אודותינו
אודות חברת יעדים

אודות חברת יעדים
טיולי תרבות וטבע

אודותינו

חברת יעדים טיולי תרבות וטבע

הסיפור מאחורי השם

אנו מאמינים שטיול הוא קודם כל הגשמת חלום! אנו מאמינים שאנו לא רק מתכננים טיולים מדהימים, אלא גם חוויות בלתי נשכחות המשלבות הרפתקה ויוקרה. עבורנו, לכל טיול יש סיפור קסום שמחכה שיספרו אותו.

חברת יעדים טיולי תרבות וטבע הוקמה על ידי גולן לובנוב והינה חברת טיולים גיאוגרפים המקפידה על איכות טיוליה ותוכנם לצד מחירים הוגנים. חברת יעדים הינה חברה מקצועית המתבססת על הידיעה שרק מטיילים מרוצים הם מטיילים חוזרים, אשר רואים בחברה את ביתם. אנו נעשה הכול שחברת יעדים טיולי תרבות וטבע תהיה לביתכם לטיולים בעולם.

“לכל טיול יש סיפור קסום שמחכה
שיספרו אותו”

צוות חברת יעדים טיולי תרבות וטבע הינו צוות מקצועי ומנוסה, מיומן בבניית מסלולי טיול ומקפיד מאוד על אכפתיות ואדיבות. אנו מאמינים שצוות המשרד והמדריכים הם שעושים את כל ההבדל.

אנו מאמינים כי רק מטיילים מרוצים
הם מטיילים שחוזרים ורואים בחברה את ביתם.

גולן לובנוב, מנכ״ל ״יעדים״

חברת יעדים טיולי תרבות וטבע

4 הערכים של חברת יעדים

מדריכים

אנו מאמינים שהמדריך הוא האיש שעושה את הטיול. המדריכים שלנו טיילו רבות ביעדים שלהם והם מהמובילים בענף הטיולים. הם משלבים ידע רב לצד יחסי אנוש ואדיבות. המדריכים שלנו שותפים מלאים בתכנון ויצירת הטיול ויעשו הכל למען הצלחתו! המדריכים הם גאוותנו הגדולה.

מקצועיות

אנו מאמינים שמקצועיות ומצוינות הם הבסיס להצלחת הטיול. אנו מוציאים טיולים רק ליעדים בהם יש לנו ולמדריכנו הכרות מעמיקה וניסיון רב. אנו מקפידים על הפרטים הקטנים, על אכפתיות והכל כחלק מאופי חברת יעדים.

שירות

כחברה המאמינה כי רק מטיילים מרוצים הם מטיילים שחוזרים, אנו מקפידים על שירות שרואה את המטיילים כחלק אינטגרלי מהצלחת החברה. “אנו כאן בשבילכם” עם חיוך לכל שאלה ובקשה. רוב מטיילנו הם מטיילים חוזרים ועל כך גאוותינו.

חדשנות

על מנת להיות חברה חדשנית אנו מקפידים לשתף ולחבר בין המדריכים, צוות המשרד, הסוכנים המקומיים וכמובן חוות הדעת שלכם, המטיילים. רק כך נוכל לחדש ולפתח מחלקות טיולים חדשות כמו יעדיםcool וכמובן לצאת ולהכיר, לתכנן ולפתוח יעדים חדשים ומרתקים בעולם הרחב.

חברת יעדים טיולי תרבות וטבע

צוות המדריכים שלנו

כחברה המאמינה כי רק מטיילים מרוצים הם מטיילים שחוזרים, אנו מקפידים לעבוד רק עם מדריכי ומדריכות יעדים. המדריכים שלנו שותפים מלאים בתכנון ויצירת הטיול ויעשו הכל למען הצלחתו! המדריכים שלנו טיילו רבות ביעדים שלהם והם מהמובילים בענף הטיולים. הם משלבים ידע רב לצד יחסי אנוש מעולים. המדריכים הם גאוותנו הגדולה.

רואנדה

ד”ר קרינה טייכנר – טיול לאוגנדה ורואנדה

אודותינו

מסלול הטיול היה מצויין, ציון לשבח למדריך אבי שפיר שהכניס את שמורת  ishasha national park למרות שלא היתה בתכנית. האוכל והמלונות היו ברמה גבוהה, הצוות המקומי היה מצויין וכמובן אבי שפיר.

קוריאה

אילנה ואבנר רונן – טיול לדרום קוריאה

אודותינו

נהנו מאוד מהטיול. בראש ובראשונה מהמדריכה – דיצה – טובה מאוד מבחינת הידע הרב, המנהיגות והרגישות לצרכי האנשים. הטיול היה מטורגן היטבץ המסלול היה מגוון, חשף אותנו לטבע, לנופים, לכלכלה, למקדשים ולמסורת. זכינו לקבל תמונה מקיפה של קוריאה. נשמח להשתתף בטיולים נוספים בעתיד.

אודותינו

אמה ויורם – טיול לפולין

אודותינו

ביום ראשון שבנו מטיול מושלם לפולין. הבטחת שהטיול יהיה מוצלח ואכן קיימת. לטיול מוצלח צריכים מדריך טוב, קבוצה טובה ומסלול מתאים כל זה היה בטיול.
הוספנו גם את האוכל הטעים, המלונות המפנקים ומזג האוויר המעולה והרי לך טיול 10 +++
זאביק הוביל אותנו בבטחה ובידע רב כל כך במסלולים .
יש לחברת “יעדים” עכשיו 14 מליצי יושר שימליצו לטייל אתכם וזוהי כמובן המטרה הסופית של כל חברת טיולים.

אודותינו

חיה גדות – טיול לקזחסטאן

אודותינו

ברצוני להודות לכולכם על הטיול הנהדר לקזחסטן אלון וינר היה זה, שבזכותו הטיול כל כך הצליח. החל מהידע שלו, שזרם גם כתשובה לכל שאלה שעלתה, בכל נושא. ההתמצאות שלו בחיים, בהיסטוריה ובפוליטיקה של ארצות מרכז אסיה, האישיות הנינוחה והבוטחת של אלון השרתה עלינו אווירה מאוד נעימה לאורך כל הדרך. הנדיבות האינסופית !!! באף טיול מאורגן, ואני מטיילת המון בטיולים מאורגנים, לא נתקלתי בכזו “יד פתוחה”.
יש לקזחסטאן פוטנציאל להפוך ליעד חדש לישראלים ול”יעדים” יש הפוטנציאל להפוך את המסלול של המדינה הזו למסלול הדגל הייחודי שלה

אודותינו

ד”ר רוזלי בר – טיול לרומניה

אודותינו

שלום גולן וחברת יעדים,
חזרתי השבוע מטיול יפה מאד ברומניה עם קבוצת פנינה בהדרכתו המעולה של עופר צבי יחד עם המדריך הרומני אדריאן, וברצוני לברך אתכם על הארגון של הטיול המוצלח הזה.
תודה רבה ואני אשמח להמליץ בחום עליכם ועל המדריכים.
בידידות

צרו איתנו קשר

השאירו פרטים והמומחים שלנו יחזרו אליכם בהקדם  

אודותינו

מה תרצו לחפש?