רוסיה

הטיולים הבאים

הטיולים יעודכנו בהקדם‎

הטיולים שהיו

ללא תאריך יציאה
ללא תאריך יציאה
ללא תאריך יציאה
בהדרכת דניאל גולדנברג
10 ימים
ללא תאריך יציאה
בהדרכת דניאל גולדנברג
9 ימים

צוות המומחים שלנו כאן לסייע לכם. השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

למה מטיילים ממליצים על ״יעדים״?

צביה וצביקה פרנס – טיול לרוסיה

אנו מבקשים להביע את הערכתנו ותודתנו הרבה לחב’ יעדים – לגולן ודליה, וכמובן למדריכתנו המופלאה דניאל גולדנברג, על החוויה הנפלאה שזכינו בה במסגרת טיולנו לרוסיה. תחילה, על הלוגיסטיקה והארגון המוקפדים – בתי המלון ומיקומם, המסעדות, המוזיאונים, המופעים, ואפילו מקומות הישיבה המיוחדים ברכבת לסט’ פטרסבורג …הכל היה פשוט מושלם ( וזה כידוע לא קורה מעצמו …). אין ספק שאת הצלחת הטיול הנפלא הזה אנו חייבים לדניאל שחשפה בפנינו את צפונות רוסיה. הידע המעמיק והמופלא שלה – בהיסטוריה, פוליטיקה, אמנות, ספרות, תרבות, רחשי הלב של העם בתקופות השונות ומה לא – העשירו אותנו וילוו אותנו עוד תקופה ארוכה.

אורה קרן – טיול לרוסיה

לגולן –מחברת “יעדים”, אתמול שבתי מטיול ברוסיה שהתמקד במוסקבה, סנט פטרבורג וסביבתן. אין מילים בפי לתאר את שביעות רצוני מטיול זה. כמי שנסעה לעשרות מדינות בעולם, אני חייבת לסכם ולומר שהיה טיול מעולה !!! בהזדמנות זו אציין שהקשר עם משרדכם, טרם הטיול, אתך, עם דליה ובעיקר עם רותם – היה נעים וענייני. תודה לכל מי שהיה לו חלק בארגון וביצוע טיול יפהפה ומהנה זה.מי ייתן ודניאל גולדנברג תרחיב את מגוון הארצות שהיא מתמחה בהדרכה בהן ואוכל שוב להנות מכול מה שהיא מעניקה בחום אנושי רב לנוסעים עמה. בהחלט אמליץ לחברי. עלו והצליחו והמשיכו לשמור על רמה הכי גבוהה שניתן.

רוסיה

טיול לרוסיה – מוסקבה וסנט פטרבורג

בשובנו מטיול למוסקבה וסנט פטרבורג ברצוננו לציין את הרמה והאיכות הגבוהים של המסע. הטיול היה מלמד, מעניין, מסקרן, מעשיר ומעורר חשיבה. המסלול זימן מגוון שפתח צוהר לעוד ועוד היבטים רבים ושונים.
ראויה לשבח ההדרכה של דניאל גולדנברג, שבזכות שפע ידיעותיה וכישוריה, הצטיינה בשזירת שפע הסיפורים לכדי נרטיב רוסי מורכב ורב-מימדי, שמגלם היסטוריה, תרבות, סוציולוגיה ואנתרופולוגיה.
תודה מיוחדת ל”יעדים”

מיכאל סימה – טיול לרוסיה

אני רוצה להביע לחב’ יעדים את מלוא תודתנו והערכתנו עבור החוויה המרגשת בה זכינו במהלך טיול זה, שתלווה אותנו עוד שנים רבות. מבחינתנו זה היה טיול בוטיק שבו התכנון הלוגיסטי היה מצוין. המלונות נבחרו בקפידה במקומות מרכזיים בערים מוסקבה וסנט פטרבורג, תזמון ההסעים ושינוע המזוודות היה מופתי . אך יותר מכל נזכור באהדה מיוחדת את המדריכה המצויינת שלנו ,דניאל גולדנברג, שהיתה ,מבחינתנו, הרוח החיה וגולת הכותרת של הטיול בכללותו. באמצעות מעלותיה המקצועיות, הידע האינסופי והמעמיק שלה בהסטוריה, בתרבות ובאומנות של אמא רוסיה כמו גם ידיעותיה ובקיאותה בסבך הפוליטיקה הרוסית, הספרות והאדריכלות.

נורית ואלדד מרחב – טיול לרוסיה

לחברת יעדים שלום, הצלחה של טיול תלויה במספר גורמים: אוטובוס, מלונות חברי הקבוצה ומזג האויר אך בעיקר בהולך בראש הנושא על גבו את המעמסה, זהו מדריך הקבוצה. כמטיילים ותיקים כולל בטיולים מאורגנים מצאנו לנכון להודות לחברתכם על הארגון, הטיפול, והשרותים הנלווים. מגילנו המתקדם ולאחר טיולים רבים ברחבי העולם, חלקם טיולים מאורגנים, כאשר החלטנו להצטרף לטיול לרוסיה קבלנו המלצה חמה מחבר שאף הוא בתחום הדרכת טיולים שאמר באלו המילים “לרוסיה רק עם דניאל”. אכן זכינו בכל הקופה, פגשנו עלמה שהעניקה יחס אישי לכל בקשה ופניה. התנהלות בסובלנות וסבלנות אין קץ. בעלת ידע רב. על כך אנו מבקשים להודות לך מקרב לב.

גרשון ברומברג – טיול לרוסיה

אחרי עשרת הימים שבילינו ביחד ברצוני לשתף אתכם בדעתי על הטיול .מערכת ההסעות של הטיול עבדה למופת. המלונות היו ברמה גבוהה (לדעתי) והשביעו את רצוני. המסעדות אליהם דניאל לקחה אותנו היו ברמה טובה מאד ובכל אחת מהן היה משהו מיוחד וכולן השביעו את רעבוננו. לא היה לנו שום רגע דל ובכל דקה ודקה היה לנו מה לעשות.דניאל !!!!! מדריכתנו היקרה שבגילה יכלה בקלות להיות הבת של כל אחד מהמטיילים הייתה בעצם האמא שלנו בטיול . הדאגה שלה לכל פרט ופתרון בעיות ( שכמעט ולא נוצרו ) מידי. הידע שלה וההסברים שלה היו מדהימים.

עדנה ומנחם רונן – טיול פרטי לסנט פטרבורג

לרותם קלמר, האופריטור ביעדים טיולי תרבות וטבע, לדליה, ולגולן לובנוב, שלום רב, רצינו שתדע… ארגון לוח הזמנים האינטנסיבי בפרק הזמן הקצר, התאים לנו…ונהנינו מכל מה שראינו וחוינו… מראות העיר הנפלאה הזו, על בניניה המפוארים, רחובותיה הנקיים, המוזיאונים רבי העוצמה, הכנסיות המרשימות והנהר על ספינותיו, וכן אנשיה ותייריה, נחרטו בזכרוננו וילוו אותנו לאורך זמן….
אנו מודים לך בפרט ולחברת ‘יעדים’ בכלל על הארגון, ההקפדה על הפרטים, והביצוע של טיול נפלא בעיר נפלאה בחברה טובה !
מקוים להמשיך ולטייל אתכם עוד שנים רבות וטובות

צרו איתנו קשר

השאירו פרטים והמומחים שלנו יחזרו אליכם בהקדם  

מה תרצו לחפש?