טיולים פרטיים לנוסע העצמאי

טיולים בהתאמה אישית לגואטמלה

חברת יעדים טיולי תרבות וטבע

גואטמלה היא מרכז תרבות המאיה במרכז אמריקה.

בטיולינו לגואטאמלה נבקר בנופי צמחייה טרופית וחופים שטופי שמש, ג’ונגלים עבותים, הרי געש פעילים וערים קולניאליות עם השפעה ספרדית. נבקר בטיקאל, בירת שבטי המאיה הקדומים, בליוינגסטון, לחוף הים הקריבי, בעיירה הקולוניאלית אנטיגואה, נשוט באגם אטיטלן, השוכן בלב שדרת ההרים של גואטמלה ובשוק המפורסם של צ’יצ’יקסטננגו.

לצד אתרי העבר החבויים בנבכי ג’ונגלים חיה בגואטמלה תרבות עכשווית צבעונית, של אינדיאנים וצאצאי הכובשים הספרדיים מהמאות הקודמות.

חברת יעדים טיולי תרבות וטבע

טיול לנוסע העצמאי

מטיילים עם המשפחה או עם קבוצת חברים? אנו נתכנן עבורכם במקצועיות ובקפדנות טיול בהתאם לבקשתכם. אנו נלווה אתכם לפני הטיול ובמהלכו. אנו מקפידים לעבוד רק עם ספקים ברמה הגבוהה ביותר, על מנת לוודא כי טיולכם יהיה חלום מיוחד.

צרו קשר והמומחים שלנו ללאמריקה הלטינית יחזרו אליכם

חברת יעדים טיולי תרבות וטבע

המסלולים שלנו

טיול עומק לגואטמלה

טיול לגואטאמלה אל ג’ונגלים עבותים, הרי געש פעילים וערים קולניאליות עם השפעה ספרדית. נבקר בטיקאל, בירת שבטי המאיה הקדומים, בליוינגסטון, לחוף הים הקריבי, בעיירה הקולוניאלית אנטיגואה, נשוט באגם אטיטלן, השוכן בלב שדרת ההרים של גואטמלה ובשוק המפורסם של צ’יצ’יקסטננגו.

טיול לגואטמלה בחגיגות הסמנטה סנטה

טיול המבקר באנטיגואה – הבירה העתיקה, במהלך אירועי השבוע הקדוש. בין האירועים הדתיים לבין שטיחי הפרחים המעוצבים לקראת התהלוכות.

טיול למשפחות בגואטמלה

אומגות בבאתר הארכיאולוגי המרשים של גואטמלה - טיקאל, שייט אל שבעת המעיינות בליווינגסטון. השוק הגדול והמרשים – שוק צ’יצ’יקסטננגו. טיול לגואטמלה הוא יעד מרתק למשפחות המחפשות הרפתקאות תרבות וטבע
אינדונזיה

צביה פרנס – טיול לאינדונזיה

רותם  שלום, תודה על הטיול הנפלא שהיה לנו עם פיקי דיין . תודה גדולה לך ולצוות על ארגון טיול מושקע ומוצלח ; הטיסות , המלונות המדריך והמדריכים המקומיים היו נפלאים ובהחלט עמדו בכל הציפיות האפשריות, תודה רבה !!!

עדנה ומנחם רונן – טיול פרטי לסנט פטרבורג

לרותם קלמר, האופריטור ביעדים טיולי תרבות וטבע, לדליה, ולגולן לובנוב, שלום רב, רצינו שתדע… ארגון לוח הזמנים האינטנסיבי בפרק הזמן הקצר, התאים לנו…ונהנינו מכל מה שראינו וחוינו… מראות העיר הנפלאה הזו, על בניניה המפוארים, רחובותיה הנקיים, המוזיאונים רבי העוצמה, הכנסיות המרשימות והנהר על ספינותיו, וכן אנשיה ותייריה, נחרטו בזכרוננו וילוו אותנו לאורך זמן….
אנו מודים לך בפרט ולחברת ‘יעדים’ בכלל על הארגון, ההקפדה על הפרטים, והביצוע של טיול נפלא בעיר נפלאה בחברה טובה !
מקוים להמשיך ולטייל אתכם עוד שנים רבות וטובות

אלה וולדמן – טיול צלמים לטאיוואן

מסלול מגוון שמותאם לצלמים. בתי המלון, האוטובוס והאוכל היו מפנקים ונקיים, חלוקת זמן טובה שמתחשבת בתנאי הצילום. יובל היה קשוב לכל בקשה, עשה הכל כדי לפתור בעיות. המון ידע, מתובל בהומור. נעים, שקט, לא מלחיץ ומשדר מקצועיות ואמינות. טאיוואן היתה הפתעה בשבילי. ציפיתי למדינת עולם שלישי וגילית מדינה יפיפיה ומודרנית.

עופרה אור – טיול לקובה, קוסטה ריקה ופנמה

אתמול שבנו מטיול במרכז אמריקה. אין מילים בפי לתאר את שביעות רצוני מטיול זה. כמי שנסעה לעשרות מדינות בעולם, הרוב עצמאית ומעט במאורגן, אני מכירה את החסרונות והיתרונות של כל אחד מהסוגים הללו, ואני חייבת לסכם ולומר שהיה טיול מעולה!דניאל דאגה לנו ותמיד ניסתה לפנק אותנו בכול מה שניתן. זה כלל לא דבר מובן מאליו ולכן ראוי להערכה רבה.בהזדמנות זו אציין שהקשר עם משרדכם, טרם הטיול, אתך, עם דליה ובעיקר עם רותם – היה נעים. תודה לכל מי שהיה לו חלק בארגון וביצוע טיול יפהפה ומהנה זה.

