טיולים פרטיים לנוסע העצמאי

טיולים בהתאמה אישית לאתיופיה

חברת יעדים טיולי תרבות וטבע

טיול לאתיופיה, ארץ יפהפייה המספרת סיפור מרתק של מדינה אפריקאית גאה שעקב מיקומה ההררי כמעט ולא נכבשה מידי אף גורם זר.

באתיופיה נשמרה אחת משושלות השלטון הארוכות הידועות לנו, מימי צאצאי המלך שלמה ומלכת שבא. בצפון אתיופיה נפגוש בתרבות נוצרית עתיקה ששורשיה בדת היהודית.

טיול בתכנון קפדני אל הטבע המרתק של אתיופיה, נפגוש בשבטים מרוחקים בעמק נהר האומו בדרום ובמפלי הנילוס.

חברת יעדים טיולי תרבות וטבע

טיול לנוסע העצמאי

מטיילים עם המשפחה או עם קבוצת חברים? אנו נתכנן עבורכם במקצועיות ובקפדנות טיול בהתאם לבקשתכם. אנו נלווה אתכם לפני הטיול ובמהלכו. אנו מקפידים לעבוד רק עם ספקים ברמה הגבוהה ביותר, על מנת לוודא כי טיולכם יהיה חלום מיוחד.

צרו קשר והמומחים שלנו לאתיופיה יחזרו אליכם

חברת יעדים טיולי תרבות וטבע

המסלולים שלנו

טיול לאתיופיה

טיול לצפון ודרום אתיופיה וביקור בלליבלה בעת חגיגות המסקל. מאתרי הצליינות והכנסיות המונוליטיות של אקסום, גונדר ולליבלה אל פינות הטבע המרשימות של פארק סימיאן ומפלי הנילוס; משם מעבר אל אזור אגמי השבר וקינוח בדרום הפראי ובאגן נהר האומו, בו חיים שבטים שונים ומגוונים.

טיול למדבר דנקיל

טיול מיוחד המבקר גם במדבר דנקיל וגם בחגיגות הטימקט. מדבר דנקיל הוא אחד האזורים הצחיחים והחמים ביותר בעולם, ובו מתרחשת פעילות געשית ששיאיה בהר הגעש הפעיל ביותר באפריקה – ארטה אלה. פנו אלינו לתכנון המסלול הייחודי

צביקה לשם – טיול לאתיופיה

תכנון מוצלח המשלב תרבות ונופים בסדר ומינון חכם. הבחירה בלליבלה כמקום שבו נחווה את הטימקט הייתה מוצלחת מאוד. הירידה משם לדנקיל ומשם להרי הסימיון וסיום הטיול בגונדר יצר, לטעמי, מסע שלם שנתן התייחסות מאוזנת בין התרבות לנוף. תנאי הטיול טובים מעבר למצופה באתיופיה.דיצה המדריכה, חכמה, אסרטיבית, ידענית, עם זאת לא מתנשאת, יצרה אוירה של יחד אפשרה לכל אחד למצוא את מקומו בתוך הקבוצה ולתרום מידיעותיו. דאגה לתת למשתתפים תחושה של שותפות. תודה רבה לצוות יעדים ובראש ובראשונה לדיצה! הטיול היה מעבר לציפיותיי…

פרופ’ חיים שלזינגר – טיול לאתיופיה

הטיול היה נהדר מכל הבחינות, נהננו מכול רגע!!
המסלול היה שילוב אופטימלי בין טבע, גיאולוגיה, היסטוריה ועכשויות. הוא שיקף נכונה את צפון הארץ תוך שילוב נכון בין האלמנטים השונים, טוב מאוד!!
תנאי הטיול היו טובים מהמצופה, ניכר שנעשו מאמצים לחפש עבורנו את הטוב ביותר. מחמאות מגיעות לביקור במדבר דנקיל, החברה המקומית תפקדה ללא דופי.
דיצה הייתה, הינה ותהיה שם דבר בנושא הדרכת טיולים לחו”ל. אישיות נפלאה, נעימה, חוש הומור , דאגה לכול המטיילים ומעל הכול, ידע בלתי נדלה בכול התחומים – אי אפשר לבקש יותר טוב.

צרו איתנו קשר

השאירו פרטים והמומחים שלנו יחזרו אליכם בהקדם  

אתיופיה

מה תרצו לחפש?