טיולים פרטיים לנוסע העצמאי

האיים המלדיביים

חברת יעדים טיולי תרבות וטבע

למה לטייל איתנו לאיים המלדיביים ?

חופשה חלומית באיים המלדיביים שבאוקיינוס ההודי, כ- 1192 איים זעירים הבנויים על סלעי קורלים (אלמוגים).
חופשה באחד מהמלונות המפנקים והקסומים, המתנשאים רק במעט מעל פני המים.

כל מלון בנוי על אי משלו וזהו המקום לנופש עם שקיעות מדהימות, גלישה, צלילה, שייט ורחצה בים צלול עם נוף טרופי ולגונות בצבע טורקיז.

כדאי לשלב את החופשה באיים המלדיביים עם טיול לסרי לנקה או לדרום הודו.

החופשות המומלצות שלנו באיים המלדיביים ע”פ 3 קטגוריות: – מלונות קסומים וייחודיים לזוגות וקבוצות חברים. מלונות פאר יוקרתיים, “חוג הסילון” לזוגות וקבוצות חברים. מלונות קסומים למשפחות.

מלדיבים
Two islands in the ocean, beach with white sand and blue water

חברת יעדים טיולי תרבות וטבע

טיול לנוסע העצמאי

מטיילים עם המשפחה או עם קבוצת חברים? אנו נתכנן עבורכם במקצועיות ובקפדנות טיול בהתאם לבקשתכם. אנו נלווה אתכם לפני הטיול ובמהלכו. אנו מקפידים לעבוד רק עם ספקים ברמה הגבוהה ביותר, על מנת לוודא כי טיולכם יהיה חלום מיוחד.

צרו קשר והמומחים שלנו לאיים המלדיביים יחזרו אליכם

חברת יעדים טיולי תרבות וטבע

המסלולים שלנו

נופש באיים המלדיביים

ופשה חלומית באיים המלדיביים שבאוקיינוס ההודי, כ- 1192 איים זעירים הבנויים על סלעי קורלים (אלמוגים). חופשה באחד מהמלונות המפנקים והקסומים, המתנשאים רק במעט מעל פני המים. כל מלון בנוי על אי משלו וזהו המקום לנופש עם שקיעות מדהימות, גלישה, צלילה, שייט ורחצה בים צלול עם נוף טרופי ולגונות בצבע טורקיז. אנו נבנה לכם את החופשה באיים המלדיביים עם טיול לסרי לנקה או לדרום הודו.
סרי לנקה

אפרת ורונן בודנהיימר – טיול לסרי לנקה והמלדיביים

גולן שלום, נחתנו לפני כמה ימים ורצינו להגיד תודה. הטיול היה נהדר, המלונות מצויינים כולל המלצתך לשדרוג החדרים בהבראנה, בקאנדי ובנוראליה. נראה היה שהמדריך המקומי קיבל תדרוך טוב והשתדל מאוד להפגישנו עם חיי היום יום בעיקר עם השווקים והאנשים בכפרים. טיול האופניים בין מטעי התה היה מרענן וייחודי ונראה שהם התרגשו לא פחות מאיתנו. המלון באיים המלדיביים היה קסום ומפנק – קיבלנו את החדר ביום האחרון עד לערב וזה היה נהדר.

אפרת ודידי ידידיה – טיול לסרי לנקה והמלדיביים

הי גולן,
היה נהדר! נהננו מאוד. תודה על הכל !!

צרו איתנו קשר

השאירו פרטים והמומחים שלנו יחזרו אליכם בהקדם  

מה תרצו לחפש?