טיולים מאורגנים לארגנטינה

טיולים קרובים לארגנטינה

יציאה מובטחת
ההרשמה בעיצומה

הטיולים שהיו

יציאה מובטחת
ההרשמה בעיצומה
ללא תאריך יציאה
ללא תאריך יציאה
בהדרכת ד”ר דיצה קמפלר
23 ימים

צוות המומחים שלנו כאן לסייע לכם. השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

למה מטיילים ממליצים על ״יעדים״?

ארגנטינה, מהרי האנדים אל מפלי האיגואסו

 

ארגנטינה היא מדינה השוכנת בחלק הדרום מזרחי של אמריקה הדרומית, בין הרי האנדים לאוקיינוס האטלנטי. פטגוניה, חבל ארץ בראשיתי בארגנטינה ובדרום צ’ילה צופן בתוכו אחדים מן הנופים והמראות היפים והמרשימים ביותר בעולמנו. אלפי קילומטרים של נופי פרא של הרי געש קסומים, אשדות זורמים ללא הרף, מפלים שוצפים, קרחונים גולשים ושפע של מיני צמחים ובעלי חיים ייחודיים.

 

כאן תמצאו את שמורות הטבע היפות ביותר ביבשת: אזור האגמים שבצפון פטגוניה, שמורות הקרחונים המשתרעות בדרום בשיפולי האנדים, הפיורדים של חוף צ’ילה, שמורות ימיות ועוד. טיול מאורגן לפטגוניה, אל מפלי האיגואסו בארגנטינה ובברזיל, לרוב יסתיים בריו דה ז’נרו ו”מצעד המנצחות”.

 

בטיול מאורגן לארגנטינה נבקר בבואנוס איירס, בירתה הזוהרת של ארגנטינה – “פריז של דרום אמריקה”. בואנוס איירס היא העיר “המערבית” ביותר באמריקה הלטינית. השפעות אירופאיות מגוונות ניכרות בכל רחבי העיר. נמשיך בטיסה אל ברילוצ’ה, אזור האגמים הארגנטינאי, בצפון פטגוניה האנדינית, אזור עם נוף מדהים של אגמים המשתרע לאורך הגבול בין ארגנטינה לצ’ילה, משני צדדיו. אחד ההרים המרשימים באזור הוא הר הטרונדור “ההר הרועם”, המתנשא לגובה של כ-3554 מטר.

 

חברת יעדים טיולי תרבות וטבע מתמחה בטיולים לדרום אמריקה ולפטגוניה כולל טיול למדבריות האנדים לאזור של נופים פראיים, שמורות טבע ייחודיות כולל מדבר אטקמה היפיפה. פנו אלינו לטיולים לדרום אמריקה – טיולים במסלולים יצירתיים ובקבוצות קטנות.

צרו איתנו קשר

השאירו פרטים והמומחים שלנו יחזרו אליכם בהקדם  

מה תרצו לחפש?