טיולים פרטיים לנוסע העצמאי

טיולים בהתאמה אישית לאינדונזיה

חברת יעדים טיולי תרבות וטבע

טבע נפלא של ג’ונגלים סבוכים, בעלי חיים ייחודיים, הרי געש ומופעים וולקאניים מרהיבים.

קומפלקס בורובודור –  הסטופה הבודהיסטית הגדולה בעולם, סיור זריחה למרגלותיו של הר ברומו, ביקור בחבל הטוראג’ה, טרסות אורז

סינגפור, “מרינה סנדס ביי” , פארק הציפורים ג’ורונג’, גן האורכידאות לצ’יינה טאון

לינה בבתי מלון מעולים עם מדריכים מקומיים איתם יש לנו הכירות אישית

טקסים וביקורים לצד ראפטינג ונסיעה ברכבי באגי בבאלי, אי האלים

 

חברת יעדים טיולי תרבות וטבע

טיול לנוסע העצמאי

מטיילים עם המשפחה או עם קבוצת חברים? אנו נתכנן עבורכם במקצועיות ובקפדנות טיול בהתאם לבקשתכם. אנו נלווה אתכם לפני הטיול ובמהלכו. אנו מקפידים לעבוד רק עם ספקים ברמה הגבוהה ביותר, על מנת לוודא כי טיולכם יהיה חלום מיוחד.

צרו קשר והמומחים שלנו לאינדונזיה יחזרו אליכם

חברת יעדים טיולי תרבות וטבע

המסלולים שלנו

טיול לסינגפור ואינדונזיה

טיול מקיף המתחיל בסינגפור וממשיך לאינדונזיה אל קומפלקס בורובודור - הסטופה הבודהיסטית הגדולה בעולם, סיור זריחה למרגלותיו של הר ברומו, ביקור בחבל הטוראג’ה, טרסות אורז וסיום מרתק בבאלי, אי האלים

טיול משפחות לבאלי

לצד חופי הים הציוריים של באלי נשלב ביקורים בהתאמה לטקסים המקומיים. נערוך פעילויות כמו ראפטינג על נהר האיונג, סיור ברכבי באגי פתוחים בטרסות האורז של ג’טי לואי. ביקור בבית באלינזי, ריקוד הברונג ועוד פעילויות מיוחדות.
ההימאליה ההודית

אלונה אבט – טיול משפחתי לצפון הודו

שלום גולן, ברצוני להודות לך על ארגון טיול המשפחה שלנו לצפון הודו. למרות הזמן הקצר מאד (פחות משלושה שבועות!) הצלחת לתאם תוכנית עשירה ומגוונת שענתה על תחומי ענין מגוונים של בני גילאים שונים: בשבועיים של טיול דחוס במראות טעמים וחוויות , זכינו לראות נופים מרהיבים ולפגוש את פניה מעוררי הכבוד והתפעלות של הודו וזאת באמצעות מדריך מצוין שליווה אותנו, מפגשים אנושים מעניינים ומעוררי השראה, חווית של ספורט אתגרי, מלונת שנבחרו בקפידה ונהגים טובים. אנא העבר תודותינו גם לסוכן בהודו ודרכו – למדריך וחברת ההסעות- והנהגים ולדליה שסייעה עם הפקת הויזות.

ציפי סודרי – טיול לפרו

לחברת “יעדים”, גולן, רותם ודליה ,לסוכן/סוכנים המקומיים בפרו שהשתדלו כל הזמן דאגו ופינקו….לד”ר דיצה קמפלר שהדריכה בצורה מושלמת והשאירה את קבוצת המטיילים מוקסמת.
בשם כל חברי הקבוצה אני מברכת ומודה, שלכם ציפי

לניאל רונית ונפתלי – טיול לאלבניה

מסלול מוצלח ומגוון. כולל אזור הררי, עירים שונות ואזורי הרביירה. התנאים היו טובים מבחינת הלינה והארוחות. עופר המדריך היה מצוין. בעל ידע רחב מאוד, נעים וסבלני. המדריך המקומי והנהג היו מקצועיים ופעלו כנדרש.

בהוטן

כרמלה נהרי – טיול לבהוטן ונפאל

פיקי נתן תמונה מקיפה על נפאל ובהוטן, מבחינה היסטורית, מדינית ותרבותית והיה קשוב ביותר לבקשותי. הצוות המקומי הצליח להנעים את זמננו בכל המובנים. אמשיך בשמחה לטייל עם חברת יעדים.

טאיוואן

טיול לטאיוואן

חזרתי מטיול מרשים מאוד לטאיוואן. ליהי המדריכה הייתה שופעת ידע, סבלנות והציגה בקיאות מרשימה בנבכי ההיסטוריה של טאיוואן. ניהלה את הקבוצה ברוגע ובחיוך. אשמח לטייל איתה שוב. תודה.

