טיולים מאורגנים לקובה

טיולים קרובים לקובה

הטיולים יעודכנו בהקדם‎

הטיולים שהיו

ללא תאריך יציאה
בהדרכת דניאל גולדנברג
19 ימים
ללא תאריך יציאה
בהדרכת דניאל גולדנברג
15 ימים
ללא תאריך יציאה
בהדרכת משה מנע
16 ימים
ללא תאריך יציאה
בהדרכת נעה רגב
13 ימים

צוות המומחים שלנו כאן לסייע לכם. השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

למה מטיילים ממליצים על ״יעדים״?

קובה, מהאוונה לטרינידד

 

קובה הוא הגדול שבין האיים הקריביים. קובה שוכנת בין הים הקאריבי לאוקיינוס האטלנטי. טיול קסום זה אל מרכז אמריקה והאיים הקאריביים משלב את התרבות, המוסיקה והסיפור המרתק של קובה, המעוז הקומוניסטי, בו הזמן קפא מלכת והרגשות פורצים במוסיקה ובמחול. סיגרים, ערים קולוניאליות, מוזיקה קובנית, מכוניות משנות ה-50, שדות קני סוכר, מועדוני סלסה וחופים זהובים.

 

טיול אל קובה הוא מסע במנהרת הזמן. קובה היא מדינה מסקרנת ומרתקת שהייתה סגורה לעולם המערבי שנים רבות ונפתחה רק בתחילת שנות התשעים, והיא עדיין אחד המעוזים האחרונים של הקומוניזם בעולם.  במסע שלנו נחצה את קובה לכל אורכה: נטייל בהוואנה, בשדות הטבק, נבקר בסנטיאגו דה קובה ונדבר על המוזיקה, המכוניות ואיך החיים בקובה בגובה העיניים.

 

טיול מאורגן לקובה כולל את הוואנה, בירת קובה, תמצית החיים הקובניים, עיר ידידותית המונה שני מיליון תושבים, בעלת עבר קולוניאלי מפואר המתבטא בכיכרות וברחובות של העיר העתיקה, בניינים קולוניאליים מרשימים הנשמרים היטב ומתחדשים בתמיכת אונסקו – אתרי מורשת עולמיים. במערב קובה נפגוש את אזור גידולי הטבק, המקום הירוק ביותר ובסיס הכלכלה של המדינה בתחילת דרכה. נבקר בחווה לגידול ויבוש עלי טבק שאותם נראה הופכים לסיגרים בהוואנה. נבקר בסנטה קלרה עם המוזוליאום המפורסם של ארנסטו גווארה המכונה צ’ה, נטייל בסיינפואגוס,  עיר נמל עשירה שהוקמה על ידי מתיישבים צרפתים וכמובן בטרינידד, אחת הערים היפות בקובה, שם נשתתף בשיעור סלסה.

 

חברת יעדים טיולי תרבות וטבע מתמחה בקובה ובתרבותה, פנו אלינו לטיולים לקובה או לטיולים לקובה וקוסטה ריקה, בקבוצות קטנות ובמלונות טובים.

צרו איתנו קשר

השאירו פרטים והמומחים שלנו יחזרו אליכם בהקדם  

מה תרצו לחפש?