קובה

הטיולים הבאים

הטיולים יעודכנו בהקדם‎

הטיולים שהיו

ללא תאריך יציאה
בהדרכת דניאל גולדנברג
19 ימים
ללא תאריך יציאה
בהדרכת דניאל גולדנברג
15 ימים
ללא תאריך יציאה
בהדרכת משה מנע
16 ימים
ללא תאריך יציאה
בהדרכת דניאל גולדנברג
17 ימים

צוות המומחים שלנו כאן לסייע לכם. השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

למה מטיילים ממליצים על ״יעדים״?

עופרה אור – טיול לקובה, קוסטה ריקה ופנמה

אתמול שבנו מטיול במרכז אמריקה. אין מילים בפי לתאר את שביעות רצוני מטיול זה. כמי שנסעה לעשרות מדינות בעולם, הרוב עצמאית ומעט במאורגן, אני מכירה את החסרונות והיתרונות של כל אחד מהסוגים הללו, ואני חייבת לסכם ולומר שהיה טיול מעולה!דניאל דאגה לנו ותמיד ניסתה לפנק אותנו בכול מה שניתן. זה כלל לא דבר מובן מאליו ולכן ראוי להערכה רבה.בהזדמנות זו אציין שהקשר עם משרדכם, טרם הטיול, אתך, עם דליה ובעיקר עם רותם – היה נעים. תודה לכל מי שהיה לו חלק בארגון וביצוע טיול יפהפה ומהנה זה.

 

מירי ששון – טיול לקובה וקולומביה

תרבות מרתקת וקסומה, סלסה וקומביה בערבוביה, צבעים שובי עין, קפה, טבק ורום לחיים! ובסך כך צועדים מטיילי יעדים. ובראש המנווט משה מנע במסע מרתק.
תקצר היריעה מלהכיל את כל הנפלא. אי אפשר לפסוח על קרנבל “מלחמת הפרחים” בברנקייה. נשאר לומר תודה ענקית לך משה על כל מה שלנו נתת. על המר והמתוק על הכיף ורוב הטוב.
תודה ענקית בחום ואהבה לציפי שלנו. תמשיכי לארגן לנו חוויות בעוד מסעות. ואחרון אחרון חביב לצוות יעדים, גולן, דליה לילי על המסלול הנפלא והארגון המוצלח. יישר כוח!!!!!

יאיר וישראלה אלוני – טיול לקובה וקוסטה ריקה

שלום רב, המסלול נבחר בצורה מעולה בהתחשב לזמן שהוקצב לטיול. תנאים מעולים, אוטובוסים נוחים, בתי מלון טובים. השימוש במערכות השמע – דבר טוב מאוד. מדריך הטיול שלט היטב בטיול ובמטיילים , גילה ידע רב בחי ובצומח.תודה מיוחדת לצוות המשרד. מסלול טוב מאוזן ומעניין. תנאי הטיול מצוינים. צוות מקומי טוב מאוד. אלוני ישראלה ויאיר

סרי לנקה

אתי קריסטל – טיול לקובה, קוסטה ריקה ופנמה

מסלול הטיול היה מרתק ביותר, ניכר שהושקעה מחשבה רבה בתכנון. היה זה טיול שלא ישכח. דיצה- אין כמוה, ידע חובק עולם, מעשירה אותנו בהרצאות מעמיקות. בעלת יחסי אנוש נדירים, תקשורת בין אישית עם כל אדם ותשומת לב ויחס אישי לכל אחד מהקבוצה. תודה לך, גולן, על תשומת הלב האישית על המעקב והעזרה מרחוק. נהניתי מכל דקה לכל אורך הדרך. תודה מעומק לב. אתי קריסטל. ינואר 2014

כרמלה יודן – טיול לקובה ומקסיקו

זכינו בטיול לקובה-ומקסיקו במדריכה המקסימה דניאל .מדריכה שהיא אוצר בלתי נדלה של ידע מקיף, רחב עמוק פיקנטי ובעיקר מ ר ת ק!!! דניאל הצליחה בצורה יוצאת מהכלל להדריך קבוצה מאד נחמדה אך לא צעירה. ברגישות רבה היא ידעה לדאוג ולטפל בכל אחד ואחת ולהענות לבקשות ולהגשים משאלות. תשמרו על האוצר בדמותה של דניאל .נשמח לצאת איתה לטיולים ליעדים נוספים!

 

צרו איתנו קשר

השאירו פרטים והמומחים שלנו יחזרו אליכם בהקדם  

מה תרצו לחפש?