טיולים פרטיים לנוסע העצמאי

כף ורדה

חברת יעדים טיולי תרבות וטבע

למה לטייל איתנו לכף ורדה?

ההמדינת כף ורדה, שנמצאת 450 ק”מ מחופי מערב אפריקה, היא אחד הסודות השמורים של היבשת. זהו ארכיפלג שמורכב מעשרה איים וולקניים, שאף אחד מהם אינו דומה למשנהו. תטפסו כאן על הר געש פעיל, תטיילו במצוקים שופעי ירק וצמחייה, תרחצו בחופים בתוליים ופראיים, תגיעו לכפרים מבודדים, תסיירו בערים צבעוניות ושוקקות חיים וגם בישובים מפתיעים בשלוותם. תהנו פה גם ממפגש תרבותי מרתק – ארכיטקטורה פורטוגלית, מוזיקה עם השפעות אפריקאיות ותבשילים שמשלבים את שני העולמות. ויותר מכל, תהנו מהמפגש עם תושבי הארכיפלג, שידועים בזכות המורבזה (Morabeza), מילה בקריאולית שמתייחסת לחביבות ולהסברת הפנים שבה הם מקבלים כל תייר.

חברת יעדים טיולי תרבות וטבע

טיול לנוסע העצמאי

מטיילים עם המשפחה או עם קבוצת חברים? אנו נתכנן עבורכם במקצועיות ובקפדנות טיול בהתאם לבקשתכם. אנו נלווה אתכם לפני הטיול ובמהלכו. אנו מקפידים לעבוד רק עם ספקים ברמה הגבוהה ביותר, על מנת לוודא כי טיולכם יהיה חלום מיוחד.

צרו קשר והמומחים שלנו לכף ורדה יחזרו אליכם

חברת יעדים טיולי תרבות וטבע

המסלולים שלנו

טיול לכף ורדה, אחד הסודות המרתקים של אפריקה

מדינת כף ורדה, שנמצאת 450 ק”מ מחופי מערב אפריקה, היא אחד הסודות השמורים של היבשת. זהו ארכיפלג שמורכב מעשרה איים וולקניים, שאף אחד מהם אינו דומה למשנהו. תטפסו כאן על הר געש פעיל, תטיילו במצוקים שופעי ירק וצמחייה, תרחצו בחופים בתוליים ופראיים, תגיעו לכפרים מבודדים, תסיירו בערים צבעוניות ושוקקות חיים וגם בישובים מפתיעים בשלוותם. תהנו פה גם ממפגש תרבותי מרתק – ארכיטקטורה פורטוגלית, מוזיקה עם השפעות אפריקאיות ותבשילים שמשלבים את שני העולמות. ויותר מכל, תהנו מהמפגש עם תושבי הארכיפלג, שידועים בזכות המורבזה (Morabeza), מילה בקריאולית שמתייחסת לחביבות ולהסברת הפנים שבה הם מקבלים כל תייר.

תמי שיבר – טיול למדגסקר

חויות מטיול במדגסקר. ברצוני להביע תודה ענקית למדריכינו אבי שפיר שאת דרכינו האיר בארץ פלאות טיול בגן עדן בסוף העולם. אבי המדריך יודע להעניק לכל אחד ואחד מתשומת ליבו במינון המדויק. בנוסף רמת הידע שלו עושה אותו למדריך מהשורה הראשונה. מגיעה תודה גם לגולן וחברת יעדים שדאגו לאופרציה בטיול. לא נשכח שמדובר ביבשת אפריקה שבה אין דבר המובן מאליו. לסיכום אני רוצה להודות לכל אחד ואחד מכם על טיול מדהים בנופים אקזוטיים שעברנו יחדיו.

רחל אביעד – טיול לדרום אפריקה

שלום רב,
הטיול היה מעולה מכל הבחינות!!
טיילתי הרבה בעולם והטיול הזה התעלה על כולם.
התנאים היו מצוינים: החל מאוטובוס מרווח עם שתי יציאות וכניסות, מים לכל זמן הטיול, איסוף ופיזור מזוודות נפלא, מלונות ברמה גבוהה.
המדריך – אבי שפיר – היה מעל ומעבר. מצוין! הסברים מדויקים בכל התחומים. דואג לכל מחסור, לכל גחמה. מתוכנן עד הפרט האחרון בטיול.
כל הכבוד לכל אלו שעשו להצלחתו!!
רחל אביעד

טיול לדרום אפריקה

טיול לדרום אפריקה – לכל החוויה הזאת זכינו בזכות מורה ומלמד יוצא דופן, מלא כרימון – דר’ אבי שפיר. בקי בכל פרט ופרט, בעל יכולת אדירה של הסברת תהליכים ומגמות. בעל כישורים מיוחדים של חיבור אירועים ועובדות למסכת אחת מלאה, מענינת, מרתקת ומעשירה. לאבי יכולת מעוררת קנאה של התמדה ודבקות במטרה. אני לא יודע מה היה לנו יותר ? שעות מנוע של אוטובוסים או שעות הסבר של אבי , המעביר ללא לאות ובבהירות רבה המוני נתונים, סיפורים, עובדות והערכות. מי שלא שמע וראה את אבי מתלהב ויוצא ממש מגדרו במשך כ- 20 דקות ממראה זאבי הערבות – הכלבים המטולאים.

צרו איתנו קשר

השאירו פרטים והמומחים שלנו יחזרו אליכם בהקדם  

מה תרצו לחפש?