טיולים בהתאמה אישית לתורכיה

חברת יעדים טיולי תרבות וטבע

טורקיה היא תערובת מתובלת של העבר המפואר, ההווה והעתיד שמציץ לו מעבר לפינה. טורקיה מהווה גשר בין אירופה לאסיה. הטורקים הם מארחים ידידותיים כלפי זרים, המטבח הטורקי מעולה, הערים משובצות בבניינים עתיקים ומפוארים, והנוף הכפרי יפהפה. יש בטורקיה מגוון עצום של נופים וטיולים: הרי הקצ’קר, שילוב מופלא בין טבע והאנשים החיים בו. חבל קפדוקיה, חבל ארץ מדהים ביופיו במרכז טורקיה, נופים וולקניים מיוחדים בצורת מצודות דמיוניות ופטריות ענקיות. טיולי תרבות וטבע או טרקים בתנאים טובים. אין ספק שתרצו לחזור אליה שוב.

חברת יעדים טיולי תרבות וטבע

טיול לנוסע העצמאי

מטיילים עם המשפחה או עם קבוצת חברים? אנו נתכנן עבורכם במקצועיות ובקפדנות טיול בהתאם לבקשתכם. אנו נלווה אתכם לפני הטיול ובמהלכו. אנו מקפידים לעבוד רק עם ספקים ברמה הגבוהה ביותר, על מנת לוודא כי טיולכם יהיה חלום מיוחד.

חברת יעדים טיולי תרבות וטבע

המסלולים שלנו

טיול לקצ'קר

טיול אל רכס הרי הקצ’קר שם נמצא אגמי תורכיז לצד הרים עם פסגות מושלגות. חופי הים השחור המשובצים מטעים של אגוזי לוז, תושבים מקומיים חיכניים ותרבות חקלאית, מפלי מים מצודות ומנזרים הנראים כשתולים בקיר המצוק.

אבישי אמיתי – טיול לגיאורגיה

מסלול הטיול לגיאורגיה היה תערובת של טבע, ערים ואתרים הסטוריים. אין לי מילים על שמעון מלבד “מצוין”. שופע ידע ומסביר פנים. ברצוני להוסיף את הערכתי הרבה לסיכום הנפלא לטיול, ששמעון הכין ושלח בתוך שעות ספורות. כל הכבוד וישר כוחו של שמעון ושלכם.

חיה גדות – טיול לקזחסטאן

ברצוני להודות לכולכם על הטיול הנהדר לקזחסטן אלון וינר היה זה, שבזכותו הטיול כל כך הצליח. החל מהידע שלו, שזרם גם כתשובה לכל שאלה שעלתה, בכל נושא. ההתמצאות שלו בחיים, בהיסטוריה ובפוליטיקה של ארצות מרכז אסיה, האישיות הנינוחה והבוטחת של אלון השרתה עלינו אווירה מאוד נעימה לאורך כל הדרך. הנדיבות האינסופית !!! באף טיול מאורגן, ואני מטיילת המון בטיולים מאורגנים, לא נתקלתי בכזו “יד פתוחה”.
יש לקזחסטאן פוטנציאל להפוך ליעד חדש לישראלים ול”יעדים” יש הפוטנציאל להפוך את המסלול של המדינה הזו למסלול הדגל הייחודי שלה

צרו איתנו קשר

השאירו פרטים והמומחים שלנו יחזרו אליכם בהקדם  

תורכיה

מה תרצו לחפש?