טיולים פרטיים לנוסע העצמאי

טיולים בהתאמה אישית לארגנטינה

חברת יעדים טיולי תרבות וטבע

טיול לארגנטינה, המדינה השניה בגודלה בדרום אמריקה. טיול לארגנטינה משלב ביקור בפטגוניה, חבל ארץ בראשיתי ,פראי ובו נופים ומראות מהיפים והמרשימים ביותר בעולמנו. במרחב העצום של ארגנטינה מתמזגים תרבות אינדיאנית קדומה, ארץ קולוניאלית ספרדית ועבר אירופי באמריקה. הארגנטינאים נודעים באהבת החיים שלהם, באהבתם לאוכל וכמובן לכדורגל. בטיול לארגנטינה נתרשם מהיסטוריה עשירה ומגוונת ,ערים יפיפיות כמו בואנוס איירס היפיפייה על מבניה הקולוניאלים, שמורות טבע, מרחבי פטגוניה עם נופי הקרחונים האדירים, ומפלי האיגואסו, על הגבול שבין ארגנטינה לברזיל.

חברת יעדים טיולי תרבות וטבע

טיול לנוסע העצמאי

מטיילים עם המשפחה או עם קבוצת חברים? אנו נתכנן עבורכם במקצועיות ובקפדנות טיול בהתאם לבקשתכם. אנו נלווה אתכם לפני הטיול ובמהלכו. אנו מקפידים לעבוד רק עם ספקים ברמה הגבוהה ביותר, על מנת לוודא כי טיולכם יהיה חלום מיוחד.

צרו קשר והמומחים שלנו לדרום אמריקה יחזרו אליכם

חברת יעדים טיולי תרבות וטבע

המסלולים שלנו

טיול לארגנטינה צ'ילה וברזיל

טיול לפטגוניה, בדרום צ'ילה וארגנטינה, הוא חבל ארץ בראשיתי הצופן בתוכו אחדים מן הנופים והמראות היפים והמרשימים ביותר בעולמנו. אלפי קילומטרים של נופי פרא של הרי געש קסומים, אשדות זורמים ללא הרף, מפלים שוצפים, קרחונים גולשים ושפע של מיני צמחים ובעלי חיים ייחודיים. טיול בתנאים טובים המתוכנן בקפדנות אל שמורות הטבע היפות ביותר ביבשת: אזור האגמים שבצפון פטגוניה, שמורות הקרחונים המשתרעות בדרום בשיפולי האנדים, הפיורדים של חוף צ'ילה, שמורות ימיות ועוד. טיולנו יבקר בפטגוניה, ימשיך אל מפלי האיגואסו בארגנטינה ובברזיל, ויקנח בריו דה ז'נרו ו"מצעד המנצחות".

טיול מיוחד למדבריות האנדים ולאי הפסחא

רכס האנדים המרהיב, העשיר בנופים חד-פעמיים שלא ידעתם שקיימים כמותם. מדבריות עצומים שלאמות, אלפקות, גואנקו וויקוניות משוטטים בהם הרבה יותר מבני אדם; הרים ועמקים שיופיים הנשגב מורכב מהשתוללות של צורות והרפתקה של צבעים; עיירות קולוניאליות ושמורות טבע, ולקינוח תעלומת פסלי האבן האנושיים באי הפסחא האגדי – כל אלה ועוד ירכיבו את המסע המיוחד למדבריות האנדים ואי הפסחא, המיועד למי שאינם מתייגעים מיופי מרתק.

דפנה פייר – טיול לצ’ילה, ארגנטינה וברזיל

הטיול היה מדהים. המדריך, משה מנע, אין כמוהו. איש אשכולות, נעים הליכות, נהנה לגרום לנו להנות ולחוות את הטוב ביותר. נקווה לימים טובים יותר שנוכל להמשיך ולטייל בעולם. המשיכו לתכנן לנו טיולים לידעים מעניינים.

אורית ימיני – טיול לארגנטינה, צ’ילה וברזיל

משה חביבנו ויקירנו, סיימנו זה עתה, טיול נפלא בהדרכתך.
בכל הזדמנות שנקרתה “הרבצת” בנו תורה. עולמנו הועשר בתחומים רבים: גאולוגיה, גאוגרפיה, היסטוריה, קולינריה, אבולוציה ואף שירים (סוגים וסיפורים שמאחורי השירים). גם סיפרות , זואולוגיה ובוטניקה.
בחרת לנו מסלולים יפים – שעברו בנהרות ואגמים, במישורים, במגוון סלעים וכמובן – מפלים והרים מושלגים. אז בואו ונרים כוסית על שזכינו בך כמדריך ולחיי כל המדריכים המקומיים – שהיו מצוינים. למיכל וגולן – חב’ יעדים ולכל הצוות המקצועי האדיב.

ענת סקילי – טיול לארגנטינה, צ’ילה וברזיל

המסלול מתוכנן מעולה, שילוב של ימים עירוניים וטבע עוצמתי. משה המדריך – בעל ידע רב, מאוד אנושי וחם. אחד המדריכים הטובים שאני מכירה. תודה על השירות המסור והקשוב. אתם מעולים. נהנתי לנסוע דרככם, יודעת שיש על מי לסמוך ואתם קשובים ומכונים לעזור. בתקווה לימים טובים ולעוד הרבה טיולים.

צרו איתנו קשר

השאירו פרטים והמומחים שלנו יחזרו אליכם בהקדם  

ארגנטינה

מה תרצו לחפש?