קוריאה

הטיולים הבאים

הטיולים יעודכנו בהקדם‎

הטיולים שהיו

ללא תאריך יציאה
בהדרכת ליהי קימורה
15 ימים
ללא תאריך יציאה
בהדרכת ד”ר דיצה קמפלר
15 ימים

צוות המומחים שלנו כאן לסייע לכם. השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

למה מטיילים ממליצים על ״יעדים״?

ציפי סודרי – טיול לדרום קוריאה

בא לסיומו מסענו המופלא לקוריאה. זו היתה חוויה מרתקת ולמידה מעמיקה. שוטטנו בנתיבי תרבות מיוחדת, חווינו את עוצמת הטבע ונופיו המקסימים, ספגנו אמנות מקומית עכשווית וקדומה, התהלכנו בארמונות מלכים והתבשמנו מן ההוד וההדר המלכותי. פגשנו מקומיים והתפעלנו מן העוצמה הגלומה בנשות הים האמיצות. צנחנו אל נפלאות הטכנולוגיה הוירטואלית של המאה ה21 ובעיקר, מעל לכל הסתחררנו כהלומי שיכרון מן השלכת על גווניה, צבעיה ושלהבותיה המרקדות. תודה לד”ר דיצה קמפלר על ההדרכה.לחברת יעדים, לדליה, לרותם ולגולן.

קוריאה

רינה פינקלמן – טיול לדרום קוריאה

תנאי הטיול היו מצויינים – מלונות, אוטובוס, ארוחות ערב מגוונות וטעימות. ליהי המדריכה, באישיותה המקסימה הנחתה הרגשת בטחון ורוגע בנוסף לידע מדהים ובסבלנות אין קץ. נסעתי הרבה בעולם והטיול לדרום קוריאה בהדרכתה של ליהי היה מהטובים, הנעימים והמעניינים ביותר. בקיצור, שבועיים קסומים.

לאה סאני – טיול לדרום קוריאה

לעונג לי לרשום את רשמי לאחרי הטיול לדרום קוריאה. כמטיילת ותיקה מזה שנים בחברות שונות, עלי לשבח את רמת הארגון של חברת “יעדים”. הטיול היה מלא תוכן וגדוש בפינוקים, פעילויות ומופעים.
הטיול הודרך על ידי ליהי קימורה – מדריכה משכמה ומעלה, מלאת רוך ועדינות אך אסרטיבית ורגישה.. אין ספק שאמליץ על טיול זה ואתם כחברת נסיעות הוכחתם את עצמכם.

קוריאה

אילנה ואבנר רונן – טיול לדרום קוריאה

נהנו מאוד מהטיול. בראש ובראשונה מהמדריכה – דיצה – טובה מאוד מבחינת הידע הרב, המנהיגות והרגישות לצרכי האנשים. הטיול היה מטורגן היטבץ המסלול היה מגוון, חשף אותנו לטבע, לנופים, לכלכלה, למקדשים ולמסורת. זכינו לקבל תמונה מקיפה של קוריאה. נשמח להשתתף בטיולים נוספים בעתיד.

צרו איתנו קשר

השאירו פרטים והמומחים שלנו יחזרו אליכם בהקדם  

מה תרצו לחפש?