טיולים מאורגנים לבוסניה

טיולים קרובים לבוסניה

הטיולים יעודכנו בהקדם‎

הטיולים שהיו

ללא תאריך יציאה
ללא תאריך יציאה
בהדרכת ד”ר דיצה קמפלר
10 ימים

צוות המומחים שלנו כאן לסייע לכם. השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

למה מטיילים ממליצים על ״יעדים״?

בוסניה הרצגובינה

 

בוסניה הרצגובינה היא מדינה השוכנת באזור הבלקן, היא אחת מהרפובליקות היוגוסלביות לשעבר. בבוסניה הרצגובינה, כמו אצל שכנותיה נמצא נופי טבע יפים, אוירה נעימה ואוכל טעים – כאן לאורך ההיסטוריה נפגשו תרבויות המזרח והמערב. טיול לבוסניה הרצגובינה הוא מסע מרתק למדינה שטרם השלימה את התהוותה, בה נפגוש כמה מ”סודותיהן” של כתות דתיות מיוחדות כמו הבוגומילים ברדימיליה והדרווישים בבלגאי .

 

טיול מאורגן לבוסניה הרצגובינה כולל את העיר מוסטאר, הקרויה על שם הגשר העתיק שנבנה מחדש בליבה. נבקר גם בסרייבו העותומנית, האוסטרית, היוגוסלבית, היהודית והעכשווית, העיר שהייתה, לטוב ולרע, סמל מרשים ביותר לרב תרבותיות של הבלקן.

 

סרייבו הינה אחת הערים המרתקות ביותר בבלקן. לעיתים מכנים אותה “ירושלים של אירופה”, זאת בגלל היותה הקלידוסקופ של הבלקן בגלל היותה מרכז דתי חשוב של הקהילות הדתיות שנמצאות בבבוסניה הרצגובינה. ניסע ונחצה את הרי ביילשניצה היפיפיים ונרד לעמק נהר הדרינה. ניסע לאורך הנהר עד לווישגראד, בה ניצב “הגשר על הדרינה” – גיבור ספרו של איוו אנדריץ’, חתן פרס נובל לספרות, ואתר נוסף ברשימת המורשת העולמית של אונסק”ו.

 

טיול לבוסניה הרצגובינה משלב לרוב את מונטנגרו, זהו טיול בטעם של פעם, ערים שישן וחדש נפגשים בהן במגוון תרבותי ייחודי, גשרים עתיקים המאפשרים מפגשים אלה ומספרים את סיפורם, המון ירוק ושפע של מים  – צרו קשר לטיולים לבלקן

צרו איתנו קשר

השאירו פרטים והמומחים שלנו יחזרו אליכם בהקדם  

מה תרצו לחפש?