טיולים בהתאמה אישית לבהוטן

חברת יעדים טיולי תרבות וטבע

טיול אל ממלכות ההרים השוכנות אי שם בלב הרי ההימלאיה.

טיול אל בהוטאן ונפאל יפגיש אותנו עם יופי בראשיתי עוצר נשימה, עמקים מרהיבים הספונים בינות לפסגות ההרים הגבוהות, אויר הרים צלול ומשכר ומסורות עתיקות, אקזוטיות ומרתקות.

נלון במלונות טובים ונפגוש בתושבי המקום החייכנים, נבקר במנזרים ומבצרים בודהיסטים עם ארכיטקטורה ייחודית ונטייל בטבע מלא הוד לצד ערים עתיקות, שווקים ואומנות מקומית מרהיבה.

חברת יעדים טיולי תרבות וטבע

טיול לנוסע העצמאי

מטיילים עם המשפחה או עם קבוצת חברים? אנו נתכנן עבורכם במקצועיות ובקפדנות טיול בהתאם לבקשתכם. אנו נלווה אתכם לפני הטיול ובמהלכו. אנו מקפידים לעבוד רק עם ספקים ברמה הגבוהה ביותר, על מנת לוודא כי טיולכם יהיה חלום מיוחד.

צרו קשר והמומחים שלנו לבהוטן יחזרו אליכם

חברת יעדים טיולי תרבות וטבע

המסלולים שלנו

טיול עומק לבהוטן, ממלכת ההימלאיה

טיול עומק החוצה את בהוטן כולל טיסת פנים טיסה מפארו לעמק בומטאנג נלון במלונות טובים ונפגוש בתושבי המקום החייכנים, נבקר במנזרים ומבצרים בודהיסטים עם ארכיטקטורה ייחודית ונטייל בטבע מלא הוד לצד ערים עתיקות, שווקים ואומנות מקומית מרהיבה.

טיול לנפאל ובהוטן כולל פסטיבל דצ’נפונג

טיול אל ממלכות ההרים השוכנות אי שם בלב הרי ההימלאיה. טיול אל בהוטאן ונפאל יפגיש אותנו עם יופי בראשיתי עוצר נשימה, עמקים מרהיבים הספונים בינות לפסגות ההרים הגבוהות, אויר הרים צלול ומשכר ומסורות עתיקות, אקזוטיות ומרתקות.
בהוטן

אפרת קסלר – טיול לנפאל ובהוטן

פיקי דיין – נפלא מכל הבחינות. ידע רב וכשרון רב להעבירו. נעים הליכות, רגיש למטיילים ומתנהל בשימת לב לכל אחד וצרכיו.

בהוטן

כרמלה נהרי – טיול לבהוטן ונפאל

פיקי נתן תמונה מקיפה על נפאל ובהוטן, מבחינה היסטורית, מדינית ותרבותית והיה קשוב ביותר לבקשותי. הצוות המקומי הצליח להנעים את זמננו בכל המובנים. אמשיך בשמחה לטייל עם חברת יעדים.

צרו איתנו קשר

השאירו פרטים והמומחים שלנו יחזרו אליכם בהקדם  

בהוטן

מה תרצו לחפש?