טיולים פרטיים לנוסע העצמאי

גואטמלה

חברת יעדים טיולי תרבות וטבע

גואטמלה היא מרכז תרבות המאיה במרכז אמריקה.

בטיולינו לגואטאמלה נבקר בנופי צמחייה טרופית וחופים שטופי שמש, ג’ונגלים עבותים, הרי געש פעילים וערים קולניאליות עם השפעה ספרדית. נבקר בטיקאל, בירת שבטי המאיה הקדומים, בליוינגסטון, לחוף הים הקריבי, בעיירה הקולוניאלית אנטיגואה, נשוט באגם אטיטלן, השוכן בלב שדרת ההרים של גואטמלה ובשוק המפורסם של צ’יצ’יקסטננגו.

לצד אתרי העבר החבויים בנבכי ג’ונגלים חיה בגואטמלה תרבות עכשווית צבעונית, של אינדיאנים וצאצאי הכובשים הספרדיים מהמאות הקודמות.

חברת יעדים טיולי תרבות וטבע

טיול לנוסע העצמאי

מטיילים עם המשפחה או עם קבוצת חברים? אנו נתכנן עבורכם במקצועיות ובקפדנות טיול בהתאם לבקשתכם. אנו נלווה אתכם לפני הטיול ובמהלכו. אנו מקפידים לעבוד רק עם ספקים ברמה הגבוהה ביותר, על מנת לוודא כי טיולכם יהיה חלום מיוחד.

צרו קשר והמומחים שלנו ללאמריקה הלטינית יחזרו אליכם

חברת יעדים טיולי תרבות וטבע

המסלולים שלנו

טיול עומק לגואטמלה

טיול לגואטאמלה אל ג’ונגלים עבותים, הרי געש פעילים וערים קולניאליות עם השפעה ספרדית. נבקר בטיקאל, בירת שבטי המאיה הקדומים, בליוינגסטון, לחוף הים הקריבי, בעיירה הקולוניאלית אנטיגואה, נשוט באגם אטיטלן, השוכן בלב שדרת ההרים של גואטמלה ובשוק המפורסם של צ’יצ’יקסטננגו.

טיול לגואטמלה בחגיגות הסמנטה סנטה

טיול המבקר באנטיגואה – הבירה העתיקה, במהלך אירועי השבוע הקדוש. בין האירועים הדתיים לבין שטיחי הפרחים המעוצבים לקראת התהלוכות.

טיול למשפחות בגואטמלה

אומגות בבאתר הארכיאולוגי המרשים של גואטמלה - טיקאל, שייט אל שבעת המעיינות בליווינגסטון. השוק הגדול והמרשים – שוק צ’יצ’יקסטננגו. טיול לגואטמלה הוא יעד מרתק למשפחות המחפשות הרפתקאות תרבות וטבע
בורמה

ד”ר דורון אבניאלי – טיול לבורמה

חזרנו לפני כמה ימים, אשתי ואני מהטיול שארגנת לנו בבורמה, ורציתי להביע את תודתי. הטיול היה מעולה….
הכל דפק כמו שעון שויצרי, הדרכה מצויינת, מלונות מעולים, פרק הזמן שהוקצה לכל מקום היה בדיוק כנדרש. שילוב של עניין והנאה.
בשמי ובשם אשתי אני מודה לך על חוויה נהדרת שהיתה לנו.

נפאל

תמי ברוש – טיול עצמאי לנפאל ורג’סטאן

גולן שלום, ברצוננו להודות על הטיול המוצלח. הגענו עלייך בפעם השנייה לאחר ארגון קודם של נסיעה לדרום הודו לפני מספר שנים שהיה מוצלח ביותר. הפעם ביקשנו לטייל באזור רג’אסטן בהודו ונפאל-סה”כ שבועיים. ארגון הטיול והמקומות שהצעת לטייל בהם, בהתחשב בזה שחלק מהקבוצה היה כבר בחבל ארץ זה-היו מצוינים! . יש לציין את סבלנותך, הבנת דרישות הקבוצה, זמינותך, נעימותך, ומקצועיותך בכל האספקטים. אין לנו ספק שהטיול היה מוצלח ביותר בזכותך.

יהודה מלי – טרק אנאפורנה, נפאל

לאנשי חברת יעדים רותם וגולן- ראשית תודה מקרב לב שאפשרתם לחבורתנו להגשים חלום, ולעשות את טרק סובב אנאפורנה.
ההחלטה הטובה ביותר שלנו היתה עצם הבחירה בכם, בחברת יעדים. הבחירה היתה מול חלופות נוספות שבדקנו ביסודיות. ראינו זאת גם בטיפול השגרתי – בדיוק בשביל זה אתה לוקח חברה!! הופתענו להפגש בסוף הטרק בקטמנדו עם קבוצה אחרת ולערוך השואות של עלות תועלת – 2:0 לטובת חברת יעדים.
יישר כוח גדול ותודה רבה

חנה יגיל – טיול לאינדונזיה

שלום גולן,
חזרנו ואני שולחת את כל החברים שלי להתקשר אליכם לטיולים לאינדונזיה.
זה היה הטיול הראשון שיצאנו במאורגן והחוויה היתה מדהימה.
תודה על האירגון, הסדר, החוויות והמדריך.

