טיולים מאורגנים לניו זילנד

טיולים קרובים לניו זילנד

ההרשמה בעיצומה
בהדרכת אהד נבו
16.03 -
25.02

הטיולים שהיו

הטיולים יעודכנו בהקדם‎

צוות המומחים שלנו כאן לסייע לכם. השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

למה מטיילים ממליצים על ״יעדים״?

ניו זילנד, ארץ הענן הלבן הארוך

 

ניו זילנד היא מדינת איים  באוקיינוס השקט, היא המורכבת משני איים גדולים, האי הצפוני והאי הדרומי, וכן ממספר איים קטנים יותר. ניו זילנד היא אחת המדינות היפות בעולם, היא רחוקה כ-2,000 קילומטרים מאוסטרליה, ניו זילנד, הידועה כ”ארץ הענן הלבן הארוך”, אאוטארואה במאורית, כוללת את קו החוף ה-9 באורכו בעולם שאורכו 15,000 קילומטרים. מדינת האיים הדרומית היא אחת היפות בעולם והאחרונה בה התיישב האדם. ארץ שהייתה מקום משכן לעופות וציפורים בלבד ויושבה רק לפני כ- 700 שנה ע”י יורדי ים פולינזיים.

 

בטיול מאורגן לניו זילנד אנו כוללים את האי הצפוני ואת האי הדרומי. הטיול מתחיל בעיר אוקלנד, המאופיינת ברצף של גנים ופארקים. קו החוף של העיר מושך את העין ביופיו. עיקר הטיול בניו זילנד הוא באי הדרומי שם נבקר בעיר כרייסטצ’רץ, שנבנתה על ידי האנגלים בשנת 1850, אשר קיוו להתעשר מתעשיית הצמר שהופק מכבשים שגדלו בחוות באזור ונשלח לאנגליה כדי לתפור את חליפותיהם של בני המעמד הגבוה.

נסיעה לאורך החוף המערבי עד לשמורת הקרחונים פרנץ יוזף שנקרא על שם הקיסר האוסטרי ושמו ניתן לו ע”י האירופאי הראשון שהגיע אליו ב 1865, שהיה כמובן אוסטרי. שמו בפי המאורים הקדומים הרבה יותר מלבב .”דמעותיה של נערת מפולת השלג”.

נטייל במחוז קווינסטאון ,באזור היפה השוכן בינות לאגמים והרים, בהר קוק המתנשא לגובה 3754 מטר ודרך האלפים הדרומיים ואגם וואנאקה נגיע לפיורד מילפורד סאונד.

 

חברת יעדים טיולי תרבות וטבע מוציאה טיולים מאורגנים לניו זילנד כמו גם טיול שייט מיוחד המגיע לעמקים המרהיבים ולהרים המתנשאים של אזור “ארץ הפיורדים, החופים הזהובים והמפרצונים של מפרץ האיים; נראה את בעלי החיים הימיים המגוונים של מפרץ האוראקי, נחזה במגרש המשחקים הנופי של מרלבורו סאונדס; מקלטי חיות הבר האייקוניים של האי סטיוארט והאי אולבה הסמוך (אי ללא טורפים) וערי הקיווי האייקוניות הרבות לאורך הדרך, כולל העיר הסקוטית דנידין, עיר הגנים קרייסטצ’רץ’, והקרקעות הפוריות העשירות של גיסבורן.

צרו איתנו קשר

השאירו פרטים והמומחים שלנו יחזרו אליכם בהקדם  

מה תרצו לחפש?