 

ד”ר יצחק נקים – טיול לאלבניה ומקדוניה

מסלול הטיול – מעולה. תנאי הטיול – מעולים מדריכת הטיול – דיצה – אין מספיק מילים לשבח
צוות המשרד- כנ”ל

אלה גוטמן – טיול ליפן

שלום לצוות יעדים, שוב תודה על טיול מאורגן, מוקפד, מעניין ומרתק. תודה גדולה לצוות שירותי הקרקע ותודה מיוחדת למדריכה המעולה דר’ דלית בלוך. טיול ליפן בתקופת פריחת הדובדבן

מלכי ומיקי דמשק – טיול לרג’סטאן הודו

עופר שלום, חזרנו מטיול יוצא דופן במדינת רג’סטאן בהודו. מדובר בטיול עומק לא שיגרתי, ידיעותיך הבלתי נדלות בתחומים השונים, היסטוריה, מדיניות,פוליטיקה, מנהגים, שפות, דתות, מיתולוגיה, אוכלוסיה, אומנות וגאוגרפיה, הפכו את הטיול ליוצא דופן כזה שקורה לך פעם בחיים. נועם הליכותיך, התחשבותך בחברים ובתנאים, נתת מענה לכל פניה בחפץ לב וברוח טובה, שליטתך בשפת ההינדו, יכולתך ליצור יחסי עבודה מצוינים עם נותני שירותים ומקומיים שאירחו אותנו תרמו רבות, כל אילו גרמו להצלחת הטיול והבאתו לרמה שנראית רק לעתים רחוקות, על כך אנו מודים לך

למור שחור, מדגסקר

יהודית רואי – טיול למדגסקר

המסלול תוכנן במדגסקר באופן שראינו, חווינו והרגשנו את המקסימום האפשרי בזמן שהייתנו. הכל היה “מתוקתק” באופן מעולה. תנאי הטיול היו בהחלט מעולים, בהתחשב בארץ מוכת העוני הקיצוני. הלודג’ים, בתי המלון, הטיסות וכל התנאים, כולל אוכל, קביעת הלו”ז, השכמות – הכל היה לטובת המטיילים. כל מה שבקשנו קיבלנו בתיווכו של אבי שפיר. אבי המדריך אדם נדיר, טוב לב, רגיש וחכם, אוהב אנשים וילדים. בעל כרימה ויוכלת בלתי הגיונית ממש להסביר ולהביא להבנת הכרותינו עם המקום באופן כללי ונקודתי. המדריך הכי טוב בעולם שהיה לי בכל נסיעותי הרבות. אין כמו אבי שפיר. האוירה לכל אורך הטיול היתה מפרגנת, נעימה, מתייחסת ומסייעת. חילוקי דיעות נפתרו בסיוע המשתתפים ובהדדיות חיובית.

כרמלה יודן – טיול לקובה ומקסיקו

זכינו בטיול לקובה-ומקסיקו במדריכה המקסימה דניאל .מדריכה שהיא אוצר בלתי נדלה של ידע מקיף, רחב עמוק פיקנטי ובעיקר מ ר ת ק!!! דניאל הצליחה בצורה יוצאת מהכלל להדריך קבוצה מאד נחמדה אך לא צעירה. ברגישות רבה היא ידעה לדאוג ולטפל בכל אחד ואחת ולהענות לבקשות ולהגשים משאלות. תשמרו על האוצר בדמותה של דניאל .נשמח לצאת איתה לטיולים ליעדים נוספים!

 

אלקה אמיתי – טיול לסרי לנקה

מסלול מגוון, שילוב בין טבע, ערים ומקדשים. משובח ביותר. בתי מלון טובים, פינוקים בנסיעות.. על עופר, מדריך הטיול.. רק מילים טובות והרבה מילים טובות. ידע עצום, נועם הליכות, דאגה ותשומת לב לכל פרט. ההחלטה לצאת לטיול לוותה בחששות. אני שמחה מאוד שהחלטנו לצאת ולטייל. ההנאה היתה מושלמת. תחושת הבטחון שהיתה לי לאורך כל הטיול אפשרה לי את ההנאה והחוויה המשתמעותית. ושוב, תודה לכם ולעופר.

יהודה פרידמן – טיול לרג’סטאן

מסלול הטיול תוכנן כראוי. בתי מלון טובים ביותר. עופר מדריך מעולה בעל ידע רב. נינוח, רגוע וקשוב לכל דבר ולכל צורך שעולה. משרה אוירה טובה. טיול מעניין ומהנה בעל תוכן. עופר המדריך – אין כמוך ולא ניתקלתי עדיין במדריך כזה רגוע ונינוח, משרה אוירה חיובית ובעיקר בעל ידע נרחב כל כך. מגיע לו שאפו גדול.

תמר דויטש – טיול לאינדונזיה

לחברת יעדים שלום,
רציתי להודות לכם על ארגון הטיול המושלם שהיה נהדר/נפלא/מהמם לאינדונזיה מכל ההיבטים בהדרכת פיקי דיין שעשה לנו טיול מיוחד בזכות הידע וההתייחסות והדאגה לכל נוסע בנפרד
תודה,

 

צרו איתנו קשר

השאירו פרטים והמומחים שלנו יחזרו אליכם בהקדם  

גואטמלה

מה תרצו לחפש?