טיולים פרטיים לנוסע העצמאי

טיולים בהתאמה אישית לטנזניה

חברת יעדים טיולי תרבות וטבע

טנזניה מייצגת את אפריקה כפי שאנו מדמיינים אותה: מישורי עשב נרחבים, חיות בר, יערות גשם בהם קופים וציפורים, פסגותיו  המושלגות של הקילימנג’רו, עדרי גנו ובני שבט המסאי.

טיול ברכבי ספארי חדישים  ונוחים הכוללים ווי פיי במהלך הספארי.

נהגי הספארי שלנו הם למעשה מדריכים מקומיים עם ניסיון רב בשטח. לצד אופיים הנעים ורצונם לסייע ככול יכולתם הם מכירים מעולה את עולם החי והצומח במהלך הספארי.

במהלך הספארי נלון בלודג’ים טובים וברמה גבוהה. 

 

חברת יעדים טיולי תרבות וטבע

טיול לנוסע העצמאי

מטיילים עם המשפחה או עם קבוצת חברים? אנו נתכנן עבורכם במקצועיות ובקפדנות טיול בהתאם לבקשתכם. אנו נלווה אתכם לפני הטיול ובמהלכו. אנו מקפידים לעבוד רק עם ספקים ברמה הגבוהה ביותר, על מנת לוודא כי טיולכם יהיה חלום מיוחד.

חברת יעדים טיולי תרבות וטבע

המסלולים שלנו

ספארי לטנזניה

טנזניה היא ללא ספק יעד הספארי העשיר ביותר באפריקה – היא שופעת שמורות טבע. נבקר בשמורת סרנגטי, ביתם של מיליוני בעלי חיים – עדרי הזברות, נדידת עדרי הגנו, אנטילופות וכמובן טורפים. נסייר בשמורות, נפגוש את אנשי שבט המסאי ונחווה את אפריקה במיטבה.

צפון טנזניה - בעקבות הנדידה הגדולה

ספארי בצפון טנזיה בתקופת הנדידה הגדולה - שלושה / ארבעה לילות בשמורת הסרנגטי טיול במסלול מיוחד אל לב הנדידה הקסומה בצפונה של טנזניה

טנזניה וזנזיבר

טיול המשלב ספארי בשמורות הטבע של טנזניה - נגורונגורו וסרנגטי והמשך אל זנזיבר לנופש בחופי האי האקזוטים ולטיולים / שייט ברחבי זנזיבר
טיול ספארי בקניה

ציפי סודרי – טיול לקניה

שלום לכולם, חזרנו מטיול מהמם בקניה במהלכו פגשנו ריכוז מדהים של בעלי חיים בטבע הפראי של שמורת סמבורו. גולת הכותרת הייתה שמורת המסאי מרה. עדרי ענק של נדידת הגנו בליווי עדרי זברות, כיסו את רמת העשב הפתוחה מאופק עד אופק. נסענו בתוכם מרחק רב כשהם רצים ומתרוצצים בין וליד הרכבים. תודה לטבע האדיר שזכינו לשהות במחיצתו ותודה ענקית לד”ר אבי שפיר, לגולן מנכ”ל חברת יעדים טיולי תרבות וטבע בע”מ, לדליה, לדוד דבי על האופרציה והדאגה שהכול יתנהל כהלכה, על הצ’ופרים והחגיגה הגדולה בטיול החוויתי לקניה.

ההימאליה ההודית

אלונה אבט – טיול משפחתי לצפון הודו

שלום גולן, ברצוני להודות לך על ארגון טיול המשפחה שלנו לצפון הודו. למרות הזמן הקצר מאד (פחות משלושה שבועות!) הצלחת לתאם תוכנית עשירה ומגוונת שענתה על תחומי ענין מגוונים של בני גילאים שונים: בשבועיים של טיול דחוס במראות טעמים וחוויות , זכינו לראות נופים מרהיבים ולפגוש את פניה מעוררי הכבוד והתפעלות של הודו וזאת באמצעות מדריך מצוין שליווה אותנו, מפגשים אנושים מעניינים ומעוררי השראה, חווית של ספורט אתגרי, מלונת שנבחרו בקפידה ונהגים טובים. אנא העבר תודותינו גם לסוכן בהודו ודרכו – למדריך וחברת ההסעות- והנהגים ולדליה שסייעה עם הפקת הויזות.

ציפי סודרי – טיול לנמיביה

תם ונישלם מסענו המרתק במרחבי נופיה ובקרב אנשיה של נמיביה. מדינה “ריקה” עם עושר אנושי מדהים, מחברת הציידים לקטים של הבושמן דרך רועי בקר הימבה ונמה, לבנים דוברי גרמנית וחקלאים קיומיים בנטו שחורים.
בין מי אוקינוס קרים למדבר הקלהרי, בין הרי גרניט עתיקה למצוקי סלע משקע אדומים. על כול אלו ניצח, הוביל והנחה מדריכנו ד”ר אבי שפיר.תודה מיוחדת לחברת יעדים, לגולן, רותם ודליה

צרו איתנו קשר

השאירו פרטים והמומחים שלנו יחזרו אליכם בהקדם  

טנזניה

מה תרצו לחפש?