טיולים פרטיים לנוסע העצמאי

טיולים בהתאמה אישית לאוזבקיסטן

חברת יעדים טיולי תרבות וטבע

אוזבקיסטן קשורה לדרך המשי בה עברו שיירות הגמלים עמוסי בדי משי, תבלינים ואוצרות אחרים. דרך מסחר חשובה זו, חותכת מדבריות, פסגות הרים גבוהים ומושלגים, ומקשרת מזרח ומערב.

במקום בו פוגש המזרח את המערב מתחיל טיולינו: חיווה, עיר מוזיאון מוקפת חומה שנשתמרה יפה על מסגדיה ומדרסותיה. בוכרה היפה ברוכת השמש, עירו של אמיר טימור. סמרקנד היפה וטשקנט, עיר הבירה. אצלנו ביעדים, טיול לאוזבקיסטן מציע מכלול של דרכים מדבריות עם נאות מדבר, נהרות זכים והרים ירוקים. שווקיה מלאים בכל טוב, קהילה יהודית, מדרסות וארמונות ענק.

 

חברת יעדים טיולי תרבות וטבע

טיול לנוסע העצמאי

מטיילים עם המשפחה או עם קבוצת חברים? אנו נתכנן עבורכם במקצועיות ובקפדנות טיול בהתאם לבקשתכם. אנו נלווה אתכם לפני הטיול ובמהלכו. אנו מקפידים לעבוד רק עם ספקים ברמה הגבוהה ביותר, על מנת לוודא כי טיולכם יהיה חלום מיוחד.

חברת יעדים טיולי תרבות וטבע

המסלולים שלנו

טיול מקיף לאוזבקיסטן

טיול בתנאים טובים עם מדריך מקומי צמוד אל חיווה, עיר מוזיאון מוקפת חומה שנשתמרה יפה על מסגדיה ומדרסותיה. בוכרה היפה ברוכת השמש, עירו של אמיר טימור. סמרקנד היפה וטשקנט, עיר הבירה.

טיול ג'יפים אל אוזבקיסטן הלא מתויירת

טיול ייחודי אל נופי וכפרי הרי הפאן

פרומית ושלמה ארגוב – טיול לגיאורגיה

המסלול ותנאי הטיול היו מצויינים. מגוונים, טעמנו מכל מה שהיה לגיאורגיה להציע. שמעון מקצוען, במלוא מובן המילה, בעל ידע נרחב, נעים הליכות ומלכד את הקבוצה. עשה הכל למען הצלחת הטיול. צוות המשרד עמד לרשותנו בכל רגע ולכל הנדרש. עושים את מלאכתכם באהבה ובמסירות.

לניאל רונית ונפתלי – טיול לאלבניה

מסלול מוצלח ומגוון. כולל אזור הררי, עירים שונות ואזורי הרביירה. התנאים היו טובים מבחינת הלינה והארוחות. עופר המדריך היה מצוין. בעל ידע רחב מאוד, נעים וסבלני. המדריך המקומי והנהג היו מקצועיים ופעלו כנדרש.

אינדונזיה

אבנר חן – טיול לאינדונזיה

הי גולן, היה טיול מעולה ומדהים, וחברי הקבוצה נהנו מאד מהטיול וציינו לשבח את התנאים, ההדרכה של פיקי דיין ורמת הביצוע בכל הפרטים.  תודה רבה

שרה ויגאל אשד – טיול לסרי לנקה

לכל החברים בקבוצת ה”זכרונים המאושרים”, תודה על הקליטה החמה והמחבקת שעזרה לנו להתחבר לקבוצה המלוכדת. תודה מיוחד לעופר וכמובן לגולן, דליה וברק מחברת “יעדים”, היה מעניין, נעים וחוויה מרעננת, במיוחד בתקופה כל כך מאתגרת.

בורמה, דייגים באגם אינלה, צילום: משה שי

אילנה ואבי יובינר – טיול לבורמה

הטיול בבורמה היה מרתק ונינוח, ממש נפלא. מעולם לא ביקרנו בארץ שאוכלוסייתה כה נעימה ומשתפת פעולה בכל. (ואנו מטיילים הרבה בעולם) תכנון הטיול שהכנת היה מצוין.
שלוש המדריכות והמדריך מהחברה שבחרת היו מעולים, משתפי פעולה, והתאימו עצמם לכל רצונותינו. ממש התיידדנו איתם. ארבעת הנהגים גם הם היו שלווים, נהגו בזהירות ושיתפו פעולה כל העת. (ביקשנו לעצור הרבה פעמים כדי לצלם) המלונות היו מפנקים ומרשימים. המון תודה,

אלה וולדמן – טיול צלמים לטאיוואן

מסלול מגוון שמותאם לצלמים. בתי המלון, האוטובוס והאוכל היו מפנקים ונקיים, חלוקת זמן טובה שמתחשבת בתנאי הצילום. יובל היה קשוב לכל בקשה, עשה הכל כדי לפתור בעיות. המון ידע, מתובל בהומור. נעים, שקט, לא מלחיץ ומשדר מקצועיות ואמינות. טאיוואן היתה הפתעה בשבילי. ציפיתי למדינת עולם שלישי וגילית מדינה יפיפיה ומודרנית.

