טיולים מאורגנים לרואנדה

טיולים קרובים לרואנדה

הטיולים יעודכנו בהקדם‎

הטיולים שהיו

ללא תאריך יציאה
בהדרכת ד”ר נעמה מורג
8 ימים

צוות המומחים שלנו כאן לסייע לכם. השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

למה מטיילים ממליצים על ״יעדים״?

רואנדה, ארץ 1000 הגבעות

 

טיול לרואנדה, המכונה “הארץ בעלת 1000 הגבעות” ולא בכדי. מדינה זו בורכה בגבעות, הרים ויערות גשם, טבע פראי ואוכלוסייה מגוונת של בעלי חיים. רואנדה, מדהימה! מדינה לא גדולה ונחבאת אל הכלים יחסית לשכנותיה המפורסמות, אבל מאוד עשירה במראות טבע ונוף, באנשים נפלאים יפים וחייכנים ובאטרקציות ייחודיות – אגם קיבו, יער הגשם של ניונגווה ועיר הבירה התוססת קיגאלי.

גם למטיילים ותיקי אפריקה וגם לכאלו שטרם התנסו בחוויה האפריקאית, רואנדה תיגע ותרגש אתכם.

 

טיול מאורגן לרואנדה יפגיש אתכם עם הפארק הלאומי וולקנוס, הגובל ברפובליקה הדמוקרטית של קונגו והוא ידוע בעיקר בגלל גורילות ההרים הנדירות הנמצאות בו. מבקרים מכל העולם נוהרים לכאן כדי לחוות את המפגש המרגש בין בני האדם לגורילות ההרים בסביבתם הטבעית.

 

מפגש עם הגורילות ברואנדה היא חוויה מרתקת ומעוררת התרגשות! השהייה במחיצת משפחת גורילות, גורים, זכרים מתבגרים, נקבות ובעיקר הזכר השליט כסוף הגב אלו זיכרונות שיישארו חקוקים בליבכם לשנים ארוכות.

 

חברת יעדים טיולי תרבות וטבע מתמחה בטיולים לרואנדה, מסלול הטיול שלנו כולל מפגש עם גורילות ההרים, כמו גם, ביקור ביערות הגשם, מטעי התה המפורסמים, שייט באגם קיבו היפה וביקור בשמורת השימפנזים ובעיקר מפגשים עם המקומיים המקסימים. צרו קשר לטיול לרואנדה אל גורילות ההרים במסלול ייחודי ובקבוצות קטנות.

צרו איתנו קשר

השאירו פרטים והמומחים שלנו יחזרו אליכם בהקדם  

מה תרצו לחפש?