טיולים מאורגנים לפנמה

טיולים קרובים לפנמה

הטיולים יעודכנו בהקדם‎

הטיולים שהיו

ללא תאריך יציאה
בהדרכת דניאל גולדנברג
19 ימים
ללא תאריך יציאה
בהדרכת נעה רגב
13 ימים

צוות המומחים שלנו כאן לסייע לכם. השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

למה מטיילים ממליצים על ״יעדים״?

פנמה, לא רק תעלה

 

מדינת פנמה היא פנינה בין שני אוקיאנוסים. הרפובליקה של פנמה נמצאת בקצהו של הקשר היבשתי בין אמריקה הצפונית לאמריקה הדרומית. אינדיאנים, ספרדים, צרפתים וצפון אמריקאים יצרו מורשת תרבותית ייחודית. יערות גשם, ביצות ענק, שפע שמורות טבע ואיים, ניצני תרבות עתיקה ושבטים אינדיאנים לצד שרידים המעידים על התפתחות תרבותית מוקדמת. במשך אלפי שנים התקיימו שבטי האינדיאנים של מרכז אמריקה ללא מפרע – תרבויות האינקה, המאיה והאצטקים.

 

משמעות שמה של פנמה היא “שפע פרפרים” ובטיול לפנמה נפגוש טבע נפלא – מעל 900 סוגי ציפורים, מעל 10000 סוגי צמחים ומעל 1500 איים וכולם נמצאים במקום אחד. עושר הצמחייה והחי כה גדול, אפילו יותר מאשר בקוסטה ריקה השכנה. תעלת פנמה היא אחד מהפלאים ההנדסיים הגדולים בעולם, שם נצפה שם בספינות החוצות אותה בדרכן מהאוקיאנוס האטלנטי לאוקיאנוס השקט.

 

טיול מאורגן לפנמה כולל את העיר פנמה סיטי בה נצא לסיור רגלי בעיר העתיקה, באזור הקולוניאלי קסקו ויאחו התוסס. שם נראה גלריות, מסעדות ובתים היסטוריים עתיקים. כיכר צרפת המפורסמת לתצפית מרהיבה על גורדי השחקים התמירים שנותנים ביטוי חיצוני לאחת המדינות המתפתחות ביותר בעולם. פנמה מציעה למטיילים תשתית תיירותית מפותחת כמו מלונות מפנקים ואוכל טעים, שלל אפשרויות של טיולים בערים וכפרים לצד נופים נפלאים.

 

חברת יעדים טיולי תרבות וטבע  מתמחה בטיולים למרכז אמריקה ובפנמה, בקבוצות קטנות ובמסלולים מיוחדים – צרו קשר לטיול מאורגן לפנמה בשילוב עם קוסטה ריקה.

צרו איתנו קשר

השאירו פרטים והמומחים שלנו יחזרו אליכם בהקדם  

מה תרצו לחפש?