טיולים מאורגנים לרוסיה

טיולים קרובים לרוסיה

הטיולים יעודכנו בהקדם‎

הטיולים שהיו

ללא תאריך יציאה
ללא תאריך יציאה
ללא תאריך יציאה
בהדרכת דניאל גולדנברג
10 ימים
ללא תאריך יציאה
בהדרכת דניאל גולדנברג
9 ימים

צוות המומחים שלנו כאן לסייע לכם. השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

למה מטיילים ממליצים על ״יעדים״?

רוסיה, ממוסקבה לסנט פטרסבורג

 

טיול לרוסיה הינו מסע אל המדינה הגדולה בעולם, מדינה פראית על שום אקלימה התרבותי המהול בין מזרח ומערב. נבקר בעריה הגדולות מוסקבה וסנט פטרסבורג ונטעם מאזור הפריפריה הציורי הרוסי.

 

ננסה לענות יחד על אחת השאלות החמקמקות בכל חברה – מה היא נפשה של רוסיה? נפש שנמצאת מעבר למוזיאונים, רחובות, מסעדות ובניינים, אך גם בכל אחד מהם. אם חשקה נפשכם במפגש אמיתי, מרגש ומעורר מחשבה, רוסיה מחכה לכם!

 

בטיול מאורגן לרוסיה נבקר במוסקבה ובאתריה המרכזיים, ביניהם הכיכר האדומה הנודעת, מתחם הקרמלין המרהיב, הכולל את פארק אלכסנדר, את מוזיאון הנשקייה ואוצרות הצארים. נבקר גם בעיר ולדימיר, אחת מעיירות “טבעת הזהב”- אזור הפריפריה הרוסי. טבעת הזהב של רוסיה הוא כינוי ל-8 ערים עתיקות הערוכות כטבעת סביב מוסקבה, ומשמשות כמעין מרכזי תרבות למורשת והיסטוריה. לסיום הטיול נגיע אל העיר סנט פטרסבורג, תיבת האוצרות של מזרח אירופה. נבקר באתרים החשובים כמו מוזיאון האומנות הגדול בעולם – ההרמיטאז’ ועוד מצודות, קתדרלות וארמונות.

 

לחברת יעדים טיולי תרבות וטבע ניסיון רב בטיולים לרוסיה, חלקם מתקיים בתקופת הלילות הלבנים! הטיולים שלנו לרוסיה מבוססים על בתי מלון ברמה טובה מאוד, מופעי פולקלור, רכבת מהירה ממוסקבה לסנט פטרסבורג והם נערכים בקבוצות קטנות. צרו קשר לטיולים לרוסיה

צרו איתנו קשר

השאירו פרטים והמומחים שלנו יחזרו אליכם בהקדם  

מה תרצו לחפש?