פרופ’ יצחק פולצ’ק – טיול לקורסיקה וסרדיניה

דיצה, רציתי להודות לך באופן אישי ובשם הקבוצה על טיול מהנה ומעניין מכל הבחינות.. במחיצתך חווית הטיול הייתה מהנה ומרגשת מאוד. אנו שמחים שזכינו להיות מודרכים על ידך ועל כך נאמר בפה מלא – תודה.אני רוצה להוסיף גם ברכת תודה לחברת יעדים, שעמדה מאחורי הטיול ואפשרה את ביצועו המוצלח בתכנון ובארגון. לקחה על עצמה בלי להניד עפעף הוצאות בלתי צפויות שהתעוררו ברגע האחרון. לדליה – שעסקה באדמיניסטרציה, לרותם – שלמעשה טיפל ביעילות ובמסירות בטיול ופתר מאחורי הקלעים את הבעיות שהתעוררו כגון דחית ההפלגה ותוספת הלינה, וכמובן לגולן שעמד מאחור כמנצח על תזמורת שעבדה בהרמוניה ואפשרה את הטיול המוצלח.

אביבה ונתנאל מאושר – טיול לסרי לנקה

מסלול הטיול היה מגוון ומעניין. עופר צבי, האיש, הידע, הנעימות, האסרטיביות, הדאגה לכל אחד ולכל הפרטים. תודה לכם יקרים, גולן, דליה וברק. שמחנו מאוד שהצלחתם והצלחנו לטייל שוב. מקווים להמשך בקרוב.

רינה צבר – טיול לרומניה בשלכת

הי גולן,זה עתה חזרתי ארצה מרומניה יחד עם הקבוצה של לינדה ובהדרכתו המעולה של אדריאן. אני רוצה להודות לך על טיול מקסים, מהנה ומלמד שניכר היה שהושקעו בתכנונו מחשבה רבה והמון רצון טוב
אשמח לקבל מידע על טיולים נוספים של יעדים

ד”ר יצחק נקים – טיול לאלבניה ומקדוניה

מסלול הטיול – מעולה. תנאי הטיול – מעולים מדריכת הטיול – דיצה – אין מספיק מילים לשבח
צוות המשרד- כנ”ל

מירי ששון – טיול לקובה וקולומביה

תרבות מרתקת וקסומה, סלסה וקומביה בערבוביה, צבעים שובי עין, קפה, טבק ורום לחיים! ובסך כך צועדים מטיילי יעדים. ובראש המנווט משה מנע במסע מרתק.
תקצר היריעה מלהכיל את כל הנפלא. אי אפשר לפסוח על קרנבל “מלחמת הפרחים” בברנקייה. נשאר לומר תודה ענקית לך משה על כל מה שלנו נתת. על המר והמתוק על הכיף ורוב הטוב.
תודה ענקית בחום ואהבה לציפי שלנו. תמשיכי לארגן לנו חוויות בעוד מסעות. ואחרון אחרון חביב לצוות יעדים, גולן, דליה לילי על המסלול הנפלא והארגון המוצלח. יישר כוח!!!!!

טיול ליפן

ליהי,נולדת וגדלת ביפן ואת חיה את יפן על כל רבדיה.
בפגישתנו הראשונה, סיפרת לנו שאת 100% ישראלית ו – 100% יפנית.ראשית, לא יכולנו לבקש יותר !!! שילבת את ניסיונך האישי, בנדיבות, במסירות, בלבביות ובאנרגיה שלא נגמרת, כבת יפן עם ידע על כל נושא שצף. שיתפת אותנו בחוויות מילדותך, מחיי משפחתך, ושיקפת לנו ממקור ראשון את התרבות היפנית – ידע ששווה משקלו בזהב!
ליהי יקירתנו, בשם כל חברי הקבוצה, אנו מודים ומעריכים את שעשית עבורנו. מודים לך על מי שאת!

ציפי סודרי – טיול לקניה

שלום לכולם, חזרנו מטיול מהמם בקניה במהלכו פגשנו ריכוז מדהים של בעלי חיים בטבע הפראי של שמורת סמבורו. גולת הכותרת הייתה שמורת המסאי מרה. עדרי ענק של נדידת הגנו בליווי עדרי זברות, כיסו את רמת העשב הפתוחה מאופק עד אופק. נסענו בתוכם מרחק רב כשהם רצים ומתרוצצים בין וליד הרכבים. תודה לטבע האדיר שזכינו לשהות במחיצתו ותודה ענקית לד”ר אבי שפיר, לגולן מנכ”ל חברת יעדים טיולי תרבות וטבע בע”מ, לדליה, לדוד דבי על האופרציה והדאגה שהכול יתנהל כהלכה, על הצ’ופרים והחגיגה הגדולה בטיול החוויתי לקניה.

יהודית פלד – טיול לקירגיזסטן

תודה רבה ליהודית על הארגון שהביא אותנו לטיול מיוחד בנופים ומפגשים מיוחדים.
לחברים בקבוצה על החברות והשמחה שלא מובנים בטיול קבוצתי תודה לכם – היכרתי אנשים נפלאים. ולך אלון( ויינר) , השקט והביטחון שלך במקום.
באהבתך הגדולה למקום הזה ולאזור, בידע המעמיק שלך למקום ולאזור יכולת להכניס אותנו לתוך החיים בקירגיסטן להיות חלק מתוך החיים במדינה בימים ששהינו במדינה.

צרו איתנו קשר

השאירו פרטים והמומחים שלנו יחזרו אליכם בהקדם  

מה תרצו לחפש?