אריאלה קלדרון – טיול לקירגיזסטן

המסלול היה מגוון – נופים מגוונים, שילוב של טבע, אורבניות בתולית, עמקים, נהרות והרים. כל יום היה שונה מקודמו ולווה בהתפלאות. תנאי הטיול היו מעולים. הליכות מותאמות, קושי בהתאם לקבוצה, תנאי השינה, הארוחות, האוטובוס והמדריכה המקומית – אין מה לאמר. היה מעולה. על שמעון דיגה נותר רק לאמר – מדריך מעולה, רב ידע, אדם משכמו ומעלה. אני רואה את עצמי מצטרפת אליו לטיולים נוספים. לא נתקלתי מימי בצוות משרד שכזה. הרגשה של משפחתיות. תודה לדליה ורותם. צוות מעולה שבזכות אמשיך לנסוע עם חברתכם.

לאוס

ציפי סודרי – טיול ללאוס

לגולן שלום, חזרנו ממסע קסום בלאוס, חווינו חווית טבע ואדם. לאוס היא מדינה קסומה ויוצאת דופן, דרך החיים כאילו לא השתנתה נשארה כמו לפני מאה שנה – שדות האורז, מערות קרסטיות , ארמונות המלכים בלואנג פראבאנג. ועל זה יבואו על הברכה: גולן לובנוב, דליה, רותם וחברת יעדים אשר במסגרתה ובחסותה טיילנו. תודה ענקית, ממני ומחברי שטיילו איתי בלאוס

ראג'סטן

חני פאר – טיול לדרום הודו

עופר יקר, כפי שהבנת עוד בטרם רגלנו ביעד דרכה – זכית לצאת עם קבוצה שיש בידה נוסחה להצלחה. כל מה שצריך היה זה מדריך מוצלח לא פחות, והודו אחת על שלל גווניה, נופיה והניחוחות. מדריך שאין כמותו בכל העולם, הכי קרוב למושלם. או נאמר זאת בעצם כך, פשוט, אלוף התבונה והרגישות. בתום שבועיים נפלאים של יחד חשבנו שיפה לומר תודה, אתה את שלך עשית, יופי של עבודה. אז תודה על כל מה שהיה,על כל התורה המופלאה ועל או בראמה שיווה-יה, סליחה שרצינו השכמות מאוחרות אבל גם להספיק המון, וסליחה אם לא תמיד התייצבנו בזמן כמו שעון. תזכור אותנו בכל מסע נוסף שלך להודו ועם כל גראם מסאלה תה, המון הצלחה, חיבוקים ונשיקות ואחד נמסטה! בהערכה רבה, לך וליעדים,  מקבוצת ניצה ושושי

אסתר ספקטור ואברהם בוים – טיול לאוזבקיסטן

ליעדים שלום, חזרנו מטיול באוזבקיסטן בהדרכת אלון ויינר – הציפייה לטיול מוצלח התעוררה אצלי בזכות טיפולו המסודר של רותם.אכן, נהננו מעל ומעבר למצופה, לטובה! אלון הוא אוצר בלום של ידע בלתי נדלה. הוא אדם שליו במיוחד ומעניק מכול הלב. שמחתי להכיר את חברת יעדים שהתגלתה כחברה אמינה ויותר מזה.

דפנה פייר – טיול לצ’ילה, ארגנטינה וברזיל

הטיול היה מדהים. המדריך, משה מנע, אין כמוהו. איש אשכולות, נעים הליכות, נהנה לגרום לנו להנות ולחוות את הטוב ביותר. נקווה לימים טובים יותר שנוכל להמשיך ולטייל בעולם. המשיכו לתכנן לנו טיולים לידעים מעניינים.

מלכי ומיקי דמשק – טיול לרג’סטאן הודו

עופר שלום, חזרנו מטיול יוצא דופן במדינת רג’סטאן בהודו. מדובר בטיול עומק לא שיגרתי, ידיעותיך הבלתי נדלות בתחומים השונים, היסטוריה, מדיניות,פוליטיקה, מנהגים, שפות, דתות, מיתולוגיה, אוכלוסיה, אומנות וגאוגרפיה, הפכו את הטיול ליוצא דופן כזה שקורה לך פעם בחיים. נועם הליכותיך, התחשבותך בחברים ובתנאים, נתת מענה לכל פניה בחפץ לב וברוח טובה, שליטתך בשפת ההינדו, יכולתך ליצור יחסי עבודה מצוינים עם נותני שירותים ומקומיים שאירחו אותנו תרמו רבות, כל אילו גרמו להצלחת הטיול והבאתו לרמה שנראית רק לעתים רחוקות, על כך אנו מודים לך

צרו איתנו קשר

השאירו פרטים והמומחים שלנו יחזרו אליכם בהקדם  

אוזבקיסטן

מה תרצו לחפש?