טיולים פרטיים לנוסע העצמאי

רואנדה

חברת יעדים טיולי תרבות וטבע

למה לטייל איתנו ללרואנדה?

טיול לרואנדה, המכונה “הארץ בעלת 1000 הגבעות” ולא בכדי. מדינה זו בורכה בגבעות, הרים ויערות גשם, טבע פראי ואוכלוסייה מגוונת של בעלי חיים.

רואנדה, מדהימה! מדינה לא גדולה ונחבאת אל הכלים יחסית לשכנותיה המפורסמות, אבל מאוד עשירה במראות טבע ונוף, באנשים נפלאים יפים וחייכנים ובאטרקציות ייחודיות – אגם קיבו, יער הגשם של ניונגווה ועיר הבירה התוססת קיגאלי. גם למטיילים ותיקי אפריקה וגם לכאלו שטרם התנסו בחוויה האפריקאית, רואנדה תיגע ותרגש אתכם.

טיול במסלול ייחודי ובתנאים טובים מאוד של לינה ונסיעה.

אוגנדה

חברת יעדים טיולי תרבות וטבע

טיול לנוסע העצמאי

מטיילים עם המשפחה או עם קבוצת חברים? אנו נתכנן עבורכם במקצועיות ובקפדנות טיול בהתאם לבקשתכם. אנו נלווה אתכם לפני הטיול ובמהלכו. אנו מקפידים לעבוד רק עם ספקים ברמה הגבוהה ביותר, על מנת לוודא כי טיולכם יהיה חלום מיוחד.

צרו קשר והמומחים שלנו לרואנדה יחזרו אליכם

חברת יעדים טיולי תרבות וטבע

המסלולים שלנו

טיול לרואנדה - 8 ימים

טיול לרואנדה, מדינה עשירה במראות טבע ונוף, באנשים נפלאים יפים וחייכנים ובאטרקציות ייחודיות - טרק הגורילות, אגם קיבו, יער הגשם של ניונגווה ועיר הבירה התוססת קיגאלי. טיול איכותי בקבוצה קטנה לרואנדה הכולל רכבי ספארי, מלונות ייחודיים, כולל ביקור ומפגש עם השימפנזים ועם גורילות ההרים.

טיול משפחות לרואנדה

טיול לרואנדה, מדינה עשירה במראות טבע ונוף, באנשים נפלאים יפים וחייכנים ובאטרקציות ייחודיות. הטיול כולל את שמורת אקגרה. אזור סוואנות עשב רחב ידיים ונצפה ברבים ממיני אוכלי העשב של אפריקה : מינים שונים של אנטילופות, עדרים של זברות ובאפלו (תאו), פילים ואולי אף קרנפים, וכן בעלי החיים הטורפים כמו אריות או נמרים.

טיול לאוגנדה ורואנדה

טיול המתחיל באוגנדה, נוף המגוון של הרים גבוהים, אגמים, יערות גשם סבוכים, ומרחבי עמקים ירוקים המלאים עד האופק במטעי תה, קפה ובננות, עוזרים ליצירת אקלים שבמרבית הזמן נוח באופן יוצא דופן למדינה הנחצית על ידי קו המשווה. חציית הגבול אל שיאו של הטיול - המפגש המפעים עם משפחת גורילות הרים בשמורות הטבע הירוקות של רואנדה.
אוגנדה

ברוריה ויחיעם יפה – טיול לאוגנדה ורואנדה

מסלול עם ייחודיות וחוויות יוצאות דופן, תנאי הטיול – טובים מאוד, כך גם הנהגים המקומיים – ציון 10! מדריך הטיול ד”ר אבי שפיר – מהטובים שיש – ידע, אירגון, יחס שקשה למצוא!!

ומה אנו אומרים ביעדים טיולי תרבות וטבע? תודה לדליה על האכפתיות הרבה והדאגה למטיילים, לציפי – ראש הקבוצה וכמובן לד”ר אבי שפיר – אוהבים אותך!!

רואנדה

ד”ר קרינה טייכנר – טיול לאוגנדה ורואנדה

מסלול הטיול היה מצויין, ציון לשבח למדריך אבי שפיר שהכניס את שמורת  ishasha national park למרות שלא היתה בתכנית. האוכל והמלונות היו ברמה גבוהה, הצוות המקומי היה מצויין וכמובן אבי שפיר.

צרו איתנו קשר

השאירו פרטים והמומחים שלנו יחזרו אליכם בהקדם  

מה תרצו לחפש?