טיולים פרטיים לנוסע העצמאי

טיולים בהתאמה אישית לאקוודור ואיי גלאפגוס

חברת יעדים טיולי תרבות וטבע

טיול לאקוודור, ארץ עם נופים הרריים מרתקים, הרי געש, אגמים מדהימים, נהרות ויערות גשם טרופיים. אתרי הטבע לצד כפרים ציוריים, שווקים ותושבים ססגוניים.

שייט באיי הגלפגוס, שמורות הטבע המעניינות בעולם, שימשו השראה למחקריו של צ’רלס דארווין, אבי תורת האבולוציה. נפליג בין האיים, נסייר ברגל בין מושבות של עופות מים, איגואנות וצבי ענק, נשחה בין אריות ים ופינגווינים, נתרשם ונכיר את עולם החי הייחודי והקסום.

 

חברת יעדים טיולי תרבות וטבע

טיול לנוסע העצמאי

מטיילים עם המשפחה או עם קבוצת חברים? אנו נתכנן עבורכם במקצועיות ובקפדנות טיול בהתאם לבקשתכם. אנו נלווה אתכם לפני הטיול ובמהלכו. אנו מקפידים לעבוד רק עם ספקים ברמה הגבוהה ביותר, על מנת לוודא כי טיולכם יהיה חלום מיוחד.

צרו קשר והמומחים שלנו לאקוודור ולגלפגוס יחזרו אליכם

חברת יעדים טיולי תרבות וטבע

המסלולים שלנו

טיול לאקוודור ולגלאפגוס

טיול לאקוודור, מהמדינות המרתקות והפחות מתויירות בדרום אמריקה. המשך בשייט באיי הגלפגוס, שמורות הטבע המעניינות בעולם. בתאריכים 7-26.4.23 נצא לטיול שייט גיאוגרפי בהדרכת משה מנע - פנו אלינו לפרטים נוספים.

דפנה פייר – טיול לצ’ילה, ארגנטינה וברזיל

הטיול היה מדהים. המדריך, משה מנע, אין כמוהו. איש אשכולות, נעים הליכות, נהנה לגרום לנו להנות ולחוות את הטוב ביותר. נקווה לימים טובים יותר שנוכל להמשיך ולטייל בעולם. המשיכו לתכנן לנו טיולים לידעים מעניינים.

צרו איתנו קשר

השאירו פרטים והמומחים שלנו יחזרו אליכם בהקדם  

אקוודור ואיי גלאפגוס

מה תרצו לחפש?