טיולים בהתאמה אישית למדגסקר

חברת יעדים טיולי תרבות וטבע

מדגסקר, אי השוכן בסמיכות ליבשת אפריקה ומהגדולים בעולם, בו התפתחו חיי טבע עשירים ואנדמיים.

90% מהצמחייה ובעלי החיים כאן נמצאים רק במדגסקר.

טיול במסלול יצירתי אל מדינה מרתקת ומפגשים אנושיים עם התמהיל האפריקאי-הודי ילוו אותנו לאורך הטיול.

מפגש עם מינים אנדמיים במדגסקר כמו משפחת הלמורים. שישה משמונת המינים הידועים לנו של עצי באובב גדלים כאן בלבד. ישנם אקולוגים המתארים את המגוון המייצג במדגסקר כשווה בערכו ל”יבשת השמינית בעולם”.

חברת יעדים טיולי תרבות וטבע

טיול לנוסע העצמאי

מטיילים עם המשפחה או עם קבוצת חברים? אנו נתכנן עבורכם במקצועיות ובקפדנות טיול בהתאם לבקשתכם. אנו נלווה אתכם לפני הטיול ובמהלכו. אנו מקפידים לעבוד רק עם ספקים ברמה הגבוהה ביותר, על מנת לוודא כי טיולכם יהיה חלום מיוחד.

צרו קשר והמומחים שלנו למדגסקר יחזרו אליכם

חברת יעדים טיולי תרבות וטבע

המסלולים שלנו

טיול למדגסקר

טיסה אל אנטננריבו, בירת מדגסקר. נסיעה מזרחה לשמורת אנדסיבה, מפגש עם למור האינדרי אינדרי, ביקור בשמורת פלמריום ומפגש עם למור האיי איי. המשך לשמורת קירינדי, המכונה גם “היער השווייצרי”. ננסה לפגוש את ההטורף העיקרי הקיים במדגסקר – הפוסה. נראה את אחד המראות היפים באי, שדרת עצי הבאובב. שמורת ברנטי, המפורסמת במיני הלמורים החיים בה. מפגש עם כפרים קטנים ואנשים חייכניים. 12-14 ימים ע"ב תכנון מוקדם לאחר מפגש במשרדינו.

טיול למדגסקר כולל האי איל סן מארי

טיול למדגסקר המשלב שייט לווייתנים וביקור באי איל סן מארי. הטיול כולל את אנטננריבו, בירת מדגסקר. שמורת אנדסיבה, מפגש עם למור האינדרי אינדרי, ביקור בשמורת פלמריום ומפגש עם למור האיי איי. המשך לשמורת קירינדי, המכונה גם “היער השווייצרי”. נראה את אחד המראות היפים באי, שדרת עצי הבאובב. שמורת ברנטי, המפורסמת במיני הלמורים החיים בה.
למור שחור, מדגסקר

טיול למדגסקר

טיול למדגסקר – ברצוני להביע תודה ענקית למדריכינו ד”ר אבי שפיר שאת דרכינו האיר בארץ פלאות טיול בגן עדן בסוף העולם. טרסות אורז בכל פינה ואנשים מחייכים בעלי עיניים נוצצות בלבן בוהק מתוך פנים כהות כלילה, שאנו בעלי צבע העור הלבן נקראים בפיהם קלופי עור. הבימה בטיול ניתנה לכל אחד שביקש לתרום מידיעותיו ולהרחיב את אופקינו. גדולתו של מדריך מתבטאת בשביעות רצון של כלל חברה הקבוצה. אבי שפיר המדריך יודע להעניק לכל אחד ואחד מתשומת ליבו במינון המדויק. בנוסף רמת הידע שלו עושה אותו למדריך מהשורה הראשונה.

תמי שיבר – טיול למדגסקר

חויות מטיול במדגסקר. ברצוני להביע תודה ענקית למדריכינו אבי שפיר שאת דרכינו האיר בארץ פלאות טיול בגן עדן בסוף העולם. אבי המדריך יודע להעניק לכל אחד ואחד מתשומת ליבו במינון המדויק. בנוסף רמת הידע שלו עושה אותו למדריך מהשורה הראשונה. מגיעה תודה גם לגולן וחברת יעדים שדאגו לאופרציה בטיול. לא נשכח שמדובר ביבשת אפריקה שבה אין דבר המובן מאליו. לסיכום אני רוצה להודות לכל אחד ואחד מכם על טיול מדהים בנופים אקזוטיים שעברנו יחדיו.

ציפי סודרי – טיול למדגסקר

חזרנו ממסע קסום במדגסקר – האי שמרבית החי והצומח המיוחד שבו נמצא רק בו. האי שהוא בית לאומה האפרואסיינית היחידה בעולם. מדריך הטיול – ד״ר אבי שפיר – הוביל אותנו בין יערות גשם ולמורים , לשוניות אלמוגים ויערות קוצניים הזויים במופעם. ראינו עצי באובב נישאים וזיקיות בשלל צבעים, ״יער״ סלעי אבן ומפרצי טורקיז קסומים. טעמנו ממטעמי המקום בכפרי דייגים, על חופים צחורי חול וירוק של יערות עד.חווינו חווית טבע ואדם מיוחדת וייחודית ועל זה יבואו על הברכה: גולן לבונוב וחברת יעדים אשר במסגרתה ובחסותה טיילנו. דליה, רותם, דויד דבי וד”ר אבי שפיר שהוביל אותנו בשטח, נוכחותו כמדריך ואדם מיוחד הביא את הטיול לחוויה יוצאת דופן.

צרו איתנו קשר

השאירו פרטים והמומחים שלנו יחזרו אליכם בהקדם  

מדגסקר

מה תרצו לחפש?