טיולים מאורגנים ליוון

טיולים קרובים ליוון

הטיולים יעודכנו בהקדם‎

הטיולים שהיו

ללא תאריך יציאה
ללא תאריך יציאה
בהדרכת נעה רגב
8 ימים
ללא תאריך יציאה
בהדרכת ד”ר נעמה וילוז’ני
10 ימים
ללא תאריך יציאה
בהדרכת ד”ר נעמה וילוז’ני
8 ימים
ללא תאריך יציאה
בהדרכת ד”ר דיצה קמפלר
10 ימים
ההרשמה בעיצומה
בהדרכת אלדד אשד
9 ימים

צוות המומחים שלנו כאן לסייע לכם. השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

למה מטיילים ממליצים על ״יעדים״?

יוון, מהפלופונס לסלוניקי

 

טיול ליוון הוא התגשמות התדמית שיש לנו על האזורים ההרריים החובקים את הים התיכון, טבע מרהיב, צמחייה עשירה, בתי האבן בכפרים הקטנים הנראים כצומחים מן הסלעים, כנסיות ומנזרים המתהדרים ביצירות אמנות ביזנטיות. צלילי הבוזוקי והטובלקי, ריחות הסופלקי וטעמי הצזיקי והאוזו לצד שלווה מפתה.

 

טיול מאורגן ליוון, אל חצי האי פלופונס, “כף היד” בדרום יוון השולחת את אצבעותיה לים האגאי, מערסל בין רכסיו את העמקים ששימשו כר להתפתחות התרבותית של יוון, את מיקני וספרטה, התאטרון והאצטדיון, אמנות ביזנטית וארכיטקטורת מבצרים וכמה מהאתרים בהם נחרץ גורלו של חלום העצמאות היוונית. הטיול בפלופונז יעבירנו בין הרים וחופים, כפרים שטרם השלימו את המעבר למודרניות ופרקים חשובים בתולדות יוון ממלחמת טרויה ועד יוון העכשווית.

 

טיול לצפון יוון, אל סלוניקי וכפרים קטנים, אזור ים-תיכוני הררי ויפה, ערש התרבות המערבית. טיול שהוא סמינר המעורר את כל החושים: סלוניקי המשלבת אתרי עבר, סיפור מרגש של קהילת היהודים עם ניחוחות וצלילים מההווה; אתרי מלכי מקדוניה ובראשם פיליפוס השני ובנו אלכסנדר וקבריהם האגדיים; נופים וכפרי חבל זגוריה ואל קלבקה ומנזרי מטאורה.

 

חברת יעדים טיולים תרבות וטבע מתמחה ביוון ובתרבותה – צרו קשר לטיול ליוון בקבוצה קטנה ובהדרכת מדריכים המתמחים ביוון

צרו איתנו קשר

השאירו פרטים והמומחים שלנו יחזרו אליכם בהקדם  

מה תרצו לחפש?