טיולים פרטיים לנוסע העצמאי

טיולים בהתאמה אישית לגיאורגיה

חברת יעדים טיולי תרבות וטבע

טיול לגיאורגיה הינו מסע מרתק בתנאים אובים של נסיע ולינה אל הרי הקווקז.

גיאורגיה ממוקמת בין אירופה לאסיה ובה חבויים מראות מרתקים של פסגות מושלגות, כנסיות עתיקות, כפרים ציוריים ויערות רחבים, ההופכים אותה לאחת המדינות היפות בעולם.

טיול לגיאורגיה הינו מסע בזמן אל מראות ואל תרבות שמשמרת את מסורתה. תושבי גיאורגיה מאמינים שהקווקז הוא חלקת אלוהים קטנה, המכונה “גן עדן”.

בטיולינו לנוסע העצמאי נבקר בטיבילסי, בחבל סוואנטי, חבל ארץ של כפרים עם מגדלי אבן נישאים. מעל לכל כמובן יהיה המפגש של טיולינו עם התושבים הגיאורגים הגאים במורשתם ומאמינים” “השמש עולה כשאורח מגיע, ענן מופיע כשהאורח נעלם.

חברת יעדים טיולי תרבות וטבע

טיול לנוסע העצמאי

מטיילים עם המשפחה או עם קבוצת חברים? אנו נתכנן עבורכם במקצועיות ובקפדנות טיול בהתאם לבקשתכם. אנו נלווה אתכם לפני הטיול ובמהלכו. אנו מקפידים לעבוד רק עם ספקים ברמה הגבוהה ביותר, על מנת לוודא כי טיולכם יהיה חלום מיוחד.

צרו קשר והמומחים שלנו לגיאורגיה יחזרו אליכם

חברת יעדים טיולי תרבות וטבע

המסלולים שלנו

טיול לגיאורגיה - חבל סוואנטי וקזבגי

טיול אל חבל סוואנטי, אל העיירה מסטיה והכפר אושגולי - המשך אל חבל קזבגי הציורי אל כנסיית הטריניטי היושבת בנוף נפלא. טיול של כ 10 ימים המשלב מפגשים ושווקים, עיר הבירה טיביליסי והעיר השניה בגודלה קוטאיסי.

חבל סוואנטי ובקוריאני

טיול המשלב את הקווקז הגבוה - חבל סוואנטי הציורי ואת אזור הקווקז הנמוך, בוקוריאני ואגם טאבצקורי והכפרים הרמנים לגדותיו. טיול של כ 8 ימים המשלב את יופיה של גיאורגיה

טרק לחבל סוואנטי

טרק לחבל סוואנטי אל מסטיה ומפלי אושבה (Ushba waterfall) , המשך בטרק לכפרים אדישי – איפרארי - אושגולי, הכפר הגבוה ביותר באירופה שמיושב כל השנה ואתר מורשת עולמית של אונסקו

חבילת מרתורן קזבגי - מרתון בהרי הקווקז

הרעיון והיוזמה ליצור את המרתון בהרי הקווקז הוא של גולן לובנוב מחברת יעדים. מרתון קזבגי! המרתון עובר בעיירה קזבגי השוכנת לשפת נהר הטרגי. מסלול המרתון / חצי מרתון יתחיל מכפר ציורי זה ויעבור בנופי האזור: טיפוס לכנסיית הטריניטי הכפר סיאוני, עמק סנו ועוד. צרו קשר לפרטים נוספים

משה שי – טיול לגיאורגיה

הגענו חזרה לטיביליסי,
הטיול היה מקסים – אזורי הקווקז הגבוה- חבל סוואנטי ואזור קזבגי מדהימים ביופים תודה על הטיפים הקטנים ועל האירגון – הכל הלך מצויין .תודה. טיול צלמים לגיאורגיה

ד”ר אבינוח עירוני – טרק משפחות לגיאורגיה

גולן שלום,
היה מדהים ואתגרי. המשפחה הופתעה מהאתגר שניצב בפניה – החוויה הייתה נפלאה
הנופים היו מדהימים פריחה עשירה שלא ראינו בשום מקום והמדריך בשם אלקו עשה עבודה מצוינת והיה נחמד ביותר
שמחתי על התוכנית העשירה ובמיוחד על הטרק של סבנטי
תודה מקרב לב
ד”ר אבינוח עירוני

פרומית ושלמה ארגוב – טיול לגיאורגיה

המסלול ותנאי הטיול היו מצויינים. מגוונים, טעמנו מכל מה שהיה לגיאורגיה להציע. שמעון מקצוען, במלוא מובן המילה, בעל ידע נרחב, נעים הליכות ומלכד את הקבוצה. עשה הכל למען הצלחת הטיול. צוות המשרד עמד לרשותנו בכל רגע ולכל הנדרש. עושים את מלאכתכם באהבה ובמסירות.

מורי ואלינור שניידר – טיול לגיאורגיה

המקומות שבקרנו בהם שלבו היסטוריה, ארכיאולוגיה, טבע, תרבות ואוכל. היה מעניין ומהנה.ערב הפולקלור במסטייה היה מאוד מעניין ומהנה.נהננו במיוחד מכל המאפים המיוחדים של גיאורגיה שאכלנו. שמעון דיגה הוא מדריך מעולה!! המסלול שהכין היה טוב מאוד, ידע לשנות את התוכנית בהתאם לתנאי מזג האוויר, מצב הקבוצה, ומגבלות הקורונה. רמת הידע שלו מרשים ביותר והעמיק בכל הנושאים.

 

צרו איתנו קשר

השאירו פרטים והמומחים שלנו יחזרו אליכם בהקדם  

גיאורגיה

מה תרצו לחפש?