טיולים מאורגנים למונגוליה

טיולים קרובים למונגוליה

הטיולים יעודכנו בהקדם‎

הטיולים שהיו

ללא תאריך יציאה
ללא תאריך יציאה
בהדרכת אהד נבו
13 ימים

צוות המומחים שלנו כאן לסייע לכם. השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

למה מטיילים ממליצים על ״יעדים״?

מונגוליה, ארץ השמים הכחולים

 

טיול למונגוליה, “ארץ השמים הכחולים”, ארצם של הנוודים המונגולים, צאצאיו של ג’ינג’יס חאן. טיול למונגוליה הוא טיול טבע, לאתרי טבע ייחודיים שאינם אלא תפאורה מרהיבה למפגש עם אוכלוסיית הנוודים המיוחדת והמסורות העתיקות אותן היא משמרת.

 

זהו טיול לא שגרתי, חוויה בלתי נשכחת, המשלבת הרפתקה ומפגשים עם ערבות מונגוליה ואנשיה.טיול מאורגן למונגוליה במסלול המתחיל בבירת מונגוליה, אולאן באטאר, המשך אל שמורת חוסטאי נורו ואל חארחורין, או בשמה הקדום – קאראקורום, בירתו העתיקה של ג’ינג’יס ח’אן. שיאו של הטיול הוא באגם חופסגול שם תפגשו  את אנשי הצטאן הלא הם אנשי אייל הצפון. טיול למונגוליה עובר גם במדבר גובי שם נפגוש את התושבים המונגולים המשמרים אורח חיים מסורתי.

 

הטיולים למונגוליה מתקיימים ברכבי שטח חדישים וטובים והלינה באולאן באטאר במלונות 4 או 5 כוכבים. מחוץ לאולאן באטאר לינה בגר קמפ – מחנות אוהלים לתיירים ( גר – האוהל המונגולי המסורתי ) על בסיס לינה של 2 מטיילים בגר.
טיול במונגוליה הוא לא רק מסע בנופים מדהימים של ערבות, דיונות והרים. זהו טיול של אווירה ושל מפגשים עם הנוודים, צאצאיו של ג’ינג’יס חאן.

 

חברת יעדים טיולי תרבות וטבע מתמחה במונגוליה ובתרבותה, מדריכנו טיילו רבות במונגוליה – צרו קשר לתכנון הטיול שלכם אל מונגוליה המדהימה.

צרו איתנו קשר

השאירו פרטים והמומחים שלנו יחזרו אליכם בהקדם  

מה תרצו לחפש?