טיולים מאורגנים לגרמניה

טיולים קרובים לגרמניה

הטיולים יעודכנו בהקדם‎

הטיולים שהיו

ללא תאריך יציאה
בהדרכת ד”ר דיצה קמפלר
11 ימים

צוות המומחים שלנו כאן לסייע לכם. השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

למה מטיילים ממליצים על ״יעדים״?

גרמניה – התפר בין מזרח ומערב אירופה

 

גרמניה אחת היא, אבל עשרות שנים של הפרדה פיזית ורוחנית טרם טושטשו, ומה שהיה גרמניה המזרחית עדיין מהווה מקשה אחת. מעבר לגבול הלא-נראה הזה, וסביבו, בטיול לגרמניה נגיע לכמה מן המעניינות והמרשימות בערי גרמניה המזרחית לשעבר, ולאתרי הטבע היפים באזור. גרמניה מכונה ההרפובליקה הפדרלית של גרמניה, אחת המדינות המשפיעות ביותר בתרבות האירופית. גרמניה נודעת בזכות המורשת התרבותית העשירה שלה ונופי הטבע שבה.

 

גרמניה היא מדינה מגוונת להפליא – יש בה ערים ענקיות עם קתדרלות וחיי תרבות מפותחים לצד מוזיאונים מעניינים, כפרים קטנים, עיירות עתיקות לצד יערות עבותים.

 

בטיול מאורגן לגרמניה נטייל בין צוקיה של סקסוניה השוויצרית, נשוט בדרכי המים של שפרהוואלד ונבקר ביער התורינגי. נבקר גם בדרזדן – “פירנצה של הצפון” – המתחדשת במלוא הדרה, במעוז הפורצלן של אוגוסט החזק במייסן, במרכז הפיסול הימי ביניימי בנאומבורג, בעיר העתיקה של ארפורט המעטירה, בוואימאר שהייתה מרכז התרבות הגרמנית לפני שתי מאות ובמעוז הבאוהאוס בדסאו, שקדם לזה של תל אביב. נסיים בברלין, מן המסעירות בערי אירופה, המתנערת מעברה הטעון ושבה אל מעמדה כאחת הבירות החשובות והמשפיעות באירופה.

 

לא ניתן לבקר בכל המדינה בטיול אחד, אנו מארגנים טיולים לאזוריה השונים של גרמניה בקבוצות קטנות ובמלונות טובים. פנו אלינו לטיולים לגרמניה

צרו איתנו קשר

השאירו פרטים והמומחים שלנו יחזרו אליכם בהקדם  

מה תרצו לחפש?