טיולים פרטיים לנוסע העצמאי

טיולים בהתאמה אישית לאזרבייג’ן

חברת יעדים טיולי תרבות וטבע

בטיול לאזרבייג’ן נפגוש נופים פראיים ומגוונים. מעיר הבירה העשירה באקו ועד להרי הקווקז הציוריים.

את טיולינו נתחיל בעיר באקו, שם נטייל בין בנין הלהבה והעיר העתיקה המוקפת חומות. נמשיך לקובה,  “ירושלים של הקווקז”, נבקר בכפר של חרשי נחושת, במפלי “שבע היפייפיות” ובארמון של שאקי, אחד ממקומות היישוב העתיקים בקווקז. נבקר באגם הכחול ובפארק הלאומי גובוסטן.

בטיולינו באזרבייג’ן נפגוש את התושבים והשבטים השונים החיים במקום, נכיר את מלאכות היד האזריות, נטעם את האוכל האזרי האותנטי על טהרת הקבב, הממולאים והסלטים ועוד. 

הטיול לאזרבייג’ן מבוסס לינה במלונות טובים. 

חברת יעדים טיולי תרבות וטבע

טיול לנוסע העצמאי

מטיילים עם המשפחה או עם קבוצת חברים? אנו נתכנן עבורכם במקצועיות ובקפדנות טיול בהתאם לבקשתכם. אנו נלווה אתכם לפני הטיול ובמהלכו. אנו מקפידים לעבוד רק עם ספקים ברמה הגבוהה ביותר, על מנת לוודא כי טיולכם יהיה חלום מיוחד.

צרו קשר והמומחים שלנו למדינות הקווקז יחזרו אליכם

חברת יעדים טיולי תרבות וטבע

המסלולים שלנו

טיול לאזרבייג'ן

נתחיל בעיר באקו, שם נטייל בין בנין הלהבה והעיר העתיקה המוקפת חומות. נמשיך לקובה שכונתה בעבר "ירושלים של הקווקז", נבקר בכפר של חרשי נחושת, במפלי "שבע היפייפיות" ובארמון של שאקי, אחד ממקומות היישוב העתיקים בקווקז. נבקר באגם הכחול ובפארק הלאומי גובוסטן, שמורה מרתקת שהוכרזה כאתר מורשת עולמית ובה סלעים, מערות והרים געשיים שנפלט מהם גז ובוץ טיול בתנאים טובים של נסיעה ולינה.

ד”ר רוזלי בר – טיול לרומניה

שלום גולן וחברת יעדים,
חזרתי השבוע מטיול יפה מאד ברומניה עם קבוצת פנינה בהדרכתו המעולה של עופר צבי יחד עם המדריך הרומני אדריאן, וברצוני לברך אתכם על הארגון של הטיול המוצלח הזה.
תודה רבה ואני אשמח להמליץ בחום עליכם ועל המדריכים.
בידידות

מירי אלדר – טיול לאקוודור וגלפגוס

מסלול הטיול היה טוב מאוד ותנאי הטיול היו טובים. משה מנע, מדריך הטיול – נפלא, עדינות, אנושיות, תשומת לב לפרטים ולאנשים. בעל ידע נרחב ואדיבות רבה. נהניתי ממנו בכל רגע נתון.

אל היופי הארקטי ואל ארץ הפיורדים בנורבגיה

שיט לנורווגיה – רחמים יולזרי

המסלול בנורבגיה מעולה. השייט מעולה. מדריך הטיול – יובל כלב. ציון מעולה! במיוחד התכנון השונה מהרגיל של ירידה מהספינה בקירקנס. התכנון היה של יובל כלב והוכתר בהצלחה. את מה שרואים בשייט בפיורדים במסלול הזה, אי אפשר לראות בשום צורת טיול אחרת. אני אומר את זה מנסיון, היות וטיילתי באוטובוס, טיול קלאסי. טיילתי בשייט עם נקודות עגינה שונות. שום דבר לא יכול להשתוות למה שחווים בטיול, כפי שחווינו אותו.

כרמלה שפרן – טיול לויאטנם, יונאן וקמבודיה

שלום לכל העוסקים במלאכה – ברק, גולן ולכל שאר אנשי יעדים – אני רוצה להודות לכל מי שאיפשר את הטיול הזה והפך אותו לטיול בלתי נשכח. אני מצפה בקוצר רוח להרפתקאה הבאה.

סרי לנקה

טיול לסרי לנקה

לעופר היקר, יצאנו בהדרכתך לטיול בן 11 ימים לסרי לנקה היפה. הימים חלפו ביעף והנה הגענו לסיומו של הטיול. הטיול היה מושלם מכל הבחינות, החל  מההדרכה המדוקדקת של דליה לקראת הטיול, ההנחיות הברורורת והעזרה לכל מי שהתקשה בדרך, בתי המלון המקסימים והמפנקים, הפינוקים בדרך, נראה שמישהו חשב עלינו בכל פרט ופרט, אך בעיקר והרבה מאוד בזכותך עופר, יש האומרים שאת הטיול עושה המדריך, וזה אכן מה שקורה בטיולים שלך.נהננו בכל רגע במחיצתך.

