרו קשר עם צוות המומחים של יעדים לטיול הבא שלכם לדרום קוריאה

 

 

 

 

צרו איתנו קשר

השאירו פרטים והמומחים שלנו יחזרו אליכם בהקדם  

מה תרצו לחפש?