יעדים טיולי תרבות וטבע

טיולים מאורגנים

טיולי איכות לעולם הרחב בקבוצות קטנות, במסלולים יצירתיים עם מיטב המדריכים חוויה אחרת, מרתקת ומיוחדת

אפריקה

אירופה

אמריקה הלטינית

המזרח הרחוק והפסיפיק

איחוד האמירויות

מרכז אסיה והאמירויות

מזרח תיכון

צוות המומחים שלנו כאן לסייע לכם. השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

למה מטיילים ממליצים על ״יעדים״?

יפן

חנה מר חיים – טיול ליפן

תמהיל טוב של תרבות עתיקה וחיים מודרניים. תנאים טובים מאוד. מלונות טובים טובים, אוטובוסים טובים, חברת תעופה טובה. היה נהדר, אחד הטיולים הטובים שעשינו!

כרמלה שפרן – טיול לויאטנם, יונאן וקמבודיה

שלום לכל העוסקים במלאכה – ברק, גולן ולכל שאר אנשי יעדים – אני רוצה להודות לכל מי שאיפשר את הטיול הזה והפך אותו לטיול בלתי נשכח. אני מצפה בקוצר רוח להרפתקאה הבאה.

ציפי סודרי – טיול למדגסקר

חזרנו ממסע קסום במדגסקר – האי שמרבית החי והצומח המיוחד שבו נמצא רק בו. האי שהוא בית לאומה האפרואסיינית היחידה בעולם. מדריך הטיול – ד״ר אבי שפיר – הוביל אותנו בין יערות גשם ולמורים , לשוניות אלמוגים ויערות קוצניים הזויים במופעם. ראינו עצי באובב נישאים וזיקיות בשלל צבעים, ״יער״ סלעי אבן ומפרצי טורקיז קסומים. טעמנו ממטעמי המקום בכפרי דייגים, על חופים צחורי חול וירוק של יערות עד.חווינו חווית טבע ואדם מיוחדת וייחודית ועל זה יבואו על הברכה: גולן לבונוב וחברת יעדים אשר במסגרתה ובחסותה טיילנו. דליה, רותם, דויד דבי וד”ר אבי שפיר שהוביל אותנו בשטח, נוכחותו כמדריך ואדם מיוחד הביא את הטיול לחוויה יוצאת דופן.

חיה ומשה מאירצ’ק – טיול לאוזבקיסטן וקירגיזסטן

לצוות יעדים שלום, חזרנו לפני מספר ימים מטיול מופלא בדרך המשי: אוזבקיסטן וקירגיסטן (קבוצת דוד תירוש).

רצינו להודות לכם על טיול מקסים שהרחיב את אופקינו, ארגון נהדר, מדריך מעולה (אלון ויינר). כל הכבוד לחברת יעדים! שנה טובה וחג שמח. המשיכו כך!

 

טיול לפרו

לגולן וכל צוות יעדים.
חזרנו לפנות בוקר מטיול בפרו. טיול מהחלומות. רצינו להודות לך אופן אישי על כל הטוב והפינוק שקיבלנו ממך ומהצוות שלך. החל באיכפתיות והדאגה שלכם במשרד בארץ ובהמשך הטיפול המפנק שקיבלנו בפרו. המדריכים המקומיים צוות המלווים כולל טבח ואנשי המטבח שליוו אותנו במחנה האוהלים. הרגשנו כל דקה את המסירות והרצינות שלכם בטיפול בנו.
תודה מיוחדת לדיצה המדריכה שהכינה לנו טיול מדהים והדרכה מעניינת ומעמיקה .

זהבה בוסתן – טיול להודו – רג’סטאן

בוקר טוב מיכל, חזרנו אתמול בערב מהטיול המהמנה והמיוחד בהודו. רציתי להודות לך על הארגון המוצלח, בחירת אתרי הטיול והמלונות, שהיה לו חלק נכבד ומרכזי בהנאה הכוללת שהיתה לנו. המדריכים שהועמדו לרשותנו במרבית המקומות היו מצויינים. תגובתך המהירה לכל בקשה שלנו שהועברה לך על ידי שפרה והענקת פתרון מידי ומספק לא מובנת מאליה וראויה להערכה.
בקיצור, אם לסכם במילה אחת את מה שרציתי לומר -תודה. ובשתי מילים – תודה רבה.

רות שרר – סיור בירושלים – בעקבות העדות הנוצריות בארץ הקודש

עופר היקר, מעכלת עדיין את חוויות היום והמידע הרב שהעתרת עלינו.ההיכרות עם העדות הנוצריות בירושלים היתה מובנית ומרתקת. מי מאיתנו לא ביקר בחלק מהמקומות? אך הסיור בהדרכתך עופר, שפך נופך אחר ומשמעות עמוקה על המרקם הייחודי כל כך של הרובע הנוצרי.בקיצור, מחכה לסיור הבא!

 

חנה הייזלר – טיול לאלבניה ומקדוניה

אתמול חזרנו מטיול מקיף ומופלא לאלבניה ומקדוניה, והראש עדיין קצת שם.. מה לא היה לנו?
ערים המשלבות ישן וחדש, פסגות הרים מושלגים באלפים האלבנים, שייט באגמים צלולים ותכולי מים (ועוד נהרות ומעיינות מקסימים בשפע עוצר נשימה), היסטוריה עתיקה ומרתקת, ערי מוזיאון בעלי שכונות עתיקות וציוריות, תרבות מיוחדת ומקסימה עם אנשים חמים וידידותיים, וכמובן הקפה המצוין! אלבניה וצפון מקדוניה הן יעד מרתק, יפהפה ומיוחד, ובהחלט מומלץ!

כרמלה יודן – טיול לקובה ומקסיקו

זכינו בטיול לקובה-ומקסיקו במדריכה המקסימה דניאל .מדריכה שהיא אוצר בלתי נדלה של ידע מקיף, רחב עמוק פיקנטי ובעיקר מ ר ת ק!!! דניאל הצליחה בצורה יוצאת מהכלל להדריך קבוצה מאד נחמדה אך לא צעירה. ברגישות רבה היא ידעה לדאוג ולטפל בכל אחד ואחת ולהענות לבקשות ולהגשים משאלות. תשמרו על האוצר בדמותה של דניאל .נשמח לצאת איתה לטיולים ליעדים נוספים!

 

גרמניה

דפנה ויוסי ריינברג – טיול לגרמניה

מסלול הטיול היה מגוון וממצה, כפי שתוכנן מראש. מדריכת הטיול, דיצה, מצויינת! מהטובים ביותר שהיו לנו.

סרי לנקה

פרופ’ חיים שלזינגר – טיול לסרי לנקה

המסלול היה מגוון ומעניין ותנאי הטיול היו טובים. עופר הוא מדריך ברמה גבוהה. בעל ידע רב בכל נושאי הטיול. איש מקסים, רגוע ואכפתי. אמליץ בפני כול חברי.

חנה אקרון – טיול לסרדיניה וקורסיקה

תודה רבה על טיול מאוד מוצלח, לסרדיניה קורסיקה. וכמובן תודה רבה על כל הצ’ופרים, קפה וגלידה הרגשנו כמו ביום כיף.
כרגיל דיצה קמפלר הייתה מדהימה !! הידע, ההסברים, הדאגה לכולם. הארגון, היכולת להשיג עבורינו מנותני השירות הכל בדרכי נעם. עוברת באוטובוס עם מפה ומסבירה לכל כמה מטיילים לחוד.
המסלול מעניין והנופים באמת עוצרי נשימה.