 

ההימאליה ההודית

אלונה אבט – טיול משפחתי לצפון הודו

שלום גולן, ברצוני להודות לך על ארגון טיול המשפחה שלנו לצפון הודו. למרות הזמן הקצר מאד (פחות משלושה שבועות!) הצלחת לתאם תוכנית עשירה ומגוונת שענתה על תחומי ענין מגוונים של בני גילאים שונים: בשבועיים של טיול דחוס במראות טעמים וחוויות , זכינו לראות נופים מרהיבים ולפגוש את פניה מעוררי הכבוד והתפעלות של הודו וזאת באמצעות מדריך מצוין שליווה אותנו, מפגשים אנושים מעניינים ומעוררי השראה, חווית של ספורט אתגרי, מלונת שנבחרו בקפידה ונהגים טובים. אנא העבר תודותינו גם לסוכן בהודו ודרכו – למדריך וחברת ההסעות- והנהגים ולדליה שסייעה עם הפקת הויזות.

דניאל ואילנה כהן – שייט לאיים הפולינזים

שיט במסלול פורץ דרך שענה לנו על כל החלומות. משה מנע מדריך נדיר, איש חכם ומלא ידע ויחסי אנוש ברמה הגבוהה ביותר. טיול מורכב במקום נידח, אשר נוהל בצורה מקצועית. הקבוצה טופלה באופן מעולה.

צביקה לשם – טיול לאתיופיה

תכנון מוצלח המשלב תרבות ונופים בסדר ומינון חכם. הבחירה בלליבלה כמקום שבו נחווה את הטימקט הייתה מוצלחת מאוד. הירידה משם לדנקיל ומשם להרי הסימיון וסיום הטיול בגונדר יצר, לטעמי, מסע שלם שנתן התייחסות מאוזנת בין התרבות לנוף. תנאי הטיול טובים מעבר למצופה באתיופיה.דיצה המדריכה, חכמה, אסרטיבית, ידענית, עם זאת לא מתנשאת, יצרה אוירה של יחד אפשרה לכל אחד למצוא את מקומו בתוך הקבוצה ולתרום מידיעותיו. דאגה לתת למשתתפים תחושה של שותפות. תודה רבה לצוות יעדים ובראש ובראשונה לדיצה! הטיול היה מעבר לציפיותיי…

אינדונזיה

אבנר חן – טיול לאינדונזיה

הי גולן, היה טיול מעולה ומדהים, וחברי הקבוצה נהנו מאד מהטיול וציינו לשבח את התנאים, ההדרכה של פיקי דיין ורמת הביצוע בכל הפרטים.  תודה רבה

אלה גוטמן – טיול ליפן

שלום לצוות יעדים, שוב תודה על טיול מאורגן, מוקפד, מעניין ומרתק. תודה גדולה לצוות שירותי הקרקע ותודה מיוחדת למדריכה המעולה דר’ דלית בלוך. טיול ליפן בתקופת פריחת הדובדבן

פרומית ארגוב – סיור ברמלה, שלוש הדתות

עופר, כאחת שהשתתפה בטיול הראשון, ממליצה בחום. הטיול מרתק, מעשיר בידע, מיוחד, מגוון, עשיר במראות ,בצבעים וטעמים,  והחשוב מכל בהדרכתו של עופר צבי האחד והיחיד.

דרום הודו

דנה גזית – טיול לדרום הודו

המסלול שנבחר בקפידה אכן ראוי ומהנה ביותר, מגוון ומרתק. כל הכבוד לעבודת הצוות של יעדים. בתי המלון מפתיעים, נוחים ונעימים. האוטובוסים היו נוחים מאוד. עופר, מדריך הטיול – לעילא ולעילא!! החוויה ההודית היתה כה חזקה, עצמתית ועמוקה בזכותו של עופר. קיסמו של עופר ובקיאותו הרב תחומית ילוו אותנו עוד זמן רב. זוהי זכות גדולה לטייל עימו. קסם מהלך. הצוות המקומי אחראי ומקצועי. הקשר בין עופר לצוות המקומי יוצא מן הכלל. צוות המשרד – רואי לשבח. אדיבות ומקצועיות לכל אורך הדרך. תודה לכם. נשמח לשוב להודו בהדרכתו של עופר צבי וליעדים נוספים המוצעים בחברת יעדים.

צרו איתנו קשר

השאירו פרטים והמומחים שלנו יחזרו אליכם בהקדם  

אזרבייג'ן

מה תרצו לחפש?