טיולים מאורגנים למצרים

טיולים קרובים למצרים

הטיולים יעודכנו בהקדם‎

הטיולים שהיו

ללא תאריך יציאה

צוות המומחים שלנו כאן לסייע לכם. השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

למה מטיילים ממליצים על ״יעדים״?

מצרים, ארץ הפרעונים

 

טיול למצרים הינו מסע בזמן אל פסגת הרוח האנושית, בה נהר הנילוס הכתיב את אורח החיים והמדבר היבש שימר אלפי שנות היסטוריה. מצרים, בית לאחת התרבויות העתיקות ביותר במזרח התיכון, ממוקמת בפינה הצפון מזרחית של אפריקה. נהר הנילוס הוא ליבה של מצרים. המצרים הקדמונים הגיעו להישגים אדירים בתחומי הארכיטקטורה, האומנות, האסטרונומיה ועוד. ארמונות ומקדשים מלאי הדר, פסגת הארכיטקטורה, פיארו את מצרים כבר באלף הרביעי לפני הספירה. האמונה באלים הרבים שמילאו תפקיד חשוב בחייהם ובמותם של מלכים, אצילים ופשוטי עם, יצרה תרבות מפוארת ומיתולוגיה מרתקת המונצחת על פפירוסים, מצבות וקירות מקדשים, ארמונות וקברים.

 

החשיבות העצומה שייחסו המצרים הקדמונים למוות ולחיים שאחריו מתבטאת בציורים, המתארים סצנות מתוך “ספר המתים” והחקוקים על קירות קברי המלכים וקירות הקברים המפוארים בהם נקברו חנוטים רמי המעלה, כשלצידם כל החפצים שהיו יקרים להם בחייהם, ואשר יזדקקו להם במסעם לעולם הבא.

 

לטיול מאורגן למצרים בו נבקר ב”מצרים העילית”  שם נראה את מקדשי הענק של קרנק ולוקסור, את קברי המלכים והאצילים, את מקדש אבו סימבל שמדרום לאסואן. ב”מצרים התחתית” נבקר בפירמידות ובקהיר,  עיר מוסלמית גדולה ומרתקת. במהלך המסע נעמיק בתהום הפעורה בין מצרים העתיקה לבין מצרים המודרנית.

 

צרו קשר לטיול מאורגן למצרים, טיול אל תרבות עבר מרתקת ואל מצרים המודרנית של היום. טיול למצרים מתקיים בקבוצות קטנות, בתנאים טובים ומתוכנן בקפידה ובשימת לב רבה.

צרו איתנו קשר

השאירו פרטים והמומחים שלנו יחזרו אליכם בהקדם  

מה תרצו לחפש?