טיולים מאורגנים לסנגל

טיולים קרובים לסנגל

הטיולים יעודכנו בהקדם‎

הטיולים שהיו

ההרשמה בעיצומה
בהדרכת אתי דיין
11 ימים
25.05 -
15.05

צוות המומחים שלנו כאן לסייע לכם. השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

למה מטיילים ממליצים על ״יעדים״?

סנגל – בקצה של מערב אפריקה

 

סנגל היא המדינה המערבית ביותר ביבשת אפריקה ושוכנת לחוף האוקיינוס האטלנטי. סנגל היא מדינה משגשגת, יציבה פוליטית, עם חופים מרהיבים, סוואנה רחבה, כפרי דייגים, שמורות טבע, עיר קדושה אחת והיסטוריה קולוניאלית.

 

יורדי הים הפורטוגלים, שהגיעו להודו, סרי לנקה, דרום אמריקה ועוד, הגיעו גם לחופי סנגל במאה ה 15. מסעות השייט של יורדי הים מיבשת אירופה “הישנה” שינו תוך חמישים שנים את מפת העולם – גילוי יבשת אמריקה “החדשה” הסעיר את דמיונם של האירופאים לגבי האפשרויות הכלכליות הטמונות ביבשת “החדשה” והתעורר הצורך בכוח עבודה זול וזמין. כך הפך אזור סנגל, לאחד המרכזים ללכידת אפריקאים והובלתם כעבדים אל העולם החדש.

 

טיול מאורגן לסנגל יוביל אותנו בין חופי ים ונהרות, איים ושבטים, אגם מלח ושרידים קולוניאליים. על כל אלה חולשת דקר, עיר הבירה ושער הכניסה לסנגל. דקר נמצאת על “חוטמה” של מערב אפריקה – חצי אי הבולט אל תוך האוקיאנוס ומהווה את הקצה המערבי ביותר של יבשת אפריקה. נהלך בין סמטאותיה ושווקיה של העיר. האי גורה הסמוך לדקר, שימש כנקודת משלוח לעבדים לפני יציאתם להפלגה לעבר גורלם האכזרי – המבצר באי הוא זכר להיסטוריה השחורה של האדם הלבן. סט. לואי הייתה הבירה הראשונה של סנגל בתקופת השלטון הצרפתי. המרכז העתיק של העיר הוא מפגש פיזי עם תקופת הקולוניאליזם במלוא הדרה.

 

טיול מאורגן לסנגל – מפגש אמיתי עם מערב אפריקה, היסטוריה מרתקת וחתירה לעתיד טוב יותר לסנגל בפרט ולאפריקה בכלל. צרו קשר לטיול הבא שלכם לסנגל.

צרו איתנו קשר

השאירו פרטים והמומחים שלנו יחזרו אליכם בהקדם  

מה תרצו לחפש?