טיולים מאורגנים לאזרבייג׳ן

טיולים קרובים לאזרבייג׳ן

הטיולים יעודכנו בהקדם‎

הטיולים שהיו

ללא תאריך יציאה
בהדרכת שמעון דיגה
8 ימים
ללא תאריך יציאה
בהדרכת אלון ויינר
10 ימים
ללא תאריך יציאה
בהדרכת אלון ויינר
15 ימים

צוות המומחים שלנו כאן לסייע לכם. השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

למה מטיילים ממליצים על ״יעדים״?

אזרבייג’ן – ארץ הרוחות

 

מדינה השוכנת בלב הקווקז לחופי הים הכספי. טיול לאזרבייג’ן הוא מסע אל הקווקז חבל ארץ בתולי, קרוב וברובו בלתי נודע. אזרבייג’אן הינה מדינה מרתקת שזכתה לעצמאותה עם התפרקות ברה”מ ואט אט נפתחת לתיירות לאחר שנים ארוכות של שלטון קומוניסטי.

 

אזרבייג’ן יושבת בלב אחד מסעיפי דרך המשי, ההיסטורית שלה ספוגה השפעות של מזרח ומערב, של פרס ועמי מרכז אסיה מחד ושל רוסיה וטורקיה מאידך. אוצרות הטבע העניקו לה שפע וברכה במאה השנים האחרונות אבל גם לא מעט צרות ובעיות בדמות מעצמות על המתערבות תדיר בענייניה. זוהי אחת המדינות המוסלמיות החילוניות ביותר בעולם, מדינה של יערות והרים מוריקים ושל מדבריות ומישורים, הכל לצד אנשים חייכנים ומקבלי פנים ומטבח השופע כל טוב.

 

באזרבייג’אן חיה קהילה יהודית עשירה במספר מרכזים חשובים, בבאקו ובעומק הרי הקווקז, יהודים הרריים אלה המכונים “קווקזים” הם נצר לקהילה עתיקת יומין אשר לה שפה ומנהגים ייחודיים משלה.

 

חברת יעדים טיולי תרבות וטבע מתמחה בטיולים מאורגנים לאזרבייג’ן, ארץ הרוחות. בטיול לאזרבייג’ן נפגוש נופים פראיים ומגוונים. מעיר הבירה העשירה באקו ועד להרי הקווקז הציוריים, מאנשי עסקים וחברות נפט ועד הנוודים והרועים של כפרי ההרים – פנו אלינו לטיול בקבוצה קטנה

צרו איתנו קשר

השאירו פרטים והמומחים שלנו יחזרו אליכם בהקדם  

מה תרצו לחפש?