חנה הייזלר – טיול לפולין

גולן יקר, חזרנו מהטיול לפולין מלאי רשמים ותוכן. התמהיל היה נכון: חלק מורשת יהודית וזיכרון והחלק השני ערי חוף יפות ועליזות.
ההדרכה של זאב ואבי השלימו זו את זו והאנשים קיבלו מלוא הטנא ידע.
תודה ענקית לך, לדליה ולכל הצוות על הכל
בתקווה להמשך שיתוף פעולה,

ד”ר פנינה אנגלמן – טיול לרג’סטאן – הודו

עדיין כמו בחלום. זה היה הטיול המוצלח ביותר שאי פעם נטלתי בו חלק. מסלול נהדר. לוגיסטיקה מצוינת, בתי מלון נפלאים.
מעל לכל המדריך עופר צבי שמעבר לידע ואהבתו להודו דאג לכל אחד ואחד מאיתנו. רוצה להודות לכם על הטיול המוצלח ועל כך שלא חסכתם בתנאים הנפלאים שהיו לנו וההפתעות הרבות על הדרך.
הצבתם רף שאני לא חושבת שחברות אחרות יכולות לו

טיול ספארי בקניה

ציפי סודרי – טיול לקניה

שלום לכולם, חזרנו מטיול מהמם בקניה במהלכו פגשנו ריכוז מדהים של בעלי חיים בטבע הפראי של שמורת סמבורו. גולת הכותרת הייתה שמורת המסאי מרה. עדרי ענק של נדידת הגנו בליווי עדרי זברות, כיסו את רמת העשב הפתוחה מאופק עד אופק. נסענו בתוכם מרחק רב כשהם רצים ומתרוצצים בין וליד הרכבים. תודה לטבע האדיר שזכינו לשהות במחיצתו ותודה ענקית לד”ר אבי שפיר, לגולן מנכ”ל חברת יעדים טיולי תרבות וטבע בע”מ, לדליה, לדוד דבי על האופרציה והדאגה שהכול יתנהל כהלכה, על הצ’ופרים והחגיגה הגדולה בטיול החוויתי לקניה.

רות שרר – סיור בירושלים – בעקבות העדות הנוצריות בארץ הקודש

עופר היקר, מעכלת עדיין את חוויות היום והמידע הרב שהעתרת עלינו.ההיכרות עם העדות הנוצריות בירושלים היתה מובנית ומרתקת. מי מאיתנו לא ביקר בחלק מהמקומות? אך הסיור בהדרכתך עופר, שפך נופך אחר ומשמעות עמוקה על המרקם הייחודי כל כך של הרובע הנוצרי.בקיצור, מחכה לסיור הבא!

 

חיה ומשה מאירצ’ק – טיול לאוזבקיסטן וקירגיזסטן

לצוות יעדים שלום, חזרנו לפני מספר ימים מטיול מופלא בדרך המשי: אוזבקיסטן וקירגיסטן (קבוצת דוד תירוש).

רצינו להודות לכם על טיול מקסים שהרחיב את אופקינו, ארגון נהדר, מדריך מעולה (אלון ויינר). כל הכבוד לחברת יעדים! שנה טובה וחג שמח. המשיכו כך!

 

אראלה שטיינורץ – טיול לפרו

לגולן וכל צוות יעדים, חזרנו לפנות בוקר מטיול בפרו.טיול מהחלומות.אי אפשר לבקש יותר. רציתי להודות לך אופן אישי על כל הטוב והפינוק שקיבלנו ממך ומהצוות שלך.החל באיכפתיות והדאגה שלכם במשדר בארץ ובהמשך הטיפול המפנק שקיבלנו בפרו.המדריכים המקומיים צוות המלווים כולל טבח ואנשי המטבח שליוו אותנו במחנה האוהלים. הרגשנו כל דקה את המסירות והרצינות שלכם בטיפול בנו. תודה מיוחדת לדיצה המדריכה שהכינה לנו טיול מדהים והדרכה מעניינת ומעמיקה .וכמובן תודה לציפי שטרחה ואספה את כל החברים והביאה אותם לפרו. בעזרתכם חלומות התגשמו!!!

טיול ספארי לטנזניה

ד”ר מירון לשם – טיול משפחות לטנזניה וזנזיבר

גולן שלום, כותב לך לאחר שלושה ימים של טיול בשמורת סרנגטי. המלון בסרנגטי – מדהים, האוכל – מדהים. הספארי – אין רגע דל, כלום לא חוזר על עצמו כל יום שונה ומיוחד. התכנון מדהים מאלף ועד ת. באמת, פירגון אדיר, תמשיכו כך – ואתה יודע שאני אהיה שגריר מצויין לחברת יעדים

 

צרו איתנו קשר

השאירו פרטים והמומחים שלנו יחזרו אליכם בהקדם  

אינדונזיה

מה תרצו